TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Inne gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Assassin's Creed (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43144)

Naruto 03.05.2008 23:09

Assassin's Creed
 
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7922.
Giera *****iaszcza :]. Jestem już w piątym memory blocku czy jakoś tam to sie nazywa. Niestety mam ang wersję z allegro :C. Wogóle nie kapuje fabuły. Najpierw jesteś asasynem w 1191 roku a po każdym memory blocku sie budzisz w jakimśtam nowoczesnym laboratorium. Jeśli ktoś to kapuje to niech mi wytłumaczy. Grafa CUDOWNA! No, zdarzają sie jakieś błędy tekstur czy cuś ale ogólnie to prawie ładniejsze niż w crysis. Walki są kól!
Albo jak fajnie po wykonaniu zlecenia uciekasz! Po dachach, belkach, skaczesz wspinasz sie i wogóle! I AI całkiem niezłe! Np gdy wrogowie zauważą jak zaczynasz się wspinać to szukają kamieni i w ciebie rzucają! Giera miodzio poprostu! Hmmmm... 9/10


Plusy
-grafa
-dźwięk
-ogół i pomysł :D
minusy
-lekkie niedociągniecia w grafie
-fabuła

(kurde recenzant ze mnie xD )

Pingwin 05.05.2008 19:16

Odp: Assassin's Creed
 
Gra urocza, z prześliczną grafiką (i na szczęście niezbyt sprzęto-żerną)... ale niestety nie wykorzystali w 100% potencjału... czegoś brakuje...

Mam nadzieję, że kolejne części trylogii lepiej wykorzystają możliwości jakie stoją przed zespołem UbiSoft... a więcej nie napiszę bo zepsuje humor osobom, które końca gry nie widzieli...

pitreq95 02.08.2008 13:48

Odp: Assassin's Creed
 
Niestety ja mam tą grę tylko na telefonie :(

Fool 14.10.2008 11:54

Odp: Assassin's Creed
 
mam okazje grac w ta gre, bo brat zmodernizowal sprzeciq.
grafika i animacje sa ekstra, az chce sie po prostu chodzic/jezdzic po tym swiecie i miastach.

jednak gra wydaje sie bardzo, bardzo prosta. w zapowiedziach slyszalem, ze ma byc realistyczna i nie bede w stanie zabic 5 straznikow. w grze jednak, 1hituje wszystkich kontratakiem i ucieczka jest zbedna, a nawet bardziej uciazliwa niz walka.
do tego poboczne misje w miastach po paru razach staja sie monotonne i nudne.
fabula jest niezbyt wciagajaca.

jednak ciagle, poza tymi wadami, mam ochote ja kontynuowac.

Wielebny 02.12.2008 17:14

Odp: Assassin's Creed
 
Jedna z najlepszych gier jakie grałem w tym roku .
Świetna fizyka , grafika , fabuła choć ciekawa ale misje ogólnie nudne i dosyć krótkie czekam na assassin creed 2
I jeśli ktoś grał w polską wersje językowo to dialogi są bardzo kiepskie w ogólnie nie pasują do bohaterów mogli lepiej zostawić oryginalną ścieżkę dźwiękową tylko dać napisy polskie .
+Grafika
+Animacje

-Polska wersje
-Trochę monotonna
-dosyć krótka

Estera_Egipska 03.03.2010 16:15

Odp: Assassin's Creed
 
Moja druga ulubiona gra po Mirrors Edge, genialna jest :)

Monitkowa 03.03.2010 16:57

Odp: Assassin's Creed
 
Zgadzam sie...
Najlpesze te kobitki co pieniądze żebrzą XD
Zawsze je siłą trzeba traktować : p

Master of Disaster 06.03.2010 19:29

Odp: Assassin's Creed
 
Chociaż od pierwszych zapowiedzi byłam szczerze zainteresowana tą grą, jeszcze jej nie kupiłam, a to dlatego, że mam za słaby komputer (głównie ta @#$%^& zintergrowana karta graficzna). Mam zamiar kupić i zainstalować nową, ale muszę zebrać kasę...

Mixliarder 21.05.2010 19:19

Odp: Assassin's Creed
 
Cytat:

Napisał Naruto (Post 782478)
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7922.
Giera *****iaszcza :]. Jestem już w piątym memory blocku czy jakoś tam to sie nazywa. Niestety mam ang wersję z allegro :C. Wogóle nie kapuje fabuły. Najpierw jesteś asasynem w 1191 roku a po każdym memory blocku sie budzisz w jakimśtam nowoczesnym laboratorium. Jeśli ktoś to kapuje to niech mi wytłumaczy. Grafa CUDOWNA! No, zdarzają sie jakieś błędy tekstur czy cuś ale ogólnie to prawie ładniejsze niż w crysis. Walki są kól!
Albo jak fajnie po wykonaniu zlecenia uciekasz! Po dachach, belkach, skaczesz wspinasz sie i wogóle! I AI całkiem niezłe! Np gdy wrogowie zauważą jak zaczynasz się wspinać to szukają kamieni i w ciebie rzucają! Giera miodzio poprostu! Hmmmm... 9/10


Plusy
-grafa
-dźwięk
-ogół i pomysł :D
minusy
-lekkie niedociągniecia w grafie
-fabuła

(kurde recenzant ze mnie xD )

Fabuła jest taka że przenosisz się w przeszłość by dowiedzieć się jak zginął Altair (jesteś jego potomkiem)Na górze paski oznaczają poziom zjednoczenie się z nim jeśli spadną do zera nie żyjesz.Jak coś o fabule chcesz jeszcze widzieć pisz

Miley98 23.07.2010 11:57

Odp: Assassin's Creed
 
Ja chcę już trójkę. Kocham tą grę. Mój kolega z klasy nie może przejść 1, a ja przeszłam obydwie części.

Wielebny 23.07.2010 12:17

Odp: Assassin's Creed
 
W listopadzie wychodzi kolejna część.
Nie jest co prawda za bardzo III ale raczej samodzielny dodatek do AC II.
Bohater ten sam lokacje mniej więcej te same, tylko będzie kilka nowości w samej rozgrywce.
Ja coś czuję, że III część będzie się działa w Japonii.

Miley98 25.07.2010 11:14

Odp: Assassin's Creed
 
Chciałabym by w trójce było trochę trudniej bo dla mnie są za łatwe obydwie części.

Wielebny 25.07.2010 11:21

Odp: Assassin's Creed
 
Assassin Creed ogólnie jest łatwą grą.
Śmieszne czasem było jak sam rozprawiałeś się z 20 wrogami.
Ale cóż począć takie czasu. Gdyby III byłaby trudniejsza już konsolowcy by to zbojkotowali, że dla nich za trudna gra itp. Z roku na rok gry są coraz łatwiejsze, a szkoda.

Miley98 25.07.2010 14:57

Odp: Assassin's Creed
 
No chyba masz rację. A tak w ogóle to grasz klawiaturą czy masz pada. Fajnie by było jakby się rozgrywało w Polsce ;)

Człowiek w zielonych rajtuzach 25.07.2010 21:35

Odp: Assassin's Creed
 
ale w tej grze nie chdozi o trudność a o historię, bohaterów, fabułę!

Miley98 26.07.2010 09:25

Odp: Assassin's Creed
 
Mo tak fabuła mi się nawet podoba Panno N., ale zabijanie pięciu przeciwników na raz to lekka przesada.

Człowiek w zielonych rajtuzach 26.07.2010 11:09

Odp: Assassin's Creed
 
och, w innych grach przesadzaja bardziej, uwierz mi.
Akurat w Assassin's Creed 5 przeciwników to nie ejst wielka przesada. Czasami mam problem z pokonaniem. Tzn. w jedynce nie było medykamentów, to utrudniało. W dwójce są i bardzo dobrze, bo nie lubię się denerwowac tym, ze po raz enty nie potrafię skopać tyłka przeciwnikom.

Miley98 26.07.2010 11:19

Odp: Assassin's Creed
 
No masz rację, bo np. w prince of persia: zapomniane piaski jest łatwo, albo w persij z 2008 roku to jest już chyba trudność dla przedszkolaka.

Człowiek w zielonych rajtuzach 26.07.2010 11:22

Odp: Assassin's Creed
 
wiesz co, mozę nam się wydawać że jest prosto. Np. jak jest się graczem jakis czas to gra moze być łatwa, bo ma się już system gry wytworzony. Trzeba też patrzeć na to, iż gry są robione po to aby zachęcić do nich też nowych graczy.
Plus, teraz w grach nie liczy się tylko trudność. Inne rzeczy: historia, otwarty świat,bohaterowie, interakcje, sztuczna inteligencja, muzyka... grywalność, czyli przyjemność z gry.
A Assassin's Creed mi tą przyjemność daje.

A propo meczenia się, właśnie odkrywam ostatni grobowiec asasynów i nie ptorafię zdążyc do ostatniej dźwigni, bo mi się miesza, gdzie skoczyć.

a tak w ogóle, TO JEST GRA OD 18 LAT.

Wielebny 26.07.2010 18:59

Odp: Assassin's Creed
 
W sumie nawet nie zauważyłem, że gra jest od 18+ nigdy nie zwracałem uwagi na PEGI.

Ogólnie zawsze chciałem by w następnej części do gry dodali więcej elementów charakterystycznych dla gier RPG.
Najbardziej jednak w serii AC lubię świetne animacje postaci.
W każdej nowej grze takie animacje powinny być, szczególnie w tych z widokiem za pleców bohatera.

Miley98 27.07.2010 10:13

Odp: Assassin's Creed
 
To fakt PEGI 18+, ale jak patrzyłam jak tata gra to spytałam czy mogę zagrać to mi pozwolił. Ale to historia nie na temat. Kowalino ja też lubię w grach gdy jest widok zza pleców bohatera.

Człowiek w zielonych rajtuzach 27.07.2010 11:42

Odp: Assassin's Creed
 
nie, AC i rpg? Nie, wielkie nie

No to jak nei zwracacie uwagi na PEi to gratuluję, szczególnie waszym rodzicom. GRATULUJĘ

Wielebny 27.07.2010 20:39

Odp: Assassin's Creed
 
No cóż jak na razie jeszcze nikogo w życiu realnym nie zabiłem, więc chyba nie jest źle, nie ? :D
Dla mnie większość gier powinna być spokojnie 13+ Może jedynie niektóre typu Stalker cień Czarnobyla czy Dead Space od 14 no max 15+. Ważne raczej by osoby poniżej 12 roku życia nie grały w gry dla nich nie przeznaczone. Szczególnie z elementami erotycznymi. No ale cóż ja w wieku 10 lat grałem w Mafie i jakoś nie zaszły we mnie żadne zmiany o podłożu psychicznym. Ps. Ostatni raz biłem się z kimś w IV klasie podstawówki. A w życiu biłem się może z 3 razy, a według PEGI to już powinienem być zawodowym zabójcą, nie ? :D (no dobra może trochę przesada), ale ogólnie granice wiekowe w grach są często trochę zawyżone.

Nie chodziło mi by z AC zrobić kompletnie RPG, ale tylko dodać kilka rzeczy kojarzonych z grami RPG jak np. umiejętności postaci i ich rozwijanie.

kalafjor 27.01.2013 11:15

Odp: Assassin's Creed
 
Edit: Nieaktualne! :)

Mam pytanie do osób, które skończyły pierwszą część gry.
Jestem w czwartym bloku pamięci, gdzie trzeba zabić trzy osoby w Damaszku, Akce i Jerozolimie. Zacząłem od Damaszku i zrobiłem już te poboczne misje. Została mi ta, gdzie trzeba zabić dwóch ochroniarzy za pomocą ostrza. Pierwszego w hali targowej udaje mi się zgładzić, ale drugi, który kręci się na placu jest problemem. Wyczytałem, żeby zabić go, kiedy stoi przy fontannie. Okazuje się, że gdzie by ten ochroniarz nie był, zawsze stoi ogrom strażników i zadanie się nie udaje. Jak mam go zabić, żeby strażnicy mnie nie zauważyli? :|

patrichorse 10.02.2015 22:16

Odp: Assassin's Creed
 
A mnie ta gra zawiodła szczerze mówiąc. Sama rozgrywka nadal mi się podoba, ale wątek współczesności (Desmond itp.) po AC:R został kompletnie skopany. Rozumiem, że ubi chciało sobie zrobić taką "furtkę" do wydawania następnych części, ale mogli to zrobić w lepszy sposób...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023