TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   TheSims.pl - archiwum (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=176)
-   -   TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64632)

Damian 11.01.2013 19:10

TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
http://i.imgur.com/rGnb1l.png

Witam wszystkich, z dniem dzisiejszym od punktualnie godziny 20:00 współpracujemy jedną z najpopularniejszych stron o serii The Sims - Twoje Simy.

Co to jest ?

Twoje Simy to strona powstała z inicjatywy jednej osoby, przerodziła się w wielki projekt który jest odwiedzany codziennie przez setki osób.

Co nam to przyniesie ?

Nowe rozwiązania, reklamę forum wspólne projekty.

Gdzie można znaleźć odnośnik do naszego forum ?


Wystarczy przeglądnąć tablicę informacyjną lub kliknąć u góry strony w zakładkę ,,Forum"


TwojeSimy.com

Facebook: https://www.facebook.com/twojesimy


_____________________________________________
Temat służy do wypowiadnia swoich opinii czy też informacji o wspólnych projektach itp.

Pamiętajcie - razem stworzymy więcej.

Pozdrawiam :)

Lubie 11.01.2013 19:24

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Dlaczego na stronie NIC nie ma o naszym forum, poza zakładką "forum" ?

poza tym życzę owocnej pracy

Damian 11.01.2013 19:25

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
@Up Post jest pisany, jak masz tą tablicę wystarczy przeskoczyć na ostatnie kółko i też coś piszę.

Liv 11.01.2013 19:26

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Lol, w tym du*nym bannerze na górze strony jest o współpracy z naszym forum xD
Wow, dobrze, że chociaż jedna strona...
A co w sprawie fb/twittera?

Damian 11.01.2013 19:28

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Liv, będziemy szukać redaktorów do fb/twittera i jakiegoś grafika rozmowy trwają na ten temat.

Cieszę się że się podoba.

Edit: Post o nowym TS

Forum

Jeśli zauważyliście, podjęliśmy współpracę z jednym z najpopularniejszych forum o The Sims w Polsce. Mowa o thesims.pl! Zapowiada się naprawdę świetnie. Możecie prosto dostać się na forum klikając w menu, lub przez pewien okres na Tablicy. Wkrótce czekają na Was konkursy, akcje i wiele więcej!

Cytryśnia 11.01.2013 19:31

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
tak długo nad tym pracowałeś? Nie chcę znów narzekać, w końcu sama za dobrze się na tym nie znam, po prostu dziwi mnie to trochę :)

Damian 11.01.2013 19:32

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Kontakt jest na prawdę trudny, oraz sprawy techniczne.

Wkońcu coś się dzieje nie marudź :D

Kenny McCormick 11.01.2013 20:24

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Ej... a moze by tak ustalić z nimi jeden banner/styl strony?

Malfurion 11.01.2013 20:32

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Bardzo fajna ta strona :) Mysle jednak, ze na tym forum powinien byc bardziej widoczny odnosnik do strony, niz ten w twojej sygnie (ktory btw nie jest "klikalny")

Mysle o gornej czesci forum, tam gdzie sa ogloszenia dotyczace roznych wydarzen na forum ;)

Vanitas 11.01.2013 20:36

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
W najbliższym czasie na stronie głównej forum pojawi się banner ;)

Meryam 11.01.2013 20:38

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Cytat:

Napisał Ƅlack (Post 1636553)
Wkońcu coś się dzieje nie marudź :D

To mnie zabiło. Nie marudź? Ty tak serio? :O

Nie no, fajnie, że jakaś współpraca, ale... ja osobiście oczekuję więcej. Nie krytykuję, ale mam nadzieję, że jednak troszkę bardziej się to wszystko rozwinie.

Damian 11.01.2013 20:52

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Cytat:

Napisał enobaria (Post 1636628)
To mnie zabiło. Nie marudź? Ty tak serio? :O

Nie no, fajnie, że jakaś współpraca, ale... ja osobiście oczekuję więcej. Nie krytykuję, ale mam nadzieję, że jednak troszkę bardziej się to wszystko rozwinie.

Mnie zabija fakt że przez ,,pewny" okres czasu na tym forum nie było żadnych współprac i temu podobne, przepraszam bardzo nie będę ograniczał się tylko do facebooka i twittera który nic nie przyniesie. W Simsach chodzi o współpracę a nie o ścisłe trzymanie się jednej rzeczy, to forum może odnieść bardzo dużo (nawet już po części odniosło) nie trzymajmy się sentymentów.

Nie marudź napisałem ironicznie jeśli tak nie brzmiało to przepraszam.
Staram się coś zrobić, dodawać coś nowego.
Nie rozumiem co Ty chcesz żeby się to bardziej rozwinęło,
rozwiń swoją myśl nie będę się domyślał o co Ci chodzi.
Współpraca dopiero się dziś zaczęła wiec jak możemy myśleć już o wspólnych projektach jest na to jeszcze czas na razie niech się ustabilizuje sytuacja z bannerami itp. Daje z siebie jak najwięcej, i postaram się o to żeby wam to jeszcze bardziej pokazać.

Twoje Simy korzystają z własnego charakterystycznego stylu i tego nie zmienię więc własny styl nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam.

Kenny McCormick 11.01.2013 21:00

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
o, Gin,. to bardzo ładnie zrobi.iście, że będzie ten banner ;) bo fsajnie by było, jakby strony byly do siebie podobne :)

Meryam 11.01.2013 21:00

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Chodzi mi o to, aby fanpage nawiązał większe współprace, tzn. nie ograniczał się tylko do stron o simsach. Są strony o wszystkich grach (no, może źle to ujęłam, bo ogólnie o grach) i mają o wiele więcej użytkowników, którzy mogliby zajrzeć na forum, bo jestem pewna, że większość z nich słyszała o takiej serii jak The Sims. Na pewno takie współprace przyniosą większy "zysk" niż współpraca z jedną stroną, którą lubi... 207 osób. Już więcej osób mnie followuje na tumblrze.
Właśnie, a propos tumblra - to też jest ogromna promocja. Nawet nie trzeba pisać postów po angielsku, wystarczy umieszczać jakieś interesujące info na temat forum, oczywiście na bieżąco i promocja praktycznie robi się sama za siebie. Takim simblrem mogłabym się nawet zająć sama, to nie jest żaden problem (jeśli oczywiście black oraz administracja nie mają nic przeciwko ;)).
No i nadal czekam na rozwinięcie się facebooka i twittera, bo tam jest naprawdę krucho.

Damian 11.01.2013 21:09

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Cytat:

Napisał Kenny McCormick (Post 1636658)
o, Gin,. to bardzo ładnie zrobi.iście, że będzie ten banner ;) bo fsajnie by było, jakby strony byly do siebie podobne :)

Ciekawe rozwiązanie :D

@Up Pomyliłaś tematy, zapraszam do tematu o fanpag'u lub daruj sobie i pisz na pw :)
Jeśli znasz się lepiej to czemu tego nie pokażesz ?
Proszę mnie ciągle nie wiązać z tym co robię na fanpag'ach trwają obecnie rozmowy i tyle.
Tutaj wypowiadamy się na temat współpracy.

Meryam 11.01.2013 21:21

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Cytat:

Napisał Ƅlack (Post 1636677)
Tutaj wypowiadamy się na temat współpracy.

Cytat:

Napisał enobaria (Post 1636660)
Chodzi mi o to, aby fanpage nawiązał większe współprace, tzn. nie ograniczał się tylko do stron o simsach. Są strony o wszystkich grach (no, może źle to ujęłam, bo ogólnie o grach) i mają o wiele więcej użytkowników, którzy mogliby zajrzeć na forum, bo jestem pewna, że większość z nich słyszała o takiej serii jak The Sims.

http://media.tumblr.com/tumblr_me6cfj6x7h1qh53m0.gif

Cytat:

Napisał enobaria (Post 1636660)
Na pewno takie współprace przyniosą większy "zysk"

http://media.tumblr.com/tumblr_me6chqExKv1qh53m0.gif

Cytat:

Napisał enobaria (Post 1636660)
niż współpraca z jedną stroną, którą lubi... 207 osób. Już więcej osób mnie followuje na tumblrze..

http://media.tumblr.com/tumblr_me6cibT0eT1qh53m0.gif

Damian 11.01.2013 21:23

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Współpracy z TwojeSimy.com nagle wyrwana z kontekstu :O ?
Przykre.

Meryam 11.01.2013 21:26

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Cytat:

Napisał Ƅlack (Post 1636705)
Współpracy z TwojeSimy.com nagle wyrwana z kontekstu :O ?
Przykre.

Przepraszam, muszę wyjść, mam alergię na bzdury.

Damian 11.01.2013 21:43

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
@Up Dziękuje.

Można kontynuować.

motyka 12.01.2013 00:53

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
wiecie, co mnie najbardziej dziwi? to wieczne niezadowolenie: "no... fajnie... ale mogłoby być więcej", "do dupy, ja bym to zrobiła tak, srak i owak", "promotor do wymiany". ciekawi mnie, czy Wy byście zrobili więcej niż Damian, czy byście się wykazali takim zaangażowaniem, jak on (które jest naprawdę widoczne, przynajmniej w moich oczach), wiedząc, że nic na tym nie zyskacie, poza satysfakcją i wdzięcznością. to dzięki niemu wszystko ruszyło z kopyta, bo pragnę przypomnieć, że przedtem nie mieliśmy praktycznie żadnej formy promocji.
smutne, że nie usłyszał on od userów słowa wdzięczności... tak więc ode mnie wielkie podziękowania za włożoną pracę :)

Fallen 12.01.2013 10:29

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Ja tam jestem zadowolona, wcześniej z nikim nie współpracowaliśmy, nikt forum nie promował. Powoli, małymi kroczkami, ale coś działasz. Mimo wszystko zgadzam się z enobarią, zacznij współpracować ze stronami poświęconymi różnym grom, popularnym i często odwiedzanym.
Zaopiekuj się teraz Facebookiem i Twitterem, a będzie lepiej ;)

La Tortura 12.01.2013 10:32

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Powoli, powoli, ale coś się dzieje. Nie można oczekiwać, że nagle zacznie się współpraca z największymi stronami. Idzie wszystko w dobrym kierunku.

Liv 12.01.2013 10:33

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Cytat:

Napisał motyka (Post 1636999)
wiecie, co mnie najbardziej dziwi? to wieczne niezadowolenie: "no... fajnie... ale mogłoby być więcej", "do dupy, ja bym to zrobiła tak, srak i owak", "promotor do wymiany". ciekawi mnie, czy Wy byście zrobili więcej niż Damian, czy byście się wykazali takim zaangażowaniem, jak on (które jest naprawdę widoczne, przynajmniej w moich oczach), wiedząc, że nic na tym nie zyskacie, poza satysfakcją i wdzięcznością. to dzięki niemu wszystko ruszyło z kopyta, bo pragnę przypomnieć, że przedtem nie mieliśmy praktycznie żadnej formy promocji.
smutne, że nie usłyszał on od userów słowa wdzięczności... tak więc ode mnie wielkie podziękowania za włożoną pracę :)


Ale wiesz, każdy z nas ma swoją własną wizję pan page'u, ale nie zgłosił się do naboru, bo nie ma umiejętności, czasu, "dogranej" wizji strony itd. Ja osobiście spodziewałam się, że promotor zrobi jednak więcej niż ktoś wybrany przypadkowo spośród tłumu - bo właśnie ma czas, pomysł, umiejętności. Ja ze swojej strony czuję pod tym względem niedosyt.
Poza tym chciałabym zauważyć, że każdy, kto ma na forum pogrubiony, kolorowy nick, wykonuje swoją pracę dla dobra innych, nic dla siebie z tego nie mając (poza satysfakcją, ale z tym bywa różnie). Jest to też niewdzięczna praca (aczkolwiek miło czytać, że Ty dostrzegasz wdzięczność ze strony userów ;)), dlatego ktoś, kto oczekuje jakiejkolwiek formy uznania ze strony innych, może się przeliczyć. A wymagać/narzekać będą zawsze i do tego trzeba przywyknąć.

Dobrze, że teraz coś ruszyło, ale czekam na więcej.

Lubie 12.01.2013 11:42

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
No TS można umieścić informację na temat mtu, gdyż niedawni się zaczął. !!
Oraz napisać o problemach,z rejestracją i wyjaśnić, jak je rozwiązać.

Avis 12.01.2013 18:09

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Brawo nasz promotorze! Zapowiada się naprawdę świetnie, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że coś stanie się tak szybko. Jak widać nie próżnujesz. Ja tam się cieszę. W końcu coś się dzieje, nie?

Aperlaxive 19.01.2013 20:54

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Dobra, jestem jak zawsze na czasie. OK, zatem:

Bardzo się cieszę z wzajemnej współpracy i wierzę, że przyniesie nam ona wiele dobrego. Gratuluję promotorowi, który osiągnął bardzo dużo jak na taki krótki okres pracy.
Trzymam kciuki za nasze forum ^^

DamianPL1 21.06.2013 09:49

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Witam, z tej strony promotor portalu Twoje Simy, z racji tego iż to forum ostatnimi czasami trochę podupadło oraz warunków na nim panujących musimy zrezygnować z państwa współpracy, proszę o usunięcie bannerów ponieważ my także w najbliższym czasie się ich pozbędziemy z portalu. Brak kontaktu, brak zainteresowania a wzrost popularności naszej strony zmusił nas że musimy to zakończyć i zawrzeć bardziej poważniejszą współpracę. Dziękujemy za okazane wsparcie, mam nadzieję że pomogliśmy w jakimś stopniu w promocji forum The Sims.pl


Z poważaniem

Administrator serwisu TwojeSimy.com: Błażej
Promotor serwisu TwojeSimy.com: Black / DamianPL1

Decyzja zadecydowana przez Administratora, w razie jakichkolwiek zapytań, wątpliwości lub zmian proszę napisać do mnie, przekażę wszystko Błażejowi.

kubuss 21.06.2013 16:11

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
interesujące, ale mogę się nie znać.

DamianPL1 21.06.2013 16:44

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Jakieś potwierdzenie potrzebujesz, kontakt do administratora ?
Edit: Informowałem promotorki kilkukrotnie że administrator TS napominał o zakończeniu współpracy, co może tym razem także wiadomość nie doszła, albo mi się zdaje albo nie ale uważacie jakbym chciał źle dla forum a co chwilę o tym informowałem.

kubuss 21.06.2013 21:03

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
o ironio! dlaczego nikt Cię nie rozumie, o ironio.

nie potrzebuje z nikim kontaktu, no pomijając kieliszek, z nim mogę być w kontakcie 24/h. dobrze jesteś fajny, działasz gdzieś tam indziej super ale po co ciągnąc dalej ten temat. Ty byłeś do bani, promotorki są do bani, moderacja jest do bani, administracja jest do bani i w końcu całe forum jest do bani. wszyscy jesteśmy do bani i do tego taplamy się w gównie którego nikt nie może ogarnąć bo jest do bani. forum się nie rozwija, jak Ty byłeś promotorem nie rozwijało się, teraz przy nowych promotorkach również się nie rozwija, administracja ma nas w dupie, Tusk ma nas w dupie, ojciec Tadeusz też ma nas w dupie. więc kończ już waść pan i wstydu oszczędź. bo i tak jesteśmy w dupie. jedyne co jest w tym dobre, to to że słowo dupa nie jest wulgarne.

nie czytajcie tego bo to jest do dupy.

jeszcze nikt Cię nie zgłosił o multikonto? jesteś w dupie. w totalnym bagnie.

tyle przegrać...

DamianPL1 21.06.2013 21:15

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Piękna przemowa, epickość i trwoga w niej zawarta po prostu mnie rozczula do łez <3

Administrator serwisu kolejny raz prosi o sunięcie bannera, współpraca zakończona nie ma co dalej tego trzymać, rejestrować się tutaj nie chcę bo już robił konto którego się kilkukrotnie nie dało aktywować.

kubuss 21.06.2013 21:22

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
mm serduszka <3 <3 <3

niech się tu zarejestruje i prosi. pachołka sobie znalazł? odpowiada Ci rola pachołka? posłusznego pieska administratora? gratki

Liv 21.06.2013 21:48

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Haha, kubuss, widać, żeś Polak! :D

Cytat:

jeszcze nikt Cię nie zgłosił o multikonto?
O ironio, ja zgłosiłam! Kilka(naście?) godzin temu ;)

Black - jak widzisz, nie tylko banner serwisu jest do usunięcia. Najwyraźniej trzeba poczekać na Gingersa, żeby się tym zajął.

Btw, jeśli planujecie kontynuować, to lepiej na priv :P

Ilona 21.06.2013 22:02

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Liv spokojnie,na pewno znasz znaczenie przyslowia "uderz w stol,a norzyce sie otworza"

rudzielec 21.06.2013 22:13

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
Cytat:

Napisał kubuss (Post 1723281)
Ty byłeś do bani, promotorki są do bani, moderacja jest do bani, administracja jest do bani i w końcu całe forum jest do bani. wszyscy jesteśmy do bani i do tego taplamy się w gównie którego nikt nie może ogarnąć bo jest do bani. forum się nie rozwija, jak Ty byłeś promotorem nie rozwijało się, teraz przy nowych promotorkach również się nie rozwija, administracja ma nas w dupie, Tusk ma nas w dupie, ojciec Tadeusz też ma nas w dupie.

pierwszy raz w życiu muszę się z Tobą zgodzić! ba, nie muszę tylko chcę!

co się stało z logiem forum, jeśli można wiedzieć?
(to tak poza tematem, bo nie chce pisać w pięciu miejscach)

motyka 21.06.2013 22:55

Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca
 
black został zbanowany za multikonto;

banner musi usunąć Gin, on go wstawiał, a ja się kompletnie na tym nie znam (to chyba w htmlu jest napisane, dla mnie całki są łatwiejsze)

a logo też mnie dzisiaj zaskoczyło, nie mam dostępu do oryginalnych grafik - może coś bym zdziałał...

współpraca zakończona, temat zamykam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023