TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Pani Zadecka (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43962)

Alisha 15.06.2008 19:06

Pani Zadecka
 
...To zabawna, despotyczna staruszka która non-stop pilnuje swojej torebki, a kiedy nikt nie patrzy... szyje jakies skarpetki! Ma smieszny glos, a jak tylko twój sim zbliza sie do niej, non-stop go karci. Nie reaguje tak na innych (tz. postaci niezaleznych) simów. Zerknijcie na film: http://www.youtube.com/watch?v=l7XDGqi0O5M
w którym jednym z Zombie jest wlasnie... Pani Zadecka! Na razie nie wiem jak temu typowi udalo sie ja zrobic Zombie! Nie dosc ze nie da sie jej zaprosic, zabic lub zmienic jej wiek (poprzednio napisalam: ,,sprawdzalam!", ale kiedy przeczytalam ,,Wredná, besztajácá babé", to wiem ze jednak da sié z niá zrobic sporo rzeczy!) to tym bardziej... zrobic Zombie.
Ale moze kiedys spróbuje, tylko musze poprosic mame zeby kupila mi The Sims 2 Na Studiach, bo nie mam...
A propos filmu: fajna muzyka, nie? I wogóle, dwa z Zombie sá takze wilkolakami! Ciekawy jest tez ten duch(?) goscia, któremu lata... tylko glowa!
Mialam tez ,,wypadek" z Paniá Zadecká! Mam Rodziné Drakulów! No i ich córka, Laila (która, tak jak jej rodzice jest wampirem) dokuczala Pani Zadeckiej: zmieniala sié w nietoperza i latala wokól niej, a odlatywala troszke, kiedy zaczynala já karcic. Ale... Zgadnijcie co nagle zechciala robic Pani Zadecka???
OK, powiem wam: Pojawilo sie polecenie ,,Caluje mnie romantycznie"!!! Niestety skreslilam je, bo myslalam, ze to kolejne karcenie. Co ona u licha zamiezala zrobic?
Zauwazylam tez, ze nie reaguje na dzieci.
Czy gracie przypadkiem w Angielska wersje simów (ja wciáz gram w Polská) i wiecie jak sie nazywa? Napiszcie jakby co.
No i przede wszystkim piszcie waszé przygody z Paniá Zadecká lub dostarczajcie informacji! :D

Irbis 16.06.2008 07:24

Odp: Pani Zadecka
 
Cytat:

Napisał Alisha (Post 802593)
(...)w którym jednym z Zombie jest wlasnie... Pani Zadecka! Na razie nie wiem jak temu typowi udalo sie ja zrobic Zombie! Nie dosc ze nie da sie jej zaprosic, zabic lub smienic jej wiek (sprawdzalam!) to tym bardziej... zrobic Zombie. (...) A propos filmu: fajna muzyka, nie? I wogóle, dwa z Zombie sá takze wilkolakami! Ciekawy jest tez ten duch(?) goscia, któremu lata... tylko glowa!

Pani Zadecka prawdopodobnie została Zombie za pomocą kodów, ponieważ gra, jak sama zauważyłaś, nie daje takiej możliwości.
Co do Zombie - Wilkołaka, to wydaje mi się, że bez problemu można zrobić go bez kodów, za pomocą telefonu do Mrocznego Kosiarza.
Umarlak, któremu widać tylko głowę, prawdopodobnie ma na sobie takie jakby ubranie, które sprawia, że nie widać jego ciała.
Cytat:

Napisał Alisha (Post 802593)
No i przede wszystkim piszcie waszé przygody z Paniá Zadecká lub dostarczajcie informacji! :D

Polecam ten temat: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=24955


Pozdrawiam :D Irbis

Szczur 16.06.2008 07:52

Odp: Pani Zadecka
 
Jest już taki temat... http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=24955
Mi Pani Zadecka nie przeszkadza, wręcz ją lubię. Niektórzy próbują się jej pozbyć, nie rozumiem po co. Przecież to anioł nie stara baba!

Nie pamiętam nazwy angielskiej, ale pamiętam, że też coś z zadkiem było. ^^'''

Alisha 18.06.2008 17:21

Odp: Pani Zadecka
 
Ojej, nie zauwazylam poprzednio tego tematu (,,Wredna, besztajáca baba"), ale kiedygo odkrylam, okazal sié bardzo fajny! No cóz, ma ,,konkurencje"... Ale nie zrobilam tego specjalnie! :O

marza22 19.06.2008 11:03

Odp: Pani Zadecka
 
Hehe, Pani Zadecka na początku trochę mnie denerwowała ale teraz już mnie tylko śmieszy. Ale nie miałam z nią żadnych przygód, poprostu cały czas karci, karci, karci, karci i jeszcze raz karci xD

Alisha 26.06.2008 16:17

Odp: Pani Zadecka
 
Zauwazylam nowá rzecz! Mam wreszcie TS2 NS i pamiétam ze mozna zrobic PZ nastépujáce psikusy: ,,To nie ja!" , ,,Brzéczyk" i ,,Balon z wodá" . Od kiedy mam ten dodatek mogé robic te psikusy takze innym simom!

Becius 10.07.2008 20:34

Odp: Pani Zadecka
 
wpisz boolprop testingcheatsenabled true,
kliknij na nią drugą stroną myszki
i daj force error (czy jakoś tak)
jak wyskoczy okienko daj usuń i
będzie po kłopocie.

pozdrawiam.

Alisha 08.09.2008 18:23

Odp: Pani Zadecka
 
A po co já usuwac??? A poza tym i tak wróci.

tiki taki i kasztanki 09.09.2008 14:23

Odp: Pani Zadecka
 
Pani zadecka jest super super super!!! Fajna staruszka mam ją nawet w domu (oczywiste ,że z BoolPropu :D)

Hermione 09.09.2008 16:10

Odp: Pani Zadecka
 
Serio?Niby jak?
boolPropem sie nie da probowalam..
mozesz mi to wyjasnic?

avenly 09.09.2008 16:35

Odp: Pani Zadecka
 
hermione- nie da się opcją make selectable ?
Ej, poza tym nie da się Zadeckiej normalnie dołączyć do rodziny, czyli, zaprzyjaźnić i zaproponuj > wprowadź się ?

tiki taki i kasztanki 09.09.2008 19:50

Odp: Pani Zadecka
 
musisz miec jakim nagorbek tam gdzie mozesz adoptowac dzieci naciskasz wiecej i tam jest jakas opja jak na to nacisniesz to pokazują ci sie imiona ludzi i naciskasz wiecej ale dojedziesz do ukochanej zadeckiej

Alisha 11.09.2008 18:07

Odp: Pani Zadecka
 
Ja Ci wyjasnie bo tez tak zrobilam. Klikasz na sima i dajesz ,,Spawn" -> ,,Tombstone of L and D". Pojawia Ci sie nagrobek. Dajesz cos w stylu ,,get member of family" (jestem pewna ze zawiera wyrazy ,,Member" i ,,Family"). I szukasz PZ. Jak juz znajdziesz, to kliknij i ja masz :D . Mi Zadecka akurat po paru godzinach uciekla :(

Cytat:

hermione- nie da się opcją make selectable ?
Ej, poza tym nie da się Zadeckiej normalnie dołączyć do rodziny, czyli, zaprzyjaźnić i zaproponuj > wprowadź się ?
Niby jak??? Nawet bool- prop'em nie da sie tego zrobic! Nie da sie jej proponowac czegokolwiek ani kliknac selectable bo tego nie ma!!! Nie wiedziales??? :(

avenly 11.09.2008 20:33

Odp: Pani Zadecka
 
Ej, no spokojnie ^ .
Nie, nie wiedziałam, bo w życiu jej nie spotkałam ;)

Vanitas 12.09.2008 16:12

Odp: Pani Zadecka
 
A do mnie jeszcze nigdy nie przyszła. U mnie była kiedyś ciągle na parcelach publicznych a teraz pojawia sie strasznie rzadko.

Alisha 15.09.2008 19:10

Odp: Pani Zadecka
 
O NIECH MNIE!!! Tego sié nie spodziewalam: Podobno Kornelia Cwir (matka Mortimera Cwira) Nazywala sié: Kornelia Zadecka Cwir.
NAPRAWDÉ!!! Nie wierzysz - http://bogsims.com/# -> Genetics -> Regina -> Pleasantview -> - The Goth Family -
(Cornelia Crumplebottom Goth | Cornelia - Kornelia | Crumplebottom - Zadecka | Goth - Cwir)
Dziéki dla Heleny, bo to dziéki niej to znalazlam.

zelkam 18.09.2008 11:24

Odp: Pani Zadecka
 
A ja myślę,że to zwykła staruszka zrobiona kodem boolprop testingCheatsEnabled true. Jak robisz rodzinkę, to wciskasz Shift i N. pojawiają ci się stroje i fryzury NPC. Robisz panią zadecką i tyle! Z resztą ta "podróbka" ma inną twarz.

cherrie 11.10.2008 14:40

Odp: Pani Zadecka
 
Co do tej chodzącej głowy, to wpisz w otoczeniu boolprop testingcheatsenabled true i masz niewidzialny ciuch.

Ali 02.12.2008 16:31

Odp: Pani Zadecka
 
Pani Zadecka to stara konspiratorka.Zawsze sie gdzieś chowa po kątach z tą swoją torebką,najczęściej idzie to kibelka i tam grzebie w torebce.Kiedyś weszła do toalety z torebką a wyszła bez torebki?. Nie wiem czy wy też tak macie ale ja nie mogę z nią nawiązać kontaktu bo zaraz się drze.

Natka13 30.01.2009 09:42

Odp: Pani Zadecka
 
boolprop enabledChest... w każdym razie coś takiego i po prostu ją wprowadził;) ale mi za każdym razem znikała i się pokazywało że umarła na innej parceli :|

MacieK 16.02.2009 12:20

Odp: Pani Zadecka
 
Z tą Panią nie da sie normalnie grając zaprzyjaźnić ani nawiązać kontaktu. Ona jest niezrównoważona psychicznie :D W przerwie na besztanie simów za "skandaliczne zachowanie" robi sobie na drutach, ciągle trzymając torebkę ;)

Makss99 31.03.2009 19:26

Odp: Pani Zadecka
 
Ona to jakaś ZWARIOWANA BABCIA! Beszta tą swoją torebką ze SZMATEKSU i KARCI za kontakt wzrokowy,za flirt,całowanie,kąpanie się poprostu Dziwaczka! Film o niej=http://www.youtube.com/watch?v=2VH43OOxhLo&feature=related

ultraviolence 01.04.2009 19:31

Odp: Pani Zadecka
 
Nie wiem czy to się komuś przyda, ale w jednym z komentarzy tych filmików na Youtube, ktoś podał kod, którym rzekomo przyłączył Zadecką do rodziny (konkretnie chodzi mi o ten filmik z atakiem na jej szanowną osobę :D). Oto on: "addsimstofamily cheat on". Autorka napisała, że nie pamięta tylko czy wyraz "cheat" pisała razem czy osobno.

Alisha 02.04.2009 09:16

Odp: Pani Zadecka
 
Poczytajcie w 'The Sims 3?' o Pani zadeckiej w... Sims 3! :O
(Nie ma czasu wyjasniac, pisze ze szkoly! :D)

Ellie 02.04.2009 16:05

Odp: Pani Zadecka
 
pomyslcie, czy simsy bylyby simsami bez pani zadeckiej?
no oczywiscie, ze nie ! :d

Anonimowe Alkocholiczki 07.04.2009 14:17

Odp: Pani Zadecka
 
No oczywiście że tak, my ją tylko po jednym razie każda widziałyśmy i żyjemy bUś :*

Ellie 07.04.2009 18:10

Odp: Pani Zadecka
 
Cytat:

Napisał Anonimowe Alkocholiczki (Post 994743)
No oczywiście że tak, my ją tylko po jednym razie każda widziałyśmy i żyjemy bUś :*

błąd stylistyczny! hahaha

+ zeby nie było offtopa, to bylo pytanie retoryczne

Invidia Semper 24.05.2009 18:57

Odp: Pani Zadecka
 
A mnie ona ostatnio wkurzyła- nie mogłam się simami całować w wannie(na randce byli) bo zaraz musieli wychodzić, żeby Pani Zadecka mogła ich objechać za strój kąpielowy xD Poza tym ją uwielbiam, tylko ani razu nie zdarzyło mi się z nią poflirtować, a klikając na nią jest taka opcja.

Remus Lupin 26.05.2009 18:50

Odp: Pani Zadecka
 
Ta Zadecka jest dla mnie powalające, krzyczy, beszty , leje torebką jak nas przyłapię.

Kilka razy na moje sima podeszła i ryje na mnie a jak się całowałem z simką to bez ceregli wzięła zamach i Łuuuuuup po głowie moje sima.

Jak dla mnie ona jest ekstra i duszą tej gry.

BlackDevil 29.05.2009 11:23

Odp: Pani Zadecka
 
Pani Zadecka wymiata :D Kiedyś chciała przeszkodzić moim Simom w randce, to po prostu anulowałam to, że ma ich ochrzanić. A - jeszcze nigdy nie udało mi się z nią flirtować xD

Invidia Semper 29.05.2009 17:50

Odp: Pani Zadecka
 
No właśnie, bo jak daję tą opcje to sim sobie stoi nieruchomo, a opcja znika. Szkoda, ciekawa jestem, czy by dała w łeb.

BlackDevil 29.05.2009 17:56

Odp: Pani Zadecka
 
Być może gdyby ktoś próbował z nią flirtować, to:
1. Walnęła by cię torbą w łeb
2. Zakopałaby cię
3. Odkopałaby cię
4. Zgwałciłaby cię
5. Zakopałaby cię
:D

sympathique. 29.05.2009 18:49

Odp: Pani Zadecka
 
Nie, sprawdzałam. Po prostu ta opcja od razu znika, a Zadecka przychodzi i cię karci ;)

Anusia 10.06.2009 20:16

Odp: Pani Zadecka
 
Dosyć długo juz gram w tą gre, ale dopiero niedawno udało mi się spotkać panią Zadecką ;D

ultraviolence 19.08.2009 22:57

Odp: Pani Zadecka
 
Nie wiedziałam, gdzie podzielić się moim spostrzeżeniem, ale jako że dotyczy on poniekąd pani Zadeckiej (no, może nie do końca...), to postanowiłam zrobić to tutaj. Wiele osób myśli (kiedyś też byłam jedną z nich), że Agnieszka Zadek z TS3 to "nasza" dwójkowa pani Zadecka. Niestety, ale nią nie jest :). Dowiedziałam się o tym właściwie przez przypadek, modyfikując trochę wygląd cmentarza w Miłowie:
[img]http://i27.************/dli8ee.jpg[/img]
Może niektórzy wiedzieli o tym już dawno, ale napisałam tego posta tylko i wyłącznie w celach "edukacyjnych" dla tych, którzy jeszcze nie mają o tym pojęcia :).

Soul 20.08.2009 11:41

Odp: Pani Zadecka
 
Helena, ale w trójce Agnieszka Zadek jest o 20 lat mlodsza.

Ritty 20.08.2009 18:07

Odp: Pani Zadecka
 
Wszyscy są młodsi?

FakeYourDeath 20.08.2009 20:11

Odp: Pani Zadecka
 
tak.

to jest 20 lat wcześniej
bella i mortimer sa mali itd xd

ultraviolence 21.08.2009 12:01

Odp: Pani Zadecka
 
Cytat:

Napisał Soul (Post 1103761)
Helena, ale w trójce Agnieszka Zadek jest o 20 lat mlodsza.

No i co w związku z tym? Tak jak napisali poprzednicy: w trójce wszyscy są młodsi, więc chyba nie dziwi Cię to, że w dwójce zamiast młodziutkiej Agnieszki Zadek, mamy jej nagrobek?

Alisha 21.08.2009 13:40

Odp: Pani Zadecka
 
Czy wspominałam kiedyś, że z Z. zdarzyła mi niespotykana rzecz? :O
Grałam wampirzycą, no i ciągle podlatywałam do Zadeckiej, i potem szybko odlatywałam i kreśliłam besztanie xD
OK, ale za którymś razem zamiast tradycyjnego "Karci mnie", pokazało się... "Całuję mnie gorąco" :P :D
Ale, pech chciał że to skreśliłam :( :( :(
Chciałabym to zobaczyć ;P

Ritty 22.08.2009 21:07

Odp: Pani Zadecka
 
Samara - to było z ironią, bo użytkowniczka wyżej mojego poprzedniego postu według mnie napisała bezsensowny argument. ;)

Sponge Bob :D 30.08.2009 19:20

Odp: Pani Zadecka
 
Pani Zadecka mnie strasznie wkurza -.- Gdy całuję się z Simką na parceli publicznej(mój Sim nie ja :D) to podchodzi do mojego Sima i go leję torebką :D

Matti93 31.08.2009 17:02

Odp: Pani Zadecka
 
co wy chcecie od Pani Zadeckiej :D Ja ją uwielbiam, jest taka staroświecka, no i zobaczcie ile siły ma żeby łazić tak po wszystkich parcelach i besztać każdego xd

Remus Lupin 31.08.2009 17:19

Odp: Pani Zadecka
 
Ona jest the best NPC z początku jej nie lubiłem ale potem uznałem,że to cudowna postać.

Fajnie wygląda jak leje torebką.

jajczens 05.09.2009 17:09

Odp: Pani Zadecka
 
Pani Zadecka jest świetnym urozmaiceniem w grze. :D

Alexiel 06.09.2009 19:50

Odp: Pani Zadecka
 
Mi Zadecka wiele nie przeszkadza. Kręci się, walnie torebką i po krzyku.
Tyle dzisiaj po ulicach takich babć biega, że się przyzwyczaiłam.

Pawelzondzi 07.09.2009 20:33

Odp: Pani Zadecka
 
Czemu o mnie gadacie?

Naru 07.09.2009 21:19

Odp: Pani Zadecka
 
Bo jesteśmy masochistami i czekamy na cudowne uderzenia Twoją torebką, ahhh...

AMSTA 08.09.2009 09:05

Odp: Pani Zadecka
 
stary babsztyl a pierze równo ^^

Pawelzondzi 08.09.2009 10:03

Odp: Pani Zadecka
 
Dobra,Doczekaliście się!
BUM
BUM
KABUM
KABOOM
BUMBUMBUM
&*^%&^*(^$!

tomek.966 08.09.2009 22:04

Odp: Pani Zadecka
 
Pani Zadecka to Agnieszka Zadek! W ulotce do edycji kolekcjonerskiej napisane jest (jakoś tak): Po śmierci męża Agnieszka zamknęła się w sobie. Czy ktoś zdoła zostać jej partnerem? Po śmierci męża - Erika Darlinga Agnieszka prawdopodobnie popadła w depresję i oszalała. Udała się na Przemieście, a całujące się pary przypominają jej Erika. Zgadzałby się też jej wiek. Zgadzałoby się to licząc, że Mortimer ma jakieś 60 - 65 lat w The Sims 2, a w The Sims 3 około dziesięciu. W takim wypadku Zadecka miała by w "dwójce" około 90 lat, w "trójce" zaś około 25. Pozostaje sprawa grobu w ogrodzie Ćwirów. Otóż szanowana i bogata rodzina mogła wyprzeć się szalonej krewnej i wybudować nagrobek, a wszystkim powiedzieć, że Agnieszka zmarła.

Remus Lupin 09.10.2009 17:40

Odp: Pani Zadecka
 
Ejjjjj a czy was zadecka wpada do was do domu na imprezę domową????????

Chciałem zorganizować imprezę patrzę a tam zadecka w moim domu przy stole do pokera czy tam brydża

link:

[IMG]http://i36.************/vhcpco.jpg[/IMG]

zelkam 09.10.2009 21:26

Odp: Pani Zadecka
 
Ech, wgrywaj zdjecia na serwer z GRAFIKĄ (np. imageshack, tinypic)
U mnie tak nigdy sie nie zdarzyło o.o
Z resztą pomijając trójkę to Zadeckiej już laaata nie widziałam :/

Remus Lupin 23.11.2009 16:08

Odp: Pani Zadecka
 
Hej!!!!!!

Właśnie byłem świadkiem jak jeden z wampirów chciał ugryść zadecką ale nie udało się.

Miał ktoś Zadecką wampirem a już myślalem,że ona zadecką ugryzie ale nie ale ulga.

Meona 29.11.2009 08:08

Odp: Pani Zadecka
 
Zadecka? :D Grałam u kumpeli w NŻ i stworzyłam rodzinkę. Gdy poszli sobie do restauracji ta baba włazi. Myślałam, że ten nic nie zrobi. I wtedy podchodzi do sima. BESZTA GO :O
A potem do simki :O to samo :O a potem po kolei w restauracji beształa
PRAWIE wszystkich :O

Alexandra 31.12.2009 15:54

Odp: Pani Zadecka
 
Nie lubię tej Zadeckiej.
Raz u siorki grałąm w NŻ
i moja poszła do reastauracji w kostiumie kąpielowym.
A Zadecka zaczeła na nią krzyczeć,a moja nic jej nie mogła zrobić. ;pp

Bartix12 21.02.2010 21:03

Odp: Pani Zadecka
 
Ja spotykam Panią Zadecką jak idę do "kasyna pod szczęśliwą kartą" zawsze przy tym samym stole:)...Nigdzie indziej jej nie spotkałem...

sIMSOMANIAK_WIKTOR45768 13.03.2010 18:30

Odp: Pani Zadecka
 
Cytat:

Napisał Alisha (Post 802593)
...To zabawna, despotyczna staruszka która non-stop pilnuje swojej torebki, a kiedy nikt nie patrzy... szyje jakies skarpetki! Ma smieszny glos, a jak tylko twój sim zbliza sie do niej, non-stop go karci. Nie reaguje tak na innych (tz. postaci niezaleznych) simów. Zerknijcie na film: http://www.youtube.com/watch?v=l7XDGqi0O5M
w którym jednym z Zombie jest wlasnie... Pani Zadecka! Na razie nie wiem jak temu typowi udalo sie ja zrobic Zombie! Nie dosc ze nie da sie jej zaprosic, zabic lub zmienic jej wiek (poprzednio napisalam: ,,sprawdzalam!", ale kiedy przeczytalam ,,Wredná, besztajácá babé", to wiem ze jednak da sié z niá zrobic sporo rzeczy!) to tym bardziej... zrobic Zombie.
Ale moze kiedys spróbuje, tylko musze poprosic mame zeby kupila mi The Sims 2 Na Studiach, bo nie mam...
A propos filmu: fajna muzyka, nie? I wogóle, dwa z Zombie sá takze wilkolakami! Ciekawy jest tez ten duch(?) goscia, któremu lata... tylko glowa!
Mialam tez ,,wypadek" z Paniá Zadecká! Mam Rodziné Drakulów! No i ich córka, Laila (która, tak jak jej rodzice jest wampirem) dokuczala Pani Zadeckiej: zmieniala sié w nietoperza i latala wokól niej, a odlatywala troszke, kiedy zaczynala já karcic. Ale... Zgadnijcie co nagle zechciala robic Pani Zadecka???
OK, powiem wam: Pojawilo sie polecenie ,,Caluje mnie romantycznie"!!! Niestety skreslilam je, bo myslalam, ze to kolejne karcenie. Co ona u licha zamiezala zrobic?
Zauwazylam tez, ze nie reaguje na dzieci.
Czy gracie przypadkiem w Angielska wersje simów (ja wciáz gram w Polská) i wiecie jak sie nazywa? Napiszcie jakby co.
No i przede wszystkim piszcie waszé przygody z Paniá Zadecká lub dostarczajcie informacji! :D

Ja zabiłem ją w własnym biznesie kupilem parcele gdzie zawsze ona przychodzi i przyszła i ja ją zabudowalem w takim pomieszczeniu i dalem jej te ognie takie i zrobil sie pożar i ona sie zabiła i nie żyje ale powróciła mi jako duch a i tak ******** jest ta zadecka :):)

racuch99 13.03.2010 20:48

Odp: Pani Zadecka
 
Co do tego filmun Youtube to wyskocyło mi że film został usunięty przez użytkownika.

Olik605 03.04.2010 16:33

Odp: Pani Zadecka
 
Nie znosze pani zadeckiej , bo nie można jej zrobić kawału ,bo ciągle wali sima torebką więc się nie da.

lizzielovesit 19.06.2010 16:50

Odp: Pani Zadecka
 
U mnie spotkałam Zadecką ZNOWU i wzięłam kod boolProp[...] i na nią z Shiftem i coś wybrałam, że Oliwka Widmo miała jej ciuchy o.O Ale potem ją umalowałam, zmienilam wlosy, wzielam zaprojektuj ubranie no i juz po klopocie ;)

Kinkarus 24.06.2010 16:07

Odp: Pani Zadecka
 
Ech, ta pani Zadecka :P Mi wpakowala się na ślub :)

kotecek 16.07.2010 09:44

Odp: Pani Zadecka
 
u mnie zadecka nie żyje i ma córkę

Remus Lupin 17.07.2010 16:12

Odp: Pani Zadecka
 
Ejj no to niesprawiedliwe.

Znowu powróciłem do simsów a tam w kręgielnmi moja simka zaprosiła swojęgo narzeczonego wchodzę do budki ze zdjęciami a oczyweiście bara-bara a efekt to stara torbazbiła moją simcie.

http://img707.imageshack.us/f/screenshotjw.png

Sherlock 17.07.2010 17:35

Odp: Pani Zadecka
 
U mnie się ostatnio nie pojawia :(
Ale pamiętam jak mi raz wyszła ze studni życzeń, kiedy mój sim chciał pieniędzy ^^"

śmietanna 20.07.2010 11:01

Odp: Pani Zadecka
 
Pani Zadecka zawsze psuje ranki moim simom . :P Ale najlepsza jest torebeczka Pani Z. ! :D

alutka802 02.11.2010 09:08

Odp: Pani Zadecka
 
Ja z zadeckiej BoolProp...`em wysysam zdolności bo ma ich dużo :)

Violet 12.11.2010 11:34

Odp: Pani Zadecka
 
ona jest bardzo fajna.Ale czasami jak mój sim kąpie się w jacuzzi to ona z znikąd się bierze i beszta

StojeZaToba 06.12.2010 18:33

Odp: Pani Zadecka
 
Zadecka wcale nie sprawia mi problemów. Fajnie bije tą torebeczką :D Widuję ją tylko na parcelach publicznych, i to rzadko. Jest ok ;)

Fisia 13.07.2011 19:09

Odp: Pani Zadecka
 
Ja jak miałam już Zadecką w rodzinie (z boolpropem) to odmłodziłam ją z insimenatorem do nastolatki, hehe. Nadal trzymała swoją torebkę, i krzywiła twarz O_o I co moim zdaniem najdziwniejsze, zmieniła kolor oczu z niebieskich na zielone. Nie zapisałam gry, bo z rodziny nie mogłam jej wywalić. Nie byłoby starej, dobrej paniusi na przedmieściu...

A na innej rodzinie za wszelką cenę chciałam, żeby Pani Zadecka wyskoczyła ze studni życzeń. Na podwórku zrobiła się armia studni xd. Wreszcie przyszła, zaczęła mnie bić torebką, a chwilę później atakować (oczywiście wygrała walkę, chociaż miałam 10 punktów kondycji). Zareagowała ostrzej, niż jak kochałam się na jej oczach ;) Wtedy mnie tylko walnęła torebką.

rose99 13.07.2011 19:43

Odp: Pani Zadecka
 
http://img808.imageshack.us/img808/3803/pagepz.jpg


moje eksperymenty na "szanownej" Pani Zadeckiej:P

ps. sorry za jakość zdjęć

Tenebris 23.07.2013 21:29

Odp: Pani Zadecka
 
Co wam ta kobitka zawiniła? :-(
Ja myślę, że ona jest tajemnicą tak jak zaginięcie Belli Ćwir.

Madame Marmolini 31.08.2015 14:55

Odp: Pani Zadecka
 
Ja uważam Panią Zadecką za zabawne urozmaicenie gry. Tylko denerwuje mnie, jak czasem wyskoczy ze Studni Życzeń.

Nusso 31.08.2015 15:20

Odp: Pani Zadecka
 
To jedna z najbardziej ikonicznych postaci z gry. Można jej nie lubić, ale trzeba przyznać że ea miało dobry pomysł na Panią Stanisławę :hihi:

miłośniczka zwierząt 31.08.2015 17:25

Odp: Pani Zadecka
 
tak najlepsza postać, ale obecnie rzadko wysyłam simów na randki więc mniej ja widuje

Madame Marmolini 21.01.2016 19:38

Odp: Pani Zadecka
 
Tę babkę to najczęściej spotykam w butikach na przedmieściu, gdy kupuję simom ubrania. Łazi za sklepem i dzierga na drutach.

Collina 04.05.2016 14:48

Odp: Pani Zadecka
 
Mi co dziwne nie uprzykrza życia ona wcale. No, chyba, że spróbuję do niej zagadać, to leci mnie karcić ale zaraz skreślam to polecenie i jest już w porządku. Swoją drogą - widzieliście jakie ona ma dziwne błędy? Pare lat temu dodałam ją rodziny (nie wiedziałam, że to może być szkodliwe) i przeprowadzałam z nią różne eksperymenty, kazałam używać przedmioty czy robić interakcje z simami bo interesowało mnie to jak sobie z tym poradzi skoro trzyma ciągle w dłoni torebkę.. Najdziwniejsze wyniki nagrałam i opublikowałam, możecie obejrzeć to w tym filmiku (jest tam nawet jej uśmiech :O ): https://www.youtube.com/watch?v=PJFlBOR2LE8
Ps. ona tam zanim położyła rachunki na ziemię to... ODŁOŻYŁA TOREBKĘ :O ale nie leżała tylko się jakoś zapadła pod ziemię.

Dorcia823 17.05.2016 19:42

Odp: Pani Zadecka
 
:O nie wiedziałam że umie się uśmiechać! :D

Księżniczka Mordoru 19.05.2016 14:30

Odp: Pani Zadecka
 
PANI ZADECKA UŚMIECHNIĘTA? Mój świat przewrócił się do góry nogami! :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023