TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Postacie z filmów/serialów/książek? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53972)

waromir 21.01.2010 10:17

Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Witam, graliscie(ja gram obecnie Dr.House'm:D) kiedyś w simsy, swoją ulubioną postacią z filmu/serialu/książek? Jak tak, to co osiagneliscie, itd.

Grałem:
-Bliźniakami Weasley
-Dr.House'm :D
[ofc. bez kodów ^^]

Vanitas 21.01.2010 11:22

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Nie, nie grałem, chociaż może być to fajne :>

nmin 21.01.2010 12:35

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Zrobiłam sobie kiedyś faceta z serialu kryminalnego, zatrudniłam go w policji, fryzura i ubranie były podobne, kształt twarzy i sylwetka w sumie też, ale w grze wyglądał tak sobie, przestał mi się podobać jako bohater serialu, tyle, że Sima nadal lubiłam, więc w końcu zmieniłam mu włosy, ciuchy, a nawet nazwisko i grałam dalej :P


Cytat:

Napisał waromir (Post 1194570)
-Bliźniakami Weasley

Oho, wyczuwam tu bratnią duszę ;)

blakistoni 21.01.2010 14:45

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Hm,nie gralam nigdy takimi postaciami,ale w najblizszym czasie zamierzam,tylko jeszcze nie wiem kim XDD

aluminium. 21.01.2010 16:15

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Kiedyś grałam Kasią Cichopek :)

Gio 21.01.2010 16:19

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
kiedyś grałem dwiema bohaterkami Gotowych na Wszystko ściągniętymi z MTS- a dokładnie Daną Delany (filmową Katherine) i tą co w filmie ma na imię Brie Van DeKampf :) (obydwie rude :D).

Ale jakoś mi się znudziło i je pozabijałem przez wielki pożar na mojej małej simowej Wisteria Lane :D

kociara654 21.01.2010 16:21

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ja grałam Mayley czyli hannah montana

Milou 21.01.2010 17:20

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Dość dawno temu grałam postaciami z HP xD Zamek ściągnęłam i jazda. ;)

Violet 21.01.2010 17:59

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ja grałam Beyonce ale był reinstal i się usunęło :(

Sherlock 27.01.2010 13:30

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
A ja grałem kiedyś Sherlockiem Holmesem :D

Czila23 27.01.2010 15:06

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja kiedyś grałam Angelinom Jolie ale postanowiłam odinstalować i zainstalować ponownie simsy i ją usunęło.

Blair 27.01.2010 18:46

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ja grałam paris hilton, evą longorią, bliźniakami Kaulitz, brit, emmą watson i lilo. czyli ogólnie tymi osobami, którymi chciałabym być jeden dzień w rzeczywistości, no może prócz kaulitzów.

Czila23 27.01.2010 20:16

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
O, jeszcze paris hilton grałam :)

Anique 27.01.2010 20:35

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja miałam zamiar zagrać sobie jakąś sławną postacią, ale cos nie wyszło przy ściąganiu.
Jednak dalej mam taki zamiar. :)

Marcinkult 30.01.2010 23:35

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Znajdzie się może gdzieś tam KAZIK STASZEWSKI

Elajza 31.01.2010 09:34

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja gram aktorami ze Zmierzchu czyli Taylorem, Kriesten i Robertem.
Kriesten ma dziecko (Jenifer obecnie dziecko) z Taylorem, a planuje, by zaręczyła się z Robertem.
Kriesten pracuje w karierze Muzyka, a Taylor jako Dziennikarz.

inoue 31.01.2010 10:17

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ja może nie z serialu, ale posiataciami z ulubionych anime/gier. oo, z Final Fantasy sporo było, Cloud, Zack, Aeris + gówiniarowata inoue (w sensie że ja) wyglądająca jak Yuffie :D Tifa też sie znalazła. Obecnie szukam postaci z Kuroshitsuji do ściągnięcia, jakby ktoś widział (oczywiście znający to anime, wiem że pare osób takich tu jest : )) może podesłać linka no pw : )

Elizabeth Swann 20.02.2010 14:26

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
grałam postaciami ze zmierzchu i keirą knightley

Miscreave 20.02.2010 14:28

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ojj... dużo tego było :)
Beyonce, Rihanna, Britney, postaciami z HP i dalej nie pamiętam xD
offtop.
Mógł by mi ktoś napisać gdzie mogę znaleść realnie wyglądającego Dr. House?

zelkam 20.02.2010 14:37

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
@up :
http://www.modthesims.info/download.php?t=329933
http://www.modthesims.info/download.php?t=322757

Ja grałam Paris Hilton, Linsday Lohan, Rihanną, Orlandem Bloomem, Katy Perry, Całą zgrają z HP i Zmierzchu, Lady GaGą, Dr. Housem i Barackiem Obamą.

Elizabeth Swann 20.02.2010 14:38

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
o ja tez z HP i z piratów z karaibów jeszcze

Neroona 22.02.2010 08:41

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja gra łam kiedyś Ridgem Forresterem z "Mody na sukces" ;D Jego życie zamieniłam w horror!

A oprócz jego to Paris, Britney, Angeliną Jolie, Bradem Pittem, dr. Cuddy ;D, dr. House, Miley Cyrus, Rihanną, GaGą i Jakem Sully z "Avatara"

ewelina17i4 22.02.2010 17:31

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ja też grałam postaciami ze zmierzchu i beyonce:)

Ana021 23.02.2010 14:38

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ostatnio stworzyłam Rihanne,Lady Gagę i Shakirę:)

Rademenes_ 23.02.2010 18:03

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Całą ekipą Wisteria Lane :), w mieście Fairview rzecz jasna ;).

aluminium. 23.02.2010 18:32

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Wczoraj zrobiłam sobie wszystkich ludzi z "Na Wspólnej" i rzecz jasna całe ich osiedle. ;)

Sherlock 23.02.2010 18:47

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Przypomniał mi się jeszcze Herkules Poirot :D

Gosiaz135 23.02.2010 23:51

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
A ja stworzyłam sobie siostry Halliwell i sobie nimi gram :)

Neroona 24.02.2010 09:28

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
O! Siostrami Halliwell też grałam :) W ich domku rzecz jasna :)

Ana021 25.02.2010 13:59

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Mimo,że grałam gwiazdami to ich życie bylo jakieś nudne.Wolę zwykłych simów;)

Bacardi 01.03.2010 18:47

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja tworzę raczej z głowy.Czasami opieram na czymś pomysł, np wczoraj zrobiłam grupę dorosłych simów (dokładnie to jest ich 5). Teraz opierałam się na "Apetycie na życie".Czasami robię podobne, ale mi się nudzą, lub troche zmieniam. Albo zbieram w książkach nazwiska ( Granger,Fowl ).

Elizabeth Swann 03.03.2010 14:03

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ja wczoraj stworzyłam Rihannę, lady Gagę i dużo innych

Searle 03.03.2010 19:10

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Raz stworzyłam dziewczyny z Desperate Housewives (Susan, Bree, Lynette i Gabriellę). Zamieszkały one w jednym domu.
Następnie w drugim domu zamieszkał Tom, Mike, Rex i Carlos.
Później panie zapoznały się z panami i każda para zamieszkała w osobnym domku (pamiętam, że Lynette i Tom mieli bliźniaki - dwóch chłopaków i spodziewała się kolejnego dziecka :) )

misterio 05.03.2010 14:02

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Z reguly nie sciagam zadnych gwiazd, ani ich nie robie. Kiedys mialam taka faze, ze jak przeczytalam jakas fajna ksiazke, to potem robilam bohaterow w grze i nimi gralam. Ale juz mi sie to znudzilo :)

naughty_girl 06.03.2010 11:32

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Teraz gram postaciami z Avatara: Neytiri i Jake'm
Lady Gagą, Ellen Page, Kat Von D i coś tam chyba jeszcze :D

Elizabeth Swann 06.03.2010 14:40

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Cytat:

Napisał naughty_girl (Post 1219461)
Teraz gram postaciami z Avatara: Neytiri i Jake'm
Lady Gagą, Ellen Page, Kat Von D i coś tam chyba jeszcze :D

Ja też gram postaciami z Avatara :) film super

Viva 16.03.2010 19:57

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja kiedyś grałam Katty Perry . :P I jeszcze Rickiem Chadwickiem ;PP

Kab Hun 18.03.2010 15:23

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
W zamierzchłych czasach grałem triem z HP jako studentami. Pamiętam jeszcze, że oprócz tego przez pewien czas moimi protegowanymi były April Ryan z The Longest Journey i Lara Croft (obie dorosłe, mieszkały oddzielnie). Wszystkie te postacie robiłem sam, bez żadnych dodatków z neta.

motororo38 15.05.2010 15:41

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
...Barackiem Obamą

hahahaha. Ja mam plany grać postaciami z HP

Anique 15.05.2010 16:10

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Jeśli sławne postacie ściągnę, to tylko dlatego, bo mi się skin podoba czy fryzura i na ogóle nimi nie gram.
Za to postacie z anime i mangi ściągam ciągle (i gram nimi oczywiście).

rudzielec 03.06.2010 22:43

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Cytat:

Napisał Anique (Post 1246785)
Jeśli sławne postacie ściągnę, to tylko dlatego, bo mi się skin podoba czy fryzura i na ogóle nimi nie gram.
Za to postacie z anime i mangi ściągam ciągle (i gram nimi oczywiście).

Robie dokładnie to samo :)
Tyle że gram postaciami z ulubionej gry na PS2 :D stworzyłam sobie sama stroje itp. i zrobiłam im osobne otoczenie :P

Horsez 04.06.2010 07:51

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ja grałam Paris Hilton . zrobiłam sama i powiem że nawet nawet była podobna ;-)

kitka20 17.09.2010 19:07

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Może to już obcykanę ale ja gram Bellą i Edwardem:)

SunshineMeadow 18.09.2010 00:17

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Cytat:

Napisał kitka20 (Post 1303506)
Może to już obcykanę ale ja gram Bellą i Edwardem:)

Haha ja też :D (dodam, że mam całą rodzinę Cullenów, ale nimi nie gram ;p ) Belle miałam 2-jedną zrobiłam sama, drugą ściągnęłam, ale doszłam do wniosku, że wolę tą moją :D mało podobna, ale gra się nią świetnie :)

kitka20 18.09.2010 11:39

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
ich córa to Renesmee alę tą to ja stworzyłam i całkiem inaczej niż w książce opisana (nie ma takich włosów w simach) a i ma normalną skórę bo propozycja gry stworzyła dziecko z Kanciastą twarzą jakąś taką zdeformowaną Edward i Bella ściągnięci z neta Edwardowi zmieniłam tylko włosy (bo nie chciałam beretu)

P.S. Dodam małe spostrzeżenie nie wiem jakim cudem ale jak Edwardowi z neta zmienisz włosy na blond zaczesane do tyłu to do złudzenia przypomina Carlisa Cullena:)

SunshineMeadow 18.09.2010 22:24

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Cytat:

Napisał kitka20 (Post 1303811)
ich córa to Renesmee alę tą to ja stworzyłam i całkiem inaczej niż w książce opisana (nie ma takich włosów w simach) a i ma normalną skórę bo propozycja gry stworzyła dziecko z Kanciastą twarzą jakąś taką zdeformowaną Edward i Bella ściągnięci z neta Edwardowi zmieniłam tylko włosy (bo nie chciałam beretu)

U mnie Renesmee się urodziła i nawet ładna mi wyszła :D trochę to dawno było, bo już ma własne dzieci :P , ale podobna do Edwarda :D

Cytat:

Napisał kitka20 (Post 1303811)
P.S. Dodam małe spostrzeżenie nie wiem jakim cudem ale jak Edwardowi z neta zmienisz włosy na blond zaczesane do tyłu to do złudzenia przypomina Carlisa Cullena:)

Hehe sprawdzę u siebie :)

pensivelane 17.10.2010 20:00

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja z Cullenów mam tylko Esme (dla skina i oczu) i tego doktora z dziwnym imieniem... Okej przynam sie, Edwarda i Belle tez mam ale nimi nie gram xd. Ogolnie mam duzo takich postaci, ale najczesciej gram sobie Megan Fox, albo Barackiem - ostatnio Bradem Pittem :D Kocham go xD

Avantys Impremia 20.10.2010 10:13

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja np. z Gotowe na Wszystko , Charmed i osóbki z serialu Czarodzieje z Waverly Place vel. Wizards of Waverly Place

Rademenes_ 20.10.2010 13:20

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Z Gotowych na wszystko.

Avantys Impremia 21.10.2010 11:15

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Dorzucę: Bohaterzy z książki " Ten Obcy " oraz " Medaliony "

Selkie 28.11.2010 19:08

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja gram Ginny Weasley:) uwielbiam tą postaćXD

Master of Disaster 05.12.2010 09:16

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
He, a ja stworzyłam Bélę Lugosiego, aktora słynnego z tytułowej roli w filmie z Dracula 1931 roku. Oczywiście, jest wampirem i zajmuje się dość ciemnymi sprawkami :D Obecnie przenoszę do Simsów 2 co ważniejsze postacie z serii Gothic, całkiem nieźle wyszli mi już Milten i Xardas, z Bezim będzie pewnie trudniej... Jeśli ich jeszcze nie widzieliście, a chcecie zobaczyć, to zapraszam do mojego tematu z Simami.

Pciocha 05.12.2010 21:04

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja probowalam zrobic cos takiego ale nie wyszlo a potem przerzucilam sie na klony domow i osob jak np. Nina, Dina i Don oraz ich domu...dobrze to wyszlo..:))

kessaris 28.01.2011 14:26

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Z gwiazd grałam tylko Ridżem Forresterem z " Mody na Sukces " ^^ '

Liftek 25.03.2011 12:01

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja gram mną xdd
Mam mojego komputerowego sobowtóra xd

Rarytasek 25.03.2011 17:41

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja zrobiłam postacie z: Scoby Doo,Harry Poter,H2o.

patka910 26.03.2011 20:16

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Miałam Edzia-Pedzia ze Zmierzchu, Britney Spears i Harrego Poterra. xD

Fleur Rebelle 19.08.2011 13:11

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Nie grałam, ale miałam kiedyś sima inspirowanego Georgem Weasleyem xd

Nimwe 10.10.2011 10:19

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja uwielbiam robić w grze rodziny i postacie z swoich ulubionych seriali. Tworzę je zawsze sama nigdy nie ściągam gotowych. Staram się dobierać ich charakter jak najbardziej odpowiadający temu filmowemu.

Mam wszystkie dziewczyny z Seksu W Wielkim Mieście i ich partnerów życiowych :) Najlepiej mi się udała Samantha i Mr. Big.

Mam kilka bohaterów serialu True Blood. Eric jest najlpeszy (erotoman heheh)

Mam również Solisów z Desperate Houswifes.

A siostra niedawno zrobiła rodzinę STARKÓW z Gry o Tron (8 osób)

Mixy 18.12.2011 17:36

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja grałam kiedyś Seleną Gomez, Miley Cyrus oraz bliźniaczkami Olsen ;D.

marciuMEGA 23.12.2011 09:07

grałem kiedyś martinami z nie ma to jak hotel

gram jeszcze czasem naruto (nastolatkiem)

Hinata 28.12.2011 14:47

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Jeśli to się liczy, to tylko i wyłącznie z anime. Natomiast zwykłym, niepodobnym do postaci z filmu/serialu/książki simom nadawałam czasem imiona typu Beyonce czy coś.

Abigail_Kocur 20.07.2012 18:36

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Robiłam kiedyś wielu Simów wzorując się na serialach, była rodzina z "Niani", Kiepscy i inni, ale nie grałam nimi wcale.

alpherainn 20.07.2012 21:26

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Gram postaciami z GW, na mts dużo tego jest.
Ostatnio gram też postaciami z Grey's Anatomy. Zasiedlili całe Dziwnowo i wszyscy obowiązkowo kariera medyczna B) Ale teraz coraz mniej nimi gram :)

Martha Allen 28.07.2012 16:02

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja sobie pogrywałam Britney Spears i stworzyłam na podstawie książki Tajemniczy ogród wszystkie postacie i tak jakby odegrałam fabułę :P
Poza tym stworzyłam jeszcze kilku vocaloidów, m.in. Miku Hatsune, Lukę Megurine i Rinę i Lena Kagamine. :)

Meona 28.07.2012 17:03

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja głownie wymyślałam rodziny, ale grałam postaciami z "Piraci z Karaibów" na mts do pobrania są ..

Malin 28.07.2012 17:15

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Najdłużej grałam chyba Michaelem Jacksonem, , prowadziłam go przez całe dorosłe życie aż do śmierci, a żył naprawdę bardzo długo (dzięki moim staraniom :>). Własnymi siłami (oczywiście kariera muzyka) dorobił się willi, żony (mnie! xD) i trójki dzieci (czyż muszę zdradzać imiona? ;]).
Miałam też straszną fazę na HP, z tym, że grałam głównie Draco Malfoyem. Potem mi się odwróciło i zrobiłam parę z Harry'ego i Snape'a (kocham slashe w opowiadaniach <3), adoptowali sobie córkę, przygarnęli psa Łapę i żyli długo i szczęśliwie ;)
Oczywiście nie obeszło się bez pary ze "Zmierzchu" - Kristen Stewart i Roberta Pattinsona, ale szybko ich zostawiłam, gdy urodziło im się potwornie brzydkie dziecko, a tego już znieść nie mogłam.
Ogólnie na początku mojej gry, gdy nie wiedziałam jeszcze, do czego służy Warsztat i gdzie go w ogóle znaleźć, ściągałam masowe ilości znanych postaci i tylko nimi grałam ;) Całe Miłowo miałam w celebrytach :P Ale ta faza szybko mi przeszła i teraz gram wyłącznie postaciami stworzonymi przez siebie.

Agataa103 22.08.2012 22:15

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja kiedyś czytałam i oglądałam w TV " Detektyw Monk " i później im domy robiłam i grałam nimi ( Monk, Brat Monka i ta opiekunka ) Ale to już mi dawno przeszło ... :D

miłośniczka zwierząt 17.11.2012 18:17

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Czasami tworze takie rodzinki bo fajnie się, takimi rodzinkami gra. Obecnie planuje zrobić rodzinkę wampirów ze Zmierzchu ;). Dokładnie to Bellę i Edwarda.

Psychosis 18.11.2012 16:33

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Nie przepadam za włączania gwiazd do simsów, ale ostatnio mam ochotę stworzyć Draco Malfoya(Tom'a Felton'a) i chyba się przełamię. ;)

La Tortura 19.11.2012 15:35

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja miałam okres, że robiłam rodziny z PLL. Udało mi się tylko zrobić rodziny Emily, Spencer, Toby'ego i Jenny, Garetta i Alison... Potem nie chciało mi się kończyc tego... Chociaż nie powiem - grało się fajnie. Szczególnie Dilaurentisami (tak to się odmienia?).

rudzielec 19.11.2012 21:08

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Nie lubię grać postaciami z filmów, ale jakieś trzy miechy temu stworzyłam sobie Klausa z Pamiętników Wampirów, bo po prostu MUSZE go mieć w simsach!
Planuję zrobić resztę obsady, ale ostatnio coś wena mnie opuściła... :P

Simka Zabawy 02.01.2013 17:54

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Jak byłam młodsza to zawzięcie próbowałam w grze cioci zrobić wszystkie znane mi postacie z bajek

mariciui 24.01.2013 18:45

Odp: Postacie z filmów/seriali/książek?
 
Hm... z tego co wymieniłaś to tylko chyba Go Eun Chan z Coffee Prince. Wolę grać piosenkarzami/zespołami. Teraz moja rozgrywka toczy się w rodzince G-dragona ^-^

Księżniczka Mordoru 27.01.2013 14:08

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Zazwyczaj "praktykuje" własne rodziny, ale niegdyś stworzyłam siostry Halliwell (miałam wtedy manię na robienie rodzin, a własnych pomysłów brak). Z tego co pamiętam zrobiłam też rodzinę Sparrow (little Jack, hehe) i jego rodzice - mieszkali na statku; jednakże długo nimi nie pograłam.

Pablo1989 01.03.2013 15:21

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Nic nie mam przeciwko :) osatnio powstał trójkąt związkowy Czarodziejki z księrzyca

Usagi i Mamoru są razem, gdy nagle do okolicy się wprowadza rywalka Usagi REI!(Czarodziejka z marsa) :D i ona też ma kęs na Mamoru, i tak biedny mamoru za dnia kocha się w Rei a za nocy w Usagi.

I W tym celu zrobiłem dwie kariery

Zostawanie po szkole dla Usagi i Pomaganie dziadku w świątyni dla Rei

Pan_Laptop 01.03.2013 20:37

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Pablo1989, pisze się księżyca :)
Zrobiłem sobie Piszczka i Błaszczykowskiego. A z filmów to Harrego Pottera :P

Słodki Pan Ciastek 01.03.2013 21:08

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja zrobiłem Katty Perry i Dzwoneczka.

marciuMEGA 30.05.2013 18:53

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
robię ostatnio dość fajnie wyglądającego Goku z Dragon Balla Z. Pobrałem nawet specjalny strój Goku

Tenebris 16.07.2013 19:25

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Ja grałam kiedyś Rihanną, ale wydaje mi się że to żadna różnica czy się gra simem o normalnym wyglądzie czy gwiazdy.

Khaleesi 10.01.2014 21:04

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
Przed wymianą sprzętu miałam Daenerys Targaryen z "Gry o Tron" :P robioną osobiście. Planowałam ją zeswatać z Jon'em Snow'em ale zapał minął :) Obecnie planuję stworzyć ekipę z The Walking Dead w czasach "Po apokalipsie" xD

MrSiM 26.01.2014 21:48

Odp: Postacie z filmów/serialów/książek?
 
No to kolej na mnie xD
Ja grałem Britney Spears, ludkami z Tokio Hotel, postaciami z Gotowych na wszystko, Lechem i Jarosławem Kaczyńskim xDDD i to chyba na tyle. Planuję zrobić klan z Mody na sukces i Brooke rozwali małżeństwo Diny, Niny i Kasandy, ale ostatecznie poślubi Dawida Przyjemniaczka chyba czy Przyjemniaka? xD Jedno jest pewne, jak urodzi ona córkę to będzie się nazywać Hakuna Matata. xDD


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023