TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Pomysły na imiona i nazwiska Simów (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12974)

ania500 21.01.2005 17:59

Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P

asiolin 21.01.2005 18:17

Cytat:

Napisał ania500
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P

Temat chyba taki był,ale jesteś nowa i okej :D.
Ja różne daje..Zadko jednak tworze simów,bo nei chce mi sie potem ich zamieszczać w jakimś domu,bo musze umeblowywać..Ja zazwyczaj daje jakies pospolite,no ale czasem daje jakieś dzikei..ostatnio dałam:Norbert,Natalia,Monika,Marcin,Rafał,Roxana,E welina,Eurybia(nie dziwcie sie,bo to było w rodzinei Dziwaczewkich),Daniel,Anna,Agneiszka,Dominika,Kasi a,Stefania,Kundzia itp. :D

ajatakarozczochrana 21.01.2005 18:20

Takich tematow bylo pelno a pozatym czy nie latwiej sobie wejsc np. na ta strone http://www.skarbczyk.com
A ja uzywam najczesciej takich imion :

Justyna Julka Emilia Iwona Dominika Weronika Zuzia Iza
lub:
Paweł Mateusz Igor Robert Rafał Bartek Norbert Darek
Przemek
:) :)

tinka 21.01.2005 18:24

Cytat:

Napisał AleX
Takich tematow bylo pelno a pozatym czy nie latwiej sobie wejsc np. na ta strone http://www.skarbczyk.com
A ja uzywam najczesciej takich imion :

Justyna
(...)
:):)

Ja jestem Justyna:) A podoba ci się to imie?

Betaa 21.01.2005 18:54

Dla kobiet: Tiffany, Jane, Jean, Amanda, Meg, Megi, Megan, Wendy, Kate, Lori, Emma, Emily, Amelia, Sarah, Lara, Kelly, Lilly, July, Donna, Tori, Emi, Nelly

Dla facetów: Jack, Dick, Quinn, Fred, Max, Zack, John, Tom, Kurt, Dan, Don, Alex, Jerry, Mathew, David, Coddy, Andy, Paul, Robbie, James, Brian, Woody, Phillip, Tommy, Ron, Harris, Aron, Hulk, Sam, Timothy, Mark, Stewart, Mel, Rod, Roger, Ivan

ReGiNa 21.01.2005 19:12

hmmm:

Regina :D ,Katrina ,Karen ,Gretchien ,Wiola ,Monika ,Manuela,Ania,Sebastian,Barek,Grzesiek,Krzysiek,Da niel,MAGDA :D :P :D (moje imionko) ,Nicola ,Jagoda,Adam,
Dawid ,Daniel, Marta ,Jowita,Marzena,Marianna,Adrianka,Ada,Adrian, Patryk,Adrian.Inga,Ewa,Weronika,Malwina,Klaudia,Ma rlena, Karolina,Łukasz,Karol,
Kamil,Dominik,Norbert,Rubi,Ashley,Mery-Kate,Asia,Aneta.

Troszku ich dużo, ale te imionka nie są (chyba) często używane ;)

Artusek 21.01.2005 19:16

Hmmm... :hmmm: To sa moje ulubione:
Zenskie:

Martyna Marta Lucyna Łucja Justyna Julia Jolanta Eulalia Liliana Maria Iwona Renata Cecylia Katarzyna Agata Dominika Beata Małgorzata Ludwika Majka Lidia Agnieszka Kasandra Kornelia Jokasta Kunegunda Ryszarda Stanislawa Rozalia Róża Magdalena Anna Karolina Felicja

Meskie:

Piotr Artur Władysław Henryk Witold Arkadiusz Alfred Hubert Stanisław Jacek Jarek Jurek Jan Andrzej Lech Aleksander Mariusz Marek Miron Honoriusz Łukasz Robert Dawid Filip Antoni Felicjan Lesław Czesław i wieeeeele innych ;).

Toxic 21.01.2005 19:19

Sprawdziłem swoje imiona i kika moge napisać ( zagraniczne nie muszą sie one zgadzać z orginalną pisownią bo nie wiem ja ksie je pisze) : Lara , Jane ,Scot , Tom , Marco , Iwonka , Damian , Julia , Jorg , Marek , Lili , Megi , Helen , Bob , Maks , Max , Wiola , Violete . Lucjan , Halley , Britney , Pamela , CHristina . Krystian , Ola , Alex , Body , Ray , Cindy , Brenda , Theo , Sam , Glover , Misty , Mitsy , Cameron , Charly więcej nie pamiętam :)

nossace 21.01.2005 20:12

Ja daje zawsze angielskie :D Nie bede je tu wymieniac bo tylko zasmiecam ;) Ale mam pare ulubionych :)

Ka 21.01.2005 20:29

Ja zawsze wymyślam. Kombinuję z polskimi i zagranicznymi imionami, żeby było originalnie, i potem podoba mi się jak jest :) A najlepsze imiona wychodzą mi jak szybko piszę, i przez przypadek wcisnę nie ten klawisz ;)

Bazuka Rozi 21.01.2005 21:44

No to ja daje zwykłe , ale często też po prostu np. Marylin,lub Jasmine itd..

Esi 22.01.2005 08:28

Moje ostatnio ulubione imię (daję jej wszystkim nastolatkom ^^) Amadeusz. Jeżeli nie wiem jakie wybrać to klikam na oślep w klawiatruę i pokazuje mi się jakaś litera. DSzięki temu mam: Odettę, Czesława, Karola, Tamarę i (kocham to!) Stańczyka

nossace 22.01.2005 08:50

OK JUZ PISZE PROPOZYCJE IMION: Hillary, Tiffany, Coraline, Katherinr, Harry, Simon, Bill, Andreas, Andrea, George, Nick, Michael, Steward, Jennifer.

kubasm 22.01.2005 10:11

kobiece(troche dziwne)
Kahlan, Verna, Nikki, Addi, Ann, Pasha, Natasha, Abby, Keri, Elizabeth, Ursula, Wietta, Margarett
meskie
Richard, Zedd (albo Zeddicus Zu'l Zorander) Micheal, Tom, Jagang, ***edidah, Ofeliusz, Terry, Jerry, Warren, Benjamin, Reaffel, Eryk, Orlando, Peter, Russel, Jack..
wiecej nie pamietam
P.S wiekszosc imion jest z ksiazek T. Goodkinda..

Meliana 22.01.2005 11:35

Ja dosyć często korzystam z tego generatora imion ;) :

http://www.welldressedsim.com/thesim...numberofsims=7

Zielono_oka 22.01.2005 13:29

Co do imion dla simów to ja nigdy (no prawie) nie daje polskich. Zagraniczne są fajniejsze np:
Kelly, Natalje (czyt. Natali), Mischel, Rachel (czyt. Rejczel), Anastazja, Karin itd itp.

Ale najfajniejsze jest takie które ma mój kot Nelly

witch-cool 22.01.2005 14:04

Mnie podoba się imię Xsander (tak nazwałam ufolka urodzonego przez Paskala Dziwaka) Zabawne imiona to Kunegunda, Chermenegilda itd. :)

moniczka12 23.01.2005 09:12

Ja najczesciej uzywam Cindy Kejsi Celly Jesica Julia Monika Kamila Karolinka IGor Tom Pitt Gib Dow maciek.... :tu: :tu: :tu: :flowers: :flowers:

-tamatha- 23.01.2005 18:08

No to w moim FS będą takie imiona
Damskie: Thea, Noris, Roksana, Efrem, Hariett, Scarlett
Męskie: Ator, Dustin, Igor, Egbert, Erwim, Wadmin

taSEka 23.01.2005 20:06

A ja mam takie dziwne: Agelonna, Michael, Romeos, anakin, Amidala, Selliat, Keennder, Ashigava, Mekatashi, Orasio :D

scorpio007 23.01.2005 23:32

Widze ze sa imiona z Gwiezdnych Wojen to:

Dziwaczne np. z serialu Stargate SG-1: Delek, Ashrak, Hok'Tar, Teal'c, Selmak, Martouf, Kendra, Kynthia, Bra'tac, Rya'c, Rak'nok, Hathor, Narim, Skaara, Klorel, Lotar, Cassandra, Talia, Shyla, Tamsin, Drey'auc, Heru-ur, Kasuf, Sha're, Armin, T'akaya, Roham, Whitlow, .....

I duzo, duzo innych.

Foczki 24.01.2005 08:46

Imiona
 
Damskie : Lucy, Roksana
Męskie : Emanuel

Reiko 24.01.2005 19:30

moje imiona??
 
Moim simom daję imiona takie jak: Lena, Yasmin, Jolie, Amelia, Orube, Keira, Sailory, Will, Rachel, Chelsea, Nicole (moje imię :P), Vanessa, Reebeca

chwilka..

Bridget, Meg, Kimberly, Clover, Samanta


itp.itd.

AvE :w00t:

Z.G 24.01.2005 20:24

Ja otwieram Władcę Pierścieni lub Silmarilliona (tak to się chyba pisze? :O ) na byle jakiej stronie, i jak jest imię to walę :D Ale moje simy mają nieziemskie imiona :)

Pinia 24.01.2005 20:39

Męskie: Maksymilian, Miłosz, Mikołaj, Florian, Tymoteusz, Ignacy, Błażej, Feliks
Damskie: Miriam, Florentyna, Martynika, Maja, Amelia, Felicja, Adeliada, Apolonia, Oliwia, Żaneta

Wystarczy zajrzeć do kalendarza z imionami :D

kamaja 25.01.2005 15:27

im
 
dziewczyny



Kamila Natalia Ewa Ewelina Elżbieta Róża Dominika Eliżabet Ala Klaudia Asia lub Joanna Kasia Danuta Monika Eryka Paulina Małgosia lub Gosia Malina Zuzia Ania Anita Anika Beata Dorota Weronika A teraz dziwne dla dziewczyn

Dream mare-kate anastazja (więcej nie znam i nie pamiętam)

chłopcy (tylko normalne imiona):
Kamil Klaudiusz maks Ewelin Paweł Adam Marcin Mariusz Marek Adran Sebastian Tomek Grześ Juzek Robert Bronisław Elvis(to trochę żartobliwe ale można się do tego uciec) Ewen Eryk Mateusz Anastazy to tyle więcej nie pamiętam i nie znam

Saga 25.01.2005 17:02

Najczęściej daję simom takie imiona:
Laura, Nicole, Tracy, Stacy, Lucy, Karina,Martyna, Christina, Flora, Ivee, Maribell, Klara, Lily, Jessica, Tina, Nina, Gina itd.
Piotrek, Robert, Hans, Klemens, Adrian, James, Josh, John, Tomek, Samuel itd.

Maartynaa 26.01.2005 09:19

Polskie:
żeńskie:
-Julia
-Amelia
męskie:
-Marcin
-Bartek
Zagraniczne:
żeńskie:
-Lara
Męskie:
-Kurtis

Ja takie daje :)

Foczki 26.01.2005 10:45

Imionka
 
Kobiece: Emily, Ashley, Lisa, Jillian, Stacie, Jen:P
Męskie : Greg, Matt, Mark, Fred:)

Afrodyta 26.01.2005 13:09

ja zawsze daje imiona mi bliskie Np: moje , mojego chlopaka a dzieci nazywaja sie tak jak chcemy nazwac swoje :P mowie wam fajna sprawa, a wtedy napewno nikt nie bedzie katowal swojego sima :)

Nightmare 26.01.2005 13:38

He he he!
 
No cóz moje to :D :

męskie: Raffaello, Gambit, Echlodos

zeńśkie: (babcia) Leguminka, MIreta, Dress

milirodeo 26.01.2005 13:49

Ja daję imiona nietypowe, ale występujące w mojej rodzinie np Milena

co o tym imieniu sądzicie

Afrodyta 26.01.2005 16:40

Milena mi sie bardzo podoba sama sie zastanawialam nad nazwaniem tak mojego simsa :P

Ritta 26.01.2005 17:30

do tej pory z nastolatek to stworzylam chyba... Gosie (mnie) Justyne, Marte, Magde, Eve, Shameeke,
moje ulubione:
Eve
Viktoria
Mirta
Toxica
Suzi
i wiele wiele innych

nike 26.01.2005 21:49

ja tam nadaje imię jakie mi tylko chodzi po głowie, ale problem mam z nazwiskami... może macie pomysły na fajne nazwiska????

milirodeo 27.01.2005 07:07

Ja daję imiona nietypowe np Milena, Cyprian

Zielono_oka 27.01.2005 07:20

Sławne imiona
 
Ja np. kiedy grałamw gwiazdę zrobiłam Beyonce Knowles (czy jakoś tak). A w ts2 stwożyłam gościa na wzur Xibita :P . A ty możesz nazwaś sima jak swoją ulubioną aktorkę czy piosenkarke :D

mugzemet 27.01.2005 09:18

JA nie daje polskich imion (zazwyczaj) ostatnio mam hiszpańską rodzinkę. Imiona wyszukałam se na google : (instrukcja) wchodzimy na www.google.pl i w wyszukiwarce wpisujemy female names (to były chyba damskie imiona) lub male names (męskie). Jak ktoś chce konkretnego państwa to dopisuje, np. spanish female names (hiszpańskie damskie imiona). JAk komuś sie nie chce szuka to zamieszczam fajną stronkę : http://www.20000-names.com/female_african_names.htm - afrykańskie damskie imiona.

P.S. Chyba nikt nie podawał ?

Maartynaa 27.01.2005 10:10

Nazwiska dla Simsów
 
Był temat na imiona dla simków, to ja zrobie temat z nazwiskami, pomuszcie mi bo ja nigdy nie wiem jakie robić nazwiska ;( !!
A takie daje:
-Croft
-Werner
-i...(nie pamiętam więcej)
Z góry :ty:

didaa13 27.01.2005 10:20

Różne!
 
Ja daje :
-Sinegal
-Jantar
-Olsen

35C4R00N 27.01.2005 10:31

http://www.welldressedsim.com/thesimsnames.php
http://simprograms.com/programs.jsp -> "The Sims 2 Name Generator"

... było ...

Erin91 27.01.2005 10:42

Ja nazywam swoich simów:
1. Williams
2. Roberts
3. Robins
I prawie wszyscy maja tak na nazwisko:P

Oazis 27.01.2005 10:56

Hehe ja zavytuje naziwska moich bohaterów z FS :D
- Verner
- Gray
- Harrison
- Taylor
- Gibson
- Chalerm
- Kasprowsky

I to chyba wszystko:D

milirodeo 27.01.2005 11:01

Ja nazywam ich np
Ponek
Marcuccio
Picipella

Wymyslam po prostu

witch-cool 27.01.2005 12:26

Ja biorę zwyczjne nazwiska:
Klonowski,
Zamoyski,
Andrusiak,
Faust,
Mongol,
i takie tam

Elún 28.01.2005 13:43

Ja najczęściej nazywam moich simów imionami i nazwiskami gwiazd :grin: np. Anthony Hopkins, Marilyn Monroe, Julia Roberts, Cezary Pazura, Joanna Brodzik :grin:

malootka 29.01.2005 12:45

Ja lubię nadawać imiona kobiece od męskich i na odwrót. Dodaje jakieś śmieszne końcówki i wtedy brzmią jakoą tak "dziwniej" i bardziej interesująco.
Np: Karol - Karola (nie Karolina)
Lucjan - Lucianna
Edgar - Garde
Anastazja - Nastek
Maria - Marichuan :P

Doris 29.01.2005 14:37

Ja często daje imiona polskie a nazwiska na przykładzie przedmotów..takie jak..
-Patyczek
-Bagietka
-Dziobek
-Przybysz(to moja super rodzinka)
-kruszynka
-Konnik
-Kornik
A imiona czasem takie ,które istnieją albo zmyślam np.
-Elbaninia
-Tybyr
-Fanna
-Gierneta
Tak jest najlepiej ,możesz stwożyć swoje wymyslone imię, to naprawde dobra zabawa z imionami i sylabami wyrazów.......

Like you 29.01.2005 15:12

Żeńskie:
polskie: Monika , Karolina , Balbina , Katarzyna , Kamila , Sandra , ...
krajowe: Kelly , Britney , Nely , Sarah , ...

Męskie:
polskie: Paweł , Jacek , Szymon , Andrzej , ...
krajowe: Mike , Jack , ...

najlepsze z najlepszych : Beata

Alexa 30.01.2005 20:08

Ja staram się nie mieć dwóch simów o takich samych imionach. Najczęściej są to imiona zagraniczne, bo polskie średnio mi się podobają.
Oto moje ulubione:

Żeńskie - Alexa (a jak XD), BeeBee, Jen, Amanda, Honey, Virgin, Carol, Boo, Ann Marie (to jest jedno imię wbrew pozorom), Baby, Josie, Libie, Vera

Męskie - Michael, Thomas (Tom), John, Richard, Andrew, Jake, Daniel, Greg, Christopher (Chris), Adam

Nazwiska wymyślam XD

OlaSims2 31.01.2005 07:23

Ja zawsze używam imiona:Natasza,Monika,Ania,Ola,Olga,Kasandra,Miran da,Anabell,Alicia,Elizabeth,Kelly,Sandra,Sylwia,Da ria,Kamila,Samantha,Tiffany,Wendy,Julia........... .
Chłopakami to raczej nie gram ale podam kilka: John,David,Elton,Władimir,Sławek,Przemek,Benedykt, Ambroży..........

Kargul 31.01.2005 09:13

kożystajcie z książek
 
Ja jak nie mam pomysłu wymyślam z książek lub seriali:
Beggins; Burski; Granger; Weesly

tinka 31.01.2005 09:48

Cytat:

Napisał Kargul
Weesly

Weasley jak już coś...


Ja tam daję polskie imionka:
Żeńskie: Dorota, Julia, Dominika, Monika, Magda, Paulina, Kasia, Majka, Alicja, Agnieszka...
Męske: Maciej, Kuba, Michał, Wojtek, Tomek, Andrzej etc.

Więcej sobie nie przypomnę.

A nazwiska różne, zależy co mi akurat wpadnie do głowy, ale najczęściej składam je z sylab.

Kasia-Barbie 31.01.2005 14:14

Najlepiej wziąść kalendarz do ręki i (bez patrzena) dotknąć jakiegoś miejsca, można wtedy trafić na całkiem zwyczajne i pospolite np. Ola, Monika.... Marcin, Łukasz.... ale też znajdują się i takie jak: Kunegunda, Helga.... i wiele innych. Można też wzorować się na bohaterach ulubionych książek, filmów... np. Hermiona, Harry, Ron, Pippin, Frodo....... Jeszcze zabawniejsze jest potem staranie się, żeby Frodo był do siebie podobny, a Kunegunda nie odstraszała widokiem (wystarczy imię............)

Sheep:) 31.01.2005 14:40

A więc tak::)
Dla kobiet: Miranda Estefani, Britany Smith, Megi Evanses, Vannesa Bobek, Marry Finelus, Kornelia Nagłowek, Samantha Fox :P

A dla mężczyzn: :) Arnold Benković, Armar Black, Syriusz White :D, Faris Clinton, Johny Dixon, Luxmus Daved, John Movey :thumb:

No to tyle. Pozdrowienia :mbounce: :group:

HoUse_BabY 31.01.2005 16:02

hmm.. no to u mnie tak:Dina,Nina(chyba wuadomo skąd:P),Jina,Tina,Olivka,Olka,Pia,Ulka,Judyta itp itd. dalej nie pamiętam :P a dla fecetów..? hmm... raczej gram babkami ;):D ale jak coś to bartek,Tomek,John,James.. hmm... mam słabą pamięc:P

SuperRose 03.02.2005 17:31

Witam
imiona dla kobiet: Sabrina, Mona, Paty, Jesica, Klara, Stella, Weronika, Róża(moje imie), Kathrin, Bianca, Dora, Mindy, Trinity, Dona, Monika.

imiona dla facetów: John, Maciek, Brian, Neo, Dominik, Iti (kosmita), Włodek, Stefan, Morfeusz, Karol.
Mam ich sporo, ale nie wszystkie pamiętam jak znajdę przypomnę sobie jeszcze jakieś ciekawe to wpiszę (edytuję).
Pozdrawiam :D

moniczka12 03.02.2005 18:24

Ja zazwyczaj daje takie: Monika, Róża, Sara, Kinga, Kamila, Karolina, Ania, Majka, Ola, Kejsi, Caty, Meg, Jennifer
A meskie: Maciek, Karol, Damian, Mateusz, Patryk, Łukasz, Tom, Matt, Brad, Mel itp

moniczka12 03.02.2005 18:28

Cytat:

Napisał *Mila*
hmm.. no to u mnie tak:Dina,Nina(chyba wuadomo skąd:P),Jina,Tina,Olivka,Olka,Pia,Ulka,Judyta itp itd. dalej nie pamiętam :P a dla fecetów..? hmm... raczej gram babkami ;):D ale jak coś to bartek,Tomek,John,James.. hmm... mam słabą pamięc:P

*Mila* mi tez znika liczba postów bym miala juz 60 postow a mam dopieor tyle, wiesz mi tam to nie przeszkadza, ale no co. ajlepiej wziąść kalendarz do ręki i (bez patrzena) dotknąć jakiegoś miejsca, można wtedy trafić na całkiem zwyczajne i pospolite np. Ola, Monika.... Marcin, Łukasz.... Ja tez tak robie czasmai tak jak Kasia-Barbie

.::Vanillia::. 03.02.2005 18:48

Ja swoich simów nazywam...spontanicznie;).
Nie mam żadnych ulubionych imion, wpisuje zawsze te, które przyjdą mi do głowy
(oczywiście z pewnymi ograniczeniami:D, nie nazwałabym sima np. kunegunda)
Bardzo rzadko, prawie wogóle nie daję polskich imion(są głupie)
Oto te, którymi nazwałam ostatnio moich simków:
-David
-Lara
-Cedrik
-Anakin
Z nazwiskami jest tak samo:
-Potter
-Impreza

maniaczka1 03.02.2005 19:50

dziwi mnie ze wszyscy trzaskaja imiona AMERYKANSKIE (i nazwiska)... ;) ale nie mam osobiscie nic przeciwko. nasze polskie wydaja mi sie takie jakies dziwne i malo oryginalne :P a wiec ja glownie tworze mezczyzn. jak juz babe robie to imie daje Jennyfer albo polskie Agnieszka, Anna itp. A meskie to zawsze Tiger Woods ew Jim Carrey (ohh...) , Karry Kokoszko albo Mike Douglass ;/

Z.G 04.02.2005 10:36

Ja imiona daję takie... nietypowe, ale polskie :P Np. Reinhold, Scholastyka, Innocent, Przedpełk, Agotnik, Rygoberg, Gościwit, Pulchieria, Machabeusz itd :D Nazwiska... Lokator, Sąsiad, Maxis :D , Praktykant... Cuś takiego ;)

Lapis_Lasuli 04.02.2005 15:57

Nie wiem czy ktoś już pisł ale bardzo łatwo można zdobyć bardzo wiele nazwisk. Wystrczy wziąć do ręki układ okresowy pierwiastków i po prostu wybrać jedną którąś z nazw (oczywiście nie złoto czy srebro)np. Rutherford, Meitner, Lutet, Wolfram... Jeśli się nie podoba wystarczy zamienić jedną z literek, np. zamiast Lantan zrobić chociażby...Lanat czy coś :) Ja już w okolicy miałam prawie cały ukałd :)

Korinthiana 04.02.2005 18:00

O to moje propozycje dla dziewczyn: Nadia, Alisia, Nichelle, Evalyn, Nadine,
Wiem ze nie jest ich duzo ale ja równiez nie znam wielu imion

nike 04.02.2005 19:36

ja jak totalnie nie mam pomyslu, to biore gazete i moi Simowie maja nazwiska i iiona przestepców, psychologów, dziennikarzy, specjalistów od wszystkiego itp...
ale b. mi się podoba pomysł z pierwiastkami :D

Żuber 05.02.2005 07:36

Hm... Ja tam głównie daję nazwiska polityków, sławnych ludzi (głównie sportowców) i modelek : P

Kash 05.02.2005 14:31

1/Dlaczego temat sie "odkleił"? Kleju brakło?
2.Z pierwiast6kami całkiem dobry pomysł, ale ja znam tylko cztery, w końcu jestem w szóstej klasie podstawówki.
3.Moi Simowie mają na nazwisko, jak sobie wymyśle, ale zawsze daję takie, żeby się nie odmieniało, czyli np. Kasia Worek i Łukasz Worek, a nie Kasia Woreczyńska i Łukasz Woreczyńska. A imiona... zazwyczaj gdzieś usłysze jakieś interesujące i nazywam, np. Judyta wzięłam z "Nigdy w życiu".

moniczka12 06.02.2005 08:14

Wiecie jak ja jeszcze robie mam pod reka jakis np. lek, patrze na sklad i juz mam fajne imie akurat to co mam pod reka to modem wiec np.send, receive, motorola :P :P

Adus 06.02.2005 09:31

Nadaję imiona proste - takie polskie. Lubię imię Julia, Anna, Zuzanna, Maria, Wiktoria, Olga, Marianna (:P)
Dla mężczyzn zaś: Grzegorz, Dionizy (:P), Bartosz, Kamil... i to wszystko chyba.

AmazonkAA 06.02.2005 10:05

ja daje rozne wymyslne imiona, zadko polskie, za to bardzo czesto zagraniczne i przyznam sie szczerze, ze czasami to ja daje za imie simowi nazwe czyjegos nicka z forum, o ile jest fajna :D

elaja2 06.02.2005 21:56

nazwiska daje tematycznie i tak np w okolicy warzywna grządka mam kapustkę,brukselkę,kalaffiora itd imiona daje przeważnie polskie ale nieraz wysilam wyobrażnie i wczoraj stworzyłam solarię (bo świeciło słońce),kosmitka ma na imię lamia reno

Cocaine 07.02.2005 07:56

No więc, nie chcę się wielce rozpisywać xD. Może już tu pisałam, może nie, a więc:
Na nazwiska daję im:
Warzywo, Minor, Kowalik, Machacz, Czacza, Cichuauha, Labrador, Lunak, Księżyc, Słońce, Saturn..(czyt. cały układ słoneczny)
A na imiona najczęściej:
Klara, Dominika, Małgosia, Magda, Selma, Kalia, Talia, Ela, Rachel, Phoebe, Ruth etc.

Majka :) 08.02.2005 19:45

...
 
Moje ulubione imiona:
Żeńskie: Julia, Nicola, Natasza
Męskie: Dawid, Tomek, Michał
Wiem, że są takie zwykłe i normalne ale najczęściej takie daje :P

Moje ulubione nazwiska:
Fistaszek, Motylek, Konwalia, Malaga, Malinka, Sims, Blackburn, Słonko
No i to chyba na tyle :P

czasza 09.02.2005 16:35

Nigdy nie daję polskich imion.
U mnie "szaleją":Norma,Anna,Jill,Wiliam,Carlos,Charles,Shatzi,Jaql inne Ann, Pola,Gladys,Eunice,Marilyn.


Nazwiska???
Monroe,Murray,Travilla,Lee,Valentine,Baker

Sylka93 10.02.2005 10:39

Ja jak tworzę rodzinę to patrzę do gazety z programem telewizyjnym i wypatruje imiona, które mi się podobają :P Ostatnio miałam Edith, Carla, Megan, Jerry, David.. i więcej nie pamiętam ;P


Inne przykłady imion:

męskie: Pedro, Andrzej, Peter, Cher, Eric, James, Joe, Kiefer, Grzegorz, Tomasz, Don, Cheech, Jeff, Jodi, Gabriel, Anthony, George, Benjamin, Chris, Yurek, Brandon, Kevin, Brad, Maximilian, Jackee, Mario, Daniel, Emanuel, Roland, Victor...

damskie: Monika, Estelle, Anne, Jane, Martha, Natalia, Grażyna, Edith, Ana, Julianna, Silvia, Tamara, Luna, Amy, Lucy, Elena, Eleonora...

Mysiula92 11.02.2005 15:35

Staram się by na jednym osiedlu nie było 15 Adasiów....
 
... albo Kaś. Ja też lubie mieszać imiona zagraniczne z polskimi. Przed chwilą przyszło mi do glowy imie Franceska, a kiedyś miałam takiego dzieciaka i nazwałam go Love... Jak jedni nazwali swojego ( w prawdziwym życiu) Apple, to chlopaka można nazwać Peach albo Berry. :) Carrot
Pinky( to dla takiego pankowego dzieciaka :D

ebo 11.02.2005 17:23

Telenowele :)
 
A ja biorę program telewizyjny i wybieram imiona z argentyńskich tasiemców :P . Moi simowie nazywaja się: Eduardo di Silva, Manolo i Margeritta Oreiro, Alessando Rodrigez i takie tam podobne :)

kaś 11.02.2005 18:14

Imiona, które Mróweczki lubią najbardziej to:
Konradyna, Kasia, Kordian, Kornel, Konrad, Arsen, Oskar, Zenon, Florencja (Takie telenowelskie :D), Kacper, Bernadetta :P Acha i Bazyl :D

ania500 12.02.2005 15:23

ja daje imiona polskie i zagraniczne :) dzięki za tyle odpowiedzi, nie myślałam zakłądając ten temat, że osiągnie tak dużą popularność :):):) :P

Paula15 13.02.2005 20:42

tu znajdziecie bardzo fajny program, który wybiera dla was imiona i nazwiska rodzin http://www.mikeinside.illusionfxnet....ily/index.html
nazywa się family creator ;P

monabia 14.02.2005 16:58

Ja najczęściej używam polskich imion np:
Julia, Magda, Anna, Mariola, Dorota, Danuta,
Adaś, Patryk,Marek,Piotr,Paweł,

I jeszcze zagraniczne-imiona aktorów których lubię:
Kevin,Robert,Edward,William,Alec,Andy,Nicole,Meg,H elen,

Khaterine 14.02.2005 19:36

Ja zawsze mam orginalne imiona:
Fhara, Khethan, Jhacko, Hartej, Fockt, Sada itp. no i oczywiście:
Khaterine :D [Lubię literkę H]

Andromeda 14.02.2005 20:06

Ja zawsze biorę nazwiska od aktorów,piosenkarek itd. :)
i imiona też. Czasami też nazywam swoich simów imionami z różnych fs. :P :snap:

Karro 14.02.2005 20:33

Ja przeważnie silę się na własną wyobraźnię i wymyślam różne głupoty, bądź sięgam pamięcią do przeczytanych książek, obejrzanych filmów lub tego co lubię najbardziej – mang i anime. Ewentualnie imiona postaci z kreskówek (np. z Teen Titans).

ktosia93 16.02.2005 14:45

Cytat:

Napisał ania500
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P

imiona męskie:
petr (sory że z małych liter), patryk, rudolf (:P), martin itp
żeńskie:
katherin, juliet, shopie (czyt. sofi), melania, andżelika, ilona, ivona (najwięcej podaje tu czeskich :D )
nazwiska:
maresza (moje ulubione lol), smaresza (:D), neal to są moje ulubione :P

nikt-szczególny 16.02.2005 16:35

Właśnie ściągam ten Family Creator :D.
Moje ulubione imiona:
Żeńskie:
Doris, Julia, Maja, Ola, Anka, Jessica, Aurelia
Męskie:
Piotrek, Adam, Michał, Maciek
I nazwiska:
Pankiewicz(kiedyś w wiadomościach koleś o takim nazwisku coś gadał i zapamiętałam :D), Nowak, Trampek, Sadełko, Pluskacz, Sraliente (:P)

Goonie 21.02.2005 16:28

;P :D W Dziwnowie lubię używać imion dla Simów za czasów starożytności np: Liwiusz, Monteskiusz, Artemida, Afrodyta, Hera, Paolino, Korneliusz,Hefajstos itp...
W Weronie imiona aktorów i piosenkarzy np:
Avril, Shakira, J.LO, Sandra Bullock, 50Cent, Pierce Brosman itp....
W MIłowie różnie bywa:
Imiona polskie i zagraniczne.

marii_kai 22.02.2005 20:29

Nie przejrzałam dokładnie wszystkich imion ale zauważyłam, że więkrzość jest zagranicznych. Ja najczęściej wymyślam imiona sama albo z książek np. Słoneczko, Mia, Abi, Kri, Miu, itd.... no i obowiązkowo musi się pojawić moje imię czyli mój klon w simsach, moje imię jest żadkie więc może się wam spodoba i kolejne wasze dziecko albo sąsiadke w simsach nazwiecie mym imieniem a na imię mi Marika.

-tamatha- 22.02.2005 20:59

A moja przyjaciółka ma na imię Marika :) . Strasznie mi się podoba to imię ja mam takie strasznie typowe Kasia XD

A do tematu to mi się podoba jescze imię Tamatha - może sobie zrobię taki nick? hmmm

Ja wchodzę do google i wpisuje names i znalazłam taką stronę (na samym początku gdzieś) i tam są takie imion a z każdego języka typa Greek, Latin, nawet Polish, ale tych nie używam - i tam było Thea hi hi hi

*Neina* 23.02.2005 15:34

Ja daje jakies takie dziwne np.;dla pań Reachel Porshing ( :O )lub A gatha Mirlen.... dla panow Kenny Wibergs lub Pither Goling (:O) :laugh:

Simfanka#1 23.02.2005 19:06

hehehe :P
 
no ja tam raczej staram sie dac jakies ladne, ale raczej zagraniczne (np. Rachel Daniels czy cos...) chociaz czasami dla polewki daje takie glupkowate, np. Trzeszczyśnieg, hehe :D. moja kolezanka dawala kiedys takie debilne jak Kupa czy cos w tym stylu. ale ja wole normalne imiona :)

rainne 23.02.2005 19:24

zbierałam, zbierałam, aż uzbierałam ;)
macie tu zestawik, zagranicznych w większości, dosyć oryginalnych imion w dwóch stylach (wersja starsza i bardziej nowoczesna).
no to lecimy:

wersja stara:
imiona kobiecie: Emily, Scarlett, Collette, Wiktoria, Sofia, Amelia, Norma, Anastazja, Claire, Laura, Julia, Oliwia, Ofelia, Vivianne, Lillianne, Moira, Annabelle, Nora, Sabrina, Elinor, Yvette, Gloria, Greta, Ingrid, Abigail, Lena, Larissa, Lysette, Rita, Klara, Sara, Cyntia, Elissa, Eve, Amy, Nicole, Alison, Audrey, Lucy, Veronica, Mia, Lillian, Nell

imiona męskie: Colin, Adrien, Aron, Craven, Jonathan, Rupert, Anthony, Grant, Holden, Crowe, Allan, Monroe, Dean, Bogart, Clift, Flynn, Gardner, Garland, Oliver, Harlow, Heston, Simonet, Artur, Adam, Alisander, Ariel, Moore, Aidan, Loren, Norton, Iwan, Evan, Edwin, Harry, Nathan, Michael, Cary, Leigh, Aiden, Sebastian.


wersja nowoczesna:
imiona kobiece: Elin, Eden, Aurora, Arielle, Arianne, Morganne, Elle, Airene, Athena, Amber, Laurainne, Althea, Linnea, Medea, Paris, Kelly, Alethea, April, Nelle, Heather, Lea, Lilith, Pearl, Ava, Kassandra, Selena, Arista, Iris, Kleopatra, Alara, Ivy, Lilly, Carrie, Angel, Angie, Viollette, Rain, Summer, Liberty, Hope, Faith, Rainbow, Love, Holly, Sunshine, Moonlight, Kylie, Joy, Destiny, Erin, Arwen, Tori

imiona męskie: Seth, Hunter, Dylan, Thunder, Xander, Narmer, Amon, Forrest, Arion, Berry, Mills, Olin, Iron, Farrow, Nolan, Elling, Sever, Phoenix, River, Storm, Max, Hedren, Ryder, Reeves, Avon, Raven, Dillon, Anden, Ethan, Robin, Kevin, Prot, Otis, Kint, Darin, Darrow, Sabian, Peace, Sparrow, Pain, Cole, Mike, Kyle, Sorrow, Tiger, Leaf, Owen, Lennox.


niektóry pewnie się domyślą skąd są niektóre zestawy imion, inni będą mieli zagadkę ;)

Esi 24.02.2005 12:10

TAAAK bardzo ciekawe ^^. Co powiecie na Wieńczysław?

nathy 24.02.2005 12:58

Jeśli potrzebuje jakiegoś fajnego zagranicznego imienia, lub nazwiska, to zaglądam do... no tej... jak to się nazywa *wali głową w monitor*... no tam, gdzie są imiona i nazwiska twórców gry... :P Jest ich tam masa :D

talvi 24.02.2005 16:02

Dzięki Rainne, wśród tych, które podałaś jest kilka naprawdę fajnych imion.
Moje ulubione nazwiska to:
*Kler, *Klaus, *Rose, *Clov
A imiona:
*Keyra, * Lena, napradę jest tego baaardzo duuużo.

Simfanka#1 24.02.2005 20:42

hmm...
 
ja nie mam ulubionego nazwiska. zawsze daje inne, nigdy mi sie nie powtarzaja, chociaz rodznek juz mialam sporo :P nawet imiona staram sie rozne wymyslac :D

Margotka 25.02.2005 15:54

ja używam imion zagranicznych takich jak:
Claire, Mary, Annette, Sharon, Cath, Lillian, Eleanor, Lucy, Marylin, Pauline, Rosie, Susan, Christine

Mark, Dan, Tim, Tom, Harry, Peter, William, Roger, George, Kevin

Nazwiska: Breathwaite, Gambler, Leaf, Flood, Clive, D'Bill ;-), Fox

Nefra 03.03.2005 15:43

Zdaj sie na wyobraznie!
 
:idea: Ja tam zawsze lubie wymyslane samodzielnie imiona, albo wziete z kas skad nikt by sie nie spodziewał znalesc pomysłó na imiona i nazwiska simow....jednym z imion, które wymysliłam jest Dressie( moze i takie juz istnieje, ale o takim nie słyszałam...) ;P

*RaiNboW* 04.03.2005 12:15

a ja nazwisko sobie zawsze robie jakies tam obojetne jakie a co do imien to otwieram kalendarz na jakim bądz miesiącu(przypadkowym) i nie patrząc losuję:D wtedy to imie które wylosuje (w kalendarzu przy kazdym dniu są imieniny) daje simce/simowi :P:P:D

didaa13 04.03.2005 12:56

Cytat:

Napisał WioOoOoLa
a ja nazwisko sobie zawsze robie jakies tam obojetne jakie a co do imien to otwieram kalendarz na jakim bądz miesiącu(przypadkowym) i nie patrząc losuję:D wtedy to imie które wylosuje (w kalendarzu przy kazdym dniu są imieniny) daje simce/simowi :P:P:D

Ja tez tak czesto robie, chociaz czasem losuja sie smieszne imionka np. Albertyna

Thorin 04.03.2005 13:07

Nie wiem czy dawałem tutaj jakieś imiona, ale podam

Żeńskie :

- Halszka
- Laura
- Virginia
- Davida /Vida/
- Dobrawa

Męskie :

- Szymon
- Norbert
- Tobiasz
- Gordon
- Anthony

Nugate 17.05.2005 11:35

Imiona żeńskie:
Nadin,Blanka,Julia,Emily,Keira,Mary,Ashley,Shayla( moja mała ufolka),Claudia,Stacie,Odeta,Nikki,Lucy,Skye,Mirta ,Neda,Oralee,Marva,Nilda,Nicole,Cindy,Amber,Samant ha,Madlene,Sarah,Grace,Victoria,Marion,Nora,Prisci lla(inaczej Prissy),Amanda,Nancy,Jessica,Lisa,Daryl,Clare,Cell y,Tammy,Verlene,Misty,Corey,Irma,Jenny,Sana,Marva, Nilda.....

Imiona męskie:
Marshall,John,Kevin,Bobee,Steven,Mike,Brian,Luke,H arry,Logan,Allan,Nick,Aron,Victor,Orlando,Alex,Val entine,Janis,Quentin,Fabian,Desmond,Ahmed,Vernon.. ..


Nazwiska:Keller (moje ulubione nazwisko),Catterfield,Verne,Cleer,Garnett,Tarranti no,Venegas...

Skate_misia 17.05.2005 11:57

Iga, Michalina :D , Greta, Tim, Joe, Ginny, Hieronim, Jaromir, Sabina, Walentyna, Klarysa a nazwiska Bończyk, Smardzewska, Pietrykoś, Mulat...

Via 17.05.2005 12:57

Ostatnio mam dziwny odchył tudzież manię wymyślania arcytrudnych do wymówienia nazwisk dla moich biednych simków. Tak więc: Przytrzyszczynka, Szczeszczotka, Szarszczyszrzewicz itd. itp.
Urocze, nieprawdaż? ;)

Nugate 17.05.2005 18:11

Za pomocą generatora imion utworzyły mi się takie imiona i nazwiska...

żeńskie:Lynsey ,Jamee, Margarette, Minnie, Diana, Gina, Nubia, Gracia, Meredith, Darlene, Esther, Sheri, Laverne, Sue, Margie, Mildren, Lynette, Sally, Melanie, Elvira, Shari, Rita, Olivia, ...


męskie:
Marco, Kenny, Gustavo, Timmy , Ellis , Emon, Garrett, Trevor, Elijah, Blake, ...


nazwiska:
Armstead, Hazel,Aldrich,Wood, Coronado, Rutherford..

Później dodam jeszcze kilka imionek i nazwisk...

Dream 17.05.2005 19:05

Cytat:

Napisał rainne
zbierałam, zbierałam, aż uzbierałam ;)
macie tu zestawik, zagranicznych w większości, dosyć oryginalnych imion w dwóch stylach (wersja starsza i bardziej nowoczesna).
no to lecimy:

wersja stara:
imiona kobiecie: Emily, Scarlett, Collette, Wiktoria, Sofia, Amelia, Norma, Anastazja, Claire, Laura, Julia, Oliwia, Ofelia, Vivianne, Lillianne, Moira, Annabelle, Nora, Sabrina, Elinor, Yvette, Gloria, Greta, Ingrid, Abigail, Lena, Larissa, Lysette, Rita, Klara, Sara, Cyntia, Elissa, Eve, Amy, Nicole, Alison, Audrey, Lucy, Veronica, Mia, Lillian, Nell

imiona męskie: Colin, Adrien, Aron, Craven, Jonathan, Rupert, Anthony, Grant, Holden, Crowe, Allan, Monroe, Dean, Bogart, Clift, Flynn, Gardner, Garland, Oliver, Harlow, Heston, Simonet, Artur, Adam, Alisander, Ariel, Moore, Aidan, Loren, Norton, Iwan, Evan, Edwin, Harry, Nathan, Michael, Cary, Leigh, Aiden, Sebastian.


wersja nowoczesna:
imiona kobiece: Elin, Eden, Aurora, Arielle, Arianne, Morganne, Elle, Airene, Athena, Amber, Laurainne, Althea, Linnea, Medea, Paris, Kelly, Alethea, April, Nelle, Heather, Lea, Lilith, Pearl, Ava, Kassandra, Selena, Arista, Iris, Kleopatra, Alara, Ivy, Lilly, Carrie, Angel, Angie, Viollette, Rain, Summer, Liberty, Hope, Faith, Rainbow, Love, Holly, Sunshine, Moonlight, Kylie, Joy, Destiny, Erin, Arwen, Tori

imiona męskie: Seth, Hunter, Dylan, Thunder, Xander, Narmer, Amon, Forrest, Arion, Berry, Mills, Olin, Iron, Farrow, Nolan, Elling, Sever, Phoenix, River, Storm, Max, Hedren, Ryder, Reeves, Avon, Raven, Dillon, Anden, Ethan, Robin, Kevin, Prot, Otis, Kint, Darin, Darrow, Sabian, Peace, Sparrow, Pain, Cole, Mike, Kyle, Sorrow, Tiger, Leaf, Owen, Lennox.


niektóry pewnie się domyślą skąd są niektóre zestawy imion, inni będą mieli zagadkę ;)

Heh, rainne niektóre imiona, jakie wymieniłaś istnieją jako nazwiska =) np. Flynn, Moore, Forrest, Love, Moonlight :> No, no fajnie =)
A niektóre imiona kojarzą mi się z osobami, które mają takie nicki na forum ;)

Pozdrawiam!

Moje wersje imion i nazwisk są różne. Nie teraz czas na ich wymienianie. Może później. Jak wrócę z małej przerwy ;)

Aga:-) 17.05.2005 19:16

Ja najczęściej wymyślam imiona. No, ale z nazwiskami większy kłopot. Ja robie głupawe nazwiska: Rondok, Fot, Ser :D , Marchewka, Jabko, Róż, Chorągiewka, Pies.
Imiona dla dziewczyn: Nicolle (Nikol), Nally (Neli), Natallie (Natali), Nasha (Natasza) Wiem, wiem ,że przesadzam z imionami na "N".


Dla faceta: Rex, Max, Azor<-- :laugha:

kes 17.05.2005 20:37

ja zazwyczaj nazwiska daje w obcym jezyku. te polskie brzmia mi tak zbyt normalnie np. ania nowak- bleee. wszystko zalezy od charakteru rodziny. oto przyklady:
strange: rodzina gdzie byl wampir, geisha, kosciotrup i robot
neverland: rodzina motylow i wrozek
gdy uczylam sie na przyslow na lacine, to dalam jakas sentencje. cos w stylu "festina lente" hehe

viper_88 17.05.2005 20:40

Ja stosuję w zasadzie sama zagraniczne imiona i nazwiska:

Ulubione żeńskie imiona:

- Lisa,
- Liesel,
- Clara,
- Rose,
- Kim.

Ulubione męskie imiona:

- Brad,
- Matt,
- Chris,
- Justin,
- Kieron,
- Walerian,
- Keanu (ja wręcz kocham to imię :D :wub: )

Nugate 18.05.2005 10:09

Ktoś tu mówił że ma problemy z nazwiskami...no więc podaje kilka nazwisk:

-McMahon
-Flood
-Monaco
-Tolliver
-Cavazos
-Brewer
-Pritchett
-Douglas
-Milton
-Dove
-Espinal
-Devlin
-Cage
-Crockett
-Cormier
-Soto(nazwiska zostały stworzone za pomocą generatora imion i nazwisk)
http://www.welldressedsim.com/thesim...numberofsims=7

Adi 18.05.2005 10:45

Klitnajmestra, Polifem, Tynderaos, Leda, Mefitofeles, - nikeóre ają fane brzmienie

Irish 18.05.2005 15:26

Cytat:

Napisał Betaa
Dla kobiet: Tiffany, Jane, Jean, Amanda, Meg, Megi, Megan, Wendy, Kate, Lori, Emma, Emily, Amelia, Sarah, Lara, Kelly, Lilly, July, Donna, Tori, Emi, Nelly

Dla facetów: Jack, Dick, Quinn, Fred, Max, Zack, John, Tom, Kurt, Dan, Don, Alex, Jerry, Mathew, David, Coddy, Andy, Paul, Robbie, James, Brian, Woody, Phillip, Tommy, Ron, Harris, Aron, Hulk, Sam, Timothy, Mark, Stewart, Mel, Rod, Roger, Ivan

Sarah :) ja mam na imię Sara :D a podoba ci się to lipniaste imię :huha:


EDIT : ja używam prostych imion np. dla kobiet : Alina Marta Karolina Kinga Donata Eliza Iza Sara ;) Estera (żadkie imię) :P Apolonia Magda Dorota Kamila Róża Linda Anglickie : Nola Lara :D Kate dalej nie wiem bo z anglika jestem najsłabsza ;P

dla facetów mało mam : Janusz Marek Tomasz Wiesław :P Roman Damian Karol Dawid Bartek Marcin :P i jakieś Angielskie czyli : John ;)

saya 18.05.2005 16:07

ja nigdy, ale to przenigdy nie używam polskich imion, czy tez nazwisk (bleh!) to takie... zwyczajne :\ ponieważ jakieś 11 lat siedzę w mandze i anime, używam japońskich przydomków :) moje ulubione, to:

-imiona żeńskie:

*Saya
*Sakura
*Suzuka
*Kei
*Pai
*Kaori
*Tori

-imiona męskie:

*Taro
*Itsuke
*Kintaro
*Tetsuo

-nazwiska:

*Suzuhara
*Shimetta
*Kobayashi
*Satou

Zdarza mi się również korzystać z amerykańskich imion i nazwisk, jednak zostały już wymienione, więc nie będę powtarzać :)

Cocco 18.05.2005 16:12

Nie lubię kiedy w okolicy jest kilka powtarzających się imion, a ostatnio używam :

Naomi, Tamara , Shaidy, Natasza

MADZIAA 19.05.2005 18:00

:)
 
Siemka jestem tu nowa!!! Mam pare pomysłów na imiona i nazwiska dla Simów =P
Amelia Silverstoon
Alice Kaliene
Ana
Anastazja

Możesz też nadawać przeciesz imiona i nazwiska róznych gwiazd :) :D

Sushi007 22.05.2005 15:46

ja mam normalne mam imiona np: Ola ewelina ale lubie tesz takie jak anastazja konstancia

apes666 22.05.2005 18:35

Ostatnio stworzyłam Francuzkę, nazywa się Magde i jest niezła, nie wiem czemu wyszła mi bardzo podobna do Ani Muchy ;d wspieram ją eliksirem życia, bo jestem dumna z tego, że nie używam żadnych hacków ;d

najprostszy sposób to wziąć po rpostu gazetę telewizyjną i powypisywać z niej imiona, praktycznie do każdego filmu przypasowanych jest sporo imion i nazwisk..

efciaq 22.05.2005 18:39

Cytat:

Napisał viper_88
Ja stosuję w zasadzie sama zagraniczne imiona i nazwiska:

Ulubione żeńskie imiona:

- Lisa,
- Liesel,
- Clara,
- Rose,
- Kim.

Ulubione męskie imiona:

- Brad,
- Matt,
- Chris,
- Justin,
- Kieron,
- Walerian,
- Keanu (ja wręcz kocham to imię :D :wub: )

Walerian to polskie imie...... Walerian Antosiuk.... moj od reli:) :w00t: :w00t: :geek: :angry:


Żeńskie:
Amanda(moje ulubione), Jenny, Karolina, Carolina, Keyla, Barbie(lol B) ), Kasia (is cool B) ), Amy itd.

Męskie:
Matt(superowe czadowe), Lubomir(lol B) ), Piotrek, David, Brad(Pit :O ), Fanthomas (dopiero mi przyszlo do glowy xP ), Rychu, Zenek

Nazwiska:
No nigry nie powtazam. ale te moje najfajniejsze: Widelec (is cool :ofm: ), Jordan (orygin :wacko: alne), Tencza, Bendentenden (skoplikacja xP )

Mam slabosc do fajnych imion i nazwisk. ten temat mi sie bardzo przyda.

Moj sposob na fajne imiona:
klikam se na trzy kropeczki (tam gdzie sie wychodzi z gry) i na autorzy(znaczek MAXIS chyba). tam sa kozackie imionka. :| a fajny nastroj wprowadza muza :P :P :P :P to to dopiero :P

Moriquendë 22.05.2005 18:40

:/
 
Dziwny temat trochę. W końcu imiona i nazwiska są podobne jak u ludzi.... Ale mniejsza :) Teraz robię okolicę co wszystko jest po angielsku. Nazwiska i imiona przekształcam z polskiego na angielski. Te nazwiska do przekształcenia biorę z życia. Tak więc jedną rodzinę zrobiłem tak: Jerry(Jarek), Betty(Beata), Margaret(Gośka), Anne(Anna), Joseph(Józef), na nazwisko Cryer(Ryczek)

viper_88 22.05.2005 19:18

Cytat:

Napisał efciaq
Walerian to polskie imie...... Walerian Antosiuk.... moj od reli:) :w00t: :w00t: :geek: :angry:

No, cóż... Powedziałem "...w zasadzie...", więc czasami może wypaść coś innego :)

***Silye*** 23.05.2005 17:57

Jeśli już o tym mowa... Ja zazwyczaj robię rodzinkę o nazwisku Cherry ( nie wiem, jakoś tak wyszło) imiona: Samantha, Marco i Oliwie... :)

mar(tunia) 24.05.2005 09:14

Dobra - opiszę moją rodzinkę (mam nadzieję, że nie będę miała kłopotów):
Rodzina 27ŁWDH
Senior rodu ;) - Brzoza (Brzoza, nie morduj)
Tatuś - Zuzia :P
Mamusia - Lideczka
Dzieci - Tunia, Pati, Wojtuś i Maciuś (wyprowadzili się - są już na studiach), Lisek i Damian

Za tego seniora, mamusię i tatusia zostanę zamordowana, więc już mówię wam "papa"... Pogrzeb w niedzielę...

Nisinën 24.05.2005 13:45

Ja imiona i nazwiska dla moich Simów biorę ze słownika j.angielskiego lub wymyślam :P W słowniku mam wypisane różne imiona i popularne nazwiska angielskie.
Np.
Nazwiska:
- Addison
- Bradshaw
- Carson
- Dalton
- Edison
- Fletcher
itd.

Imiona:
- Andrew
- Nancy
- Basil
- Diana
- Eugene
- Felix
itd.

Często też nadaję Simom polskie imiona i nazwiska :P

Bar-bar-ka 24.05.2005 20:52

Często daję Simom imiona i nazwiska z ostatni czytanej książki. Najbardziej podobają mi się:
Męskie:
Durnik, Belgarath, Garion,Hetter, Kheva, Yarbelk, Javelin, Kheldar, Silk, Kheldon, Geran, Anheg, Zandramas, Aldur, Torak, Lelldorin,Mandorallen,Beldin,Ulfgar,Cherek
Żeńskie:
Ce'Nedra, Polgera, Poledra, Porenn, Liselle, Cyradis, Arell, Ce'Vanne, Adara, Merel, Ariana, Islena, Layla, Vella, Beltira i Belkira(bliżniaczki), Taiba i Beldaran :)

mar(tunia) 25.05.2005 11:05

Sukces! Jeszcze mnie nie zabili! A co do imion, to jak mi się w simsach urodzi dziecko, to biegnę sprawdzić, kto w tym dniu ma imieniny i takie imię daję. Gorzej, jak urodzi się dziewczynka, a są same imione męskie... Wtedy zmieniam własnie męskie na zńskie (nie wiem, czy ktoś słyszał o imieniu Piotra albo Grzegora :P ). Nazwiska mają po rodzicach xP .

~ !!!Parker!!! ~ 25.05.2005 12:34

Ja tam zawsze biore imiona i nazwiska zagranczne albo od jakiś gwiazd :sly: :rofl:

Trish 25.05.2005 15:10

Najczęściej ostatnio używam nazwiska:
Marshall
Morkisz
a moje ulubione imiona to:
Chris
Marisa
Trish
Matt

Jamaica 30.06.2005 12:54

moje ukochane rodzinki:
Kopytko,
Rokita,
Lol,
Bryy,
Bambucia.
^^'

krowunia 30.06.2005 13:15

aha
 
Widzę samych patryjotów na tym forum mamy :) Ja daję ZAWSZE imiona polskie, a simów miałam już tyle, że w końcu zabrakło mi imion i sięgałam do ksiązki. A jeśli chodzi o nazwiska, również polskie, np. Grabie, Kupag, Kopper, Rudzik itp.

apes666 30.06.2005 13:32

Ostatnio zaczęłam kreować simy na kartce, gdyz jak wszystkim wiadomo drugi dysk mi siadł :P tak więc utworzyłam dość sympatyczną murzynkę o imieniu Ardelia, a jezeliby ktoś był na tyle uprzejmy i wyszukał mi charakterystyczny rodzaj włosów, a potem wysłałby mi adres takowego na private, byłabym bardzo wdzięczna ;)

Włosy te mają wyglądać tak : bardzo krótkie, ale gęste. Takie a'la sistars, tyle że kręcone, grube i murzyńskie. Z góry dziękuję za współpracę ;-)

Chmielok 30.06.2005 13:33

Imiona daje zawsze polskie :
Dariusz
Mariusz
Katarzyna
Urszula
Helena
Henryk
Kunegunda
Eleonora
Paweł (ja sam mam tak na imię :P )
Aleksandra
Irena
Tatiana (z tym ma wątpliwości czy to polskie )

Grasant 30.06.2005 14:09

Ja zazwyczaj daje imiona z książek fantasy, np. Emhyr var Emreis czy Bilbo Baggins. :D

ShiinaLP 08.07.2005 16:09

Jessie Ramirez (to mężczyzna)
Alysson Sanchez
Solange
Mike Minoda
Manja Rock
April Wisconsin
Kenji Kobayashi

Evan, Serij, Minsc,

wogóle po angielsku imieniem może być każde słowo.. Jak April.. to kwiecień a takie imie naprawdę istnieje..

kitka 08.07.2005 16:24

Moje imiona rodem z Zakątka Poetów
 
U mnie wygląda to bardzo prosto: daję imiona bohaterów literackich, a później staram się, aby przygody moich simów były podobne do przygód osób, do których dane imiona należały. Tak więc w mojej kolekcji posiadam: Scarlett, Julię, Robrojka, Legolasa, Idę, Słoneczko, Cypiska, Noelkę, Konstantego, Melanię, Retta, Anielkę, Kaja, Majkę itd... A wszyscy mają jedno nazwisko - Poeta, ponieważ na całej planszy jest tylko jedna, olbrzymia rodzina ( mieszkają w Zakątku Poetów).

Andromeda 08.07.2005 17:04

Wiem, już tu pisałam, ale trudno:
uwielbiam gdy w imieniu żeńskim jest L :p np. Lilly, Nelly, Kelly, Mell, Laura itd.
a męskie fajnie jak mają V :p Kevin, Travis itd.
Howk.

Margierytka 08.07.2005 17:59

Cytat:

Napisał ania500
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P

Hmmm najlepiej sobie zerknąć na http://www.babynames.com/. Moje simy nazywaja się zwyczajnie. np. January Baranowski, Szymon Kaliński, Jagoda Kalinowska, Magdalena Zalewska itp.

Kissiel 08.07.2005 19:04

Cytat:

Napisał kitka
U mnie wygląda to bardzo prosto: daję imiona bohaterów literackich, a później staram się, aby przygody moich simów były podobne do przygód osób, do których dane imiona należały. Tak więc w mojej kolekcji posiadam: Scarlett, Julię, Robrojka, Legolasa, Idę, Słoneczko, Cypiska, Noelkę, Konstantego, Melanię, Retta, Anielkę, Kaja, Majkę itd... A wszyscy mają jedno nazwisko - Poeta, ponieważ na całej planszy jest tylko jedna, olbrzymia rodzina ( mieszkają w Zakątku Poetów).

Bardzo to fajne! Hehe, Robrojek, Ida, Noelka, skąd ja to zna, ho, ho :D
No to teraz ja się wypowiem :D
W Miłowie: Mam zwykłe rodziny, które się przyjaźnią. imiona daję polskie, a nazwiska...hm, kieruję się własna wyobraźnia. Tworze je spontanicznie. Moje nazwiska to: Polowiec (lol), Pień (lol2), Miłek (lol3) i takie tam głupoty
W Dziwnowie: nie lubię tam grać, więc grają tam wszyscy znajami, którzy do mnie przychodzą :D
W Weronie: tworze FS
W Piernikowie: Tam jest kraina made by Miss_Lonely i tam najbardziej lubię grać :) Skąd ta nazwa hie, hie tajemnica :p

kitka 08.07.2005 19:30

Piernikowo i Jeżycjada
 
Cytat:

Napisał Miss_Lonely
Bardzo to fajne! Hehe, Robrojek, Ida, Noelka, skąd ja to zna, ho, ho :D
No to teraz ja się wypowiem :D
W Miłowie: Mam zwykłe rodziny, które się przyjaźnią. imiona daję polskie, a nazwiska...hm, kieruję się własna wyobraźnia. Tworze je spontanicznie. Moje nazwiska to: Polowiec (lol), Pień (lol2), Miłek (lol3) i takie tam głupoty
W Dziwnowie: nie lubię tam grać, więc grają tam wszyscy znajami, którzy do mnie przychodzą :D
W Weronie: tworze FS
W Piernikowie: Tam jest kraina made by Miss_Lonely i tam najbardziej lubię grać :) Skąd ta nazwa hie, hie tajemnica :p

Jeżycjada górą! ( ortografia zresztą też)
A tak poza tym, to bardzo piękna nazwa dla miasteczka: Piernikowo. Nie wiem dlaczego, ale od razu kojarzy mi się to ze Świętami Bożego Narodzenia, z tym nastrojem, zapachami... Cudownie... W ,,Noelce" są podobne klimaty, prawda?

Violaa 08.07.2005 23:16

u mnie to imienia są dość normalne (Anna, Daniel, Damian, Monika, Ola, itp), ale nazwiska jakieś dziwne :P Mruk, Urlik, Juan, itd :D Czasami to dosłownie nie mam weny :D

Kissiel 09.07.2005 16:46

Cytat:

Napisał kitka
Jeżycjada górą! ( ortografia zresztą też)
A tak poza tym, to bardzo piękna nazwa dla miasteczka: Piernikowo. Nie wiem dlaczego, ale od razu kojarzy mi się to ze Świętami Bożego Narodzenia, z tym nastrojem, zapachami... Cudownie... W ,,Noelce" są podobne klimaty, prawda?

Och, zawiodę Cie, ale niestety to nie ma związku z Jeżycjadą :( Trzeba być w naszej klasie, a może tylko pośród paru osób, aby wiedzieć co i jak :)Piernikowo (albo jak kto woli: Pierników)... Mnie się osobiście też podoba ta nazwa, więc tak właśnie nazywa się moje miasteczko, gdzie mieszkają wszyskie sweet pierniki (czyt.: Moje ulubione Simy) :*

Avrilcia_Korny 11.07.2005 13:06

Sweet
 
Moje Simy są jedne (tylko jedną rodziną gram): Imiona: Gertruda, Gerten, Somber, Rebirth, Avorla, Bravenka, Sossy, Vilenka, Roberten, Sosmen, Kokan,
A nazwiska dziwne; Hrenczerss, Krenczers, Dommasss, Revelka, Idiot, Servern, Koke

olk@ 12.07.2005 20:42

Nie wiem, czy ktoś już dawał taką wskazówkę, ale ja proponuję złapać za kalendarz z imionami i strzelać imię na chybił trafił. Zawsze tak robię z moją qmpelą jak gramy w Simsy (roxx :P). A jeżeli nie, to wyszukaj w necie w pierwszej lepszej wyszukiwarce czegoś, co mogłoby "ułatwić" Ci pracę, jeśli chodzi o imiona Simów :D PoZdRo :)

will11@vp 27.07.2005 13:55

zapomniałaś o Mike , Brad , Joshua , Alek i Caleb...może byc też Cedrik, ale zależy komu się podoba ! :O

Dagmara 27.07.2005 14:04

Mam dylemat jak mam wymislic jakies imie dla mojego Sima !
Dziekuje wam za te wszystkie imiona ;)
A ja od siebie dam np:
Wiktoria (Wiki), Sharon, Mercedes, Róża, Andrea, Dolores to tych z damskich ;)

Nugate 31.07.2005 17:01

Imiona
 
Ja mam baaaardzo dużo imion dla simów...Spisuje je sobie na kartke z filmów,zawodów,seriali.. (ogólnie mówiąc z telewizji) Mam właśnie świeżuteńką dostawe imion:

Girls:Avery, Margot, Agnes, Misty, Lindsay, Sheena, Felicity, Amber, Lashinda, Cynthia, Semira, Sharleen...

Boys:Kenneth, Noel, Scott, Trevor, Collin, Railly, Toby, Ian, Mander, Rashid, Richie, Nathaniel, Lex, Eamon...

Agnes 31.07.2005 20:47

Jak gram np: z przyjaciółka to jak -
nie mozemy zrobić nazwiska bo mamy inne to
zawsze robimy sobie nazwisko Sims .

marandile 03.08.2005 04:54

Duuuużo imion
 
Angielskie imiona zenskie: Ashley, Alyssa, Cassidy, Daiane, Sarah, Charlotte, Lydia, Nicole, Samanta, Lindsay, Natasha, Joanne, Juliette, Olivia, Keira, Jamie, Patricia, Mary, Jastine, Melody, Nancy, Lynn, Andrea, Amber, Auri, Alexapuzz, Bree,
Brenda, Carol, Clover, Cheyence, Casey, Clarissa, Vanessa, Violette, Nicki, Tasha, Tammy, Tiffany, Trine, Shanon, Sharon, Sophie, Sanne, Stephanie, Sandra, Sacha, Sheryl, Reene, Rachel, Raquel, Rebbeca, Razzy, Rose, Paige, Peaches, Principessa, Pilar, Pirret, Phoenix, Peggy, Polly, Penny, Omaira, Natalie, Nina, Nissi, Nethaly, Nidia, Nady, Nikki, Morgan, Melanie, Marsell, Monica, Rodriguez, Marieke, Miriam, Misha, Malery, Maleeri, Megan, Maggie, Linda, Liz, Lizzie, Lyndall, Likethis, Lito, Lisa, Erchel, Leeanea, Koes, Kelly, Kiterria, Cathy, Kathreen, Carolyn, Katie, Katy, Crystal, Melsey, Kezzie, Kayla, Kristein, Christina, Kerstin, Kristin, Krischell, Jean, Yennifer, Jennifer, Jeyle, Jenette, Jory, Juicy, Janine, Jenee, Josie, Jayley, Jessica, Jason, Jaleyda, Jasmin, Jasmine, Jotina, Jackie, Julian, Joelyn, Juan, Ingrid, Ingerbord, Ivi, Isabele, India, Ilena, Hannah, Holly, Haylea, Hilary, Hilde, Heather, Helen, Hattie, Hunter, Huseby, Hermania, Hugrun, Giselle, Gabriella, Gamze, Gilian, Grace, Gariella, Gerthruda, Galderia, Nadin, Galija, Gretchen, Falicia, Philippe, Fierra, Foda, Fabianne, Faty, Franchica, Flora, Fancisca, Florencia, Eden, Emma, Emmy, Eline, Ell, Eliseth, Emily, Estera, Estella, Stella, Stamy, Sufrelle, Eveline, Ellis, Ellie, Elise, Emmie, Duerre, Else, Debbie, Darian, Doris, Dewi, Danielle, Dawn, Darcy, Dotothy, Lucida, Lucine, Diamantina, Ester, Deolinda, Dulcineide, Diane, Dani, Ditzy, Angel, Angelina, Densy, Phoebe, Mandy, Audrey, Delta, Calista, Virginie, Naomi, Carmen, Lilian, Victoria, Isabel, Claudia, Tyra, Demi, Charlize, Amy,
Penelope, Samaire, Slama, Michelle, Raven, Hilary, Gwyneth, Denise, Mariah, Scarlett, Judy, Suzy, Susan, Tasha, Abigail, Elizabeth, Betty, Beth, Tesca, Tessa

Angielskie imiona męskie: Dave, David, Andrew, Thomas, Alan, Justin, Peter, George, Ryan, Steven, Stephen, Scott, Robin, Alien, Alex, Juan, Harisson, John, Johnny, Stephen, Sasey, Jim, Al, Patrick, Viggo, Tobey, Todd, Jack, James, Joss, Josh, Michael, Dennis, Bill, William, Colin, Sam

Aha i podam wam sposoby na zdobywanie imion:
- Chodzenie na strony, gdzie są modelki, aktorki itp.
- Oglądanie napisów po amerykańskim filmie itp.
- Oglądanie amerykanskich filmow itp.
- Czytanie książek napisanych przez anglików itp.

sim222 04.08.2005 18:10

ja daje zazwyczja takie imiona

żeńskie :
Julia , Rose , Róża , Alicja , Amelia , Olga , Atena , Afrodyta , Kirke , Minerwa ,
Desdemona , Beyonce , Gwen , Amy
męskie :
Max , Alex , Thomas , Guy , Scott , Rob , Jean-Guy , Lucyfer

Kissiel 04.08.2005 19:46

Cytat:

Napisał Joce*
Aha i podam wam sposoby na zdobywanie imion:
- Chodzenie na strony, gdzie są modelki, aktorki itp.
- Oglądanie napisów po amerykańskim filmie itp.
- Oglądanie amerykanskich filmow itp.
- Czytanie książek napisanych przez anglików itp.

Tia, a ja znam łatwiejszy sposób xP Imiona angielskie, niemieckie, francuskie, hiszpańskie, włoskie, afrykańskie etc. a nawet polskie xP Wszystko znajdziecie na http://www.behindthename.com/ miłego wybierania ;)

Cocco 05.08.2005 10:04

Ja mam sposób na nazwiska:
bierzemy 2 słowa (ja mam z opakowania chusteczek) np. BALSAM i WYCIĄGIEM.
Bierzemy pierszą sylabę jednego słowa: BAL i ostatnią drugiego: GIEM. I mamy Balgiem!

Sekunda 05.08.2005 11:28

Uch... co za pytanie :)

Ja zawsze daję zagraniczne... Nienawidzędawaćpolskich imion swoim simom, tak samo jak znazwisk xP Czasami niekoniecznie istniejące, żeby tylko ładnie brzmiały ;P Najlepiej francuskie i angielskie ;) Zawsze mam problem z nazwaniem facetów, nie wiem czemu :O . Zwykle to jest David albo Steven, hahahaha ;P Dziwne. nie? Bo mnie to dziwi. :D

Nie przejmujcie się tą wiadomością, dostałam głupawki :wacko:

Louise 07.08.2005 21:54

imiona
 
damskie: Inez, Louise Colette, Trisha, Lily, Lara, Nadine, Fay, i pozatym dużo ale nie będe powtarzać ^^ no i Natasza

a męskie: Jack, Matt, Nick

Nazwiska np. wolf, fox, cat, albo biorę jakieś z napisow na końcach filmów

simsomanka 12.08.2005 09:06

KOBIETY: Lara, Amelia, Martyna, Klara...
Mężczyźni: Marcin, Rafał, Tom, Brad, Jack, Toby...
Teraz nie przypomne se wszystkich :D

Velixica 23.08.2005 15:28

Imiona
 
No ja szczerze nie lubie dawać polskich nazwisk i imnion wole jakieś angielskie albo jakieś oryginalne.A oto mała lista moich ulubionych imnion:
Tamara,Margaro,Rayne(czytaj.Rajn),Flora,Dulcia,Rox i,Victoria,Lola,Lena,Emilia,Emily(czytaj Emili),Lona,Melania,Megi lub Meg,Tania,Amanda,Christine(czytaj Ksistin),Aurelia,Amelia,Alexa lub Alexis,Alice(czytaj Alis),Camillia lub Camilla(czytaj Kamilia lub Kamila),Cara(czytaj Kara),Cassandra(czytaj Kasandra),Cleo(czytaj Kleo),Cristal(czytaj Kristal),Esme(czytaj Esmi),Evelyn(czytaj Ewelin),Holly(czytaj Holi),Amy(czytaj Ami),Justine,Lana,Laura,Madeline,Margaret,Ruby(czy taj Rubi),Melanie(czytaj Melani),Nita,Nola,Ruth,Sabina,Sara.No to chyba wszystkie,aha a z tym czytaniem to dawałam po to jakby ktoś nie wiedział jak to sie czyta,ale sądze że na tym forum są mądre osóbki i jest to zbędne.

thomek-rex 25.08.2005 11:26

Męskie-Charllie, Pete,Tomas,Paul,John,Sanders byle nie polskie takie ja Radzio itp
Damskie-Amy,Michelle,Kim,Beatris,Liana itp
Nazwiska-Tors,Wilczak, Polann,Crook,Hale,Neveaux

i to wszystko :O

SIMSOMANIAK 13.09.2005 12:09

Dla kobiet:Żytosława,Zyta,Konegunda,Barbabagunda
Dla mężczyzn:Żytosław,Ziemowit,Zenobiusz
:D

Asiunia_10 19.09.2005 14:51

SIMSOMANIAK yyy... Dziwne imiona, heh :D

Korba 21.09.2005 14:50

A ja mam świetny sposób:Kiedy nie wiem jakie dać imie bądź nazwisko borę książeczkę z simsów(obojętnie jakich) i wpisuję imiona lub nazwiska twórcow.Jakie to proste!Heh,simy mają imiona swoich twórców,niezłe....

_Shea_ 23.09.2005 17:50

Nie ma to jak być twórczym :w00t: Ja też mam 'kosmiczne' imiona dla swoich simów, ale nie będę ich zdradzać, zazwyczaj sama je wymyślam: np. tak, że biore imię z jakiejś książki (najczęściej typu fantasy) i wpisuje, albo często też przerabiam ;) Całkiem dobra zabawa...

sasha fierce 23.09.2005 18:55

Moje ulubione to: Samantha, Tamara, Keira, Amelia, Shell, Nina, Lass

Lizzie8 01.10.2005 09:35

polskie: ola, marta, julia, didi, beata, barbara, aga (agnieszka) , anastazja,ada (adrianna), itd
angielsie:betty, kate (katherine), cassie (cassandra), monica, rachel, phoebe, erica, erika, itd :D
Bylam w ameryce przez 3 lata i znam takie, ktore sa dziwne!np. Fatoumata Bah, Singa Maillot, Paris DeGatanto, i inne dziewczyny. Znam je wszystkie, (fatka jest czarna, reszte biale) ale mozesz jak chcesz, oczywiscie B)

Ryder18 06.10.2005 15:44

Ziomy z Los Santos - teraz w TS2!
 
"Moje" pomysły na imiona i nazwiska na razie 4 simów płci męskiej to Carl Johnson, Sean Johnson (bracia) Lance Wilson i Melvin Harris

Nadine 08.10.2005 14:15

Ja imiona zazwyczaj wyciągam z książek :)
a nazwiska? Biorę słownik polsko-angielski i na oślep
szukam byle czego ostatnio wyszło mi "Team"

stotkaa 08.10.2005 19:46

Nathalie Imbrugiline... tak zazwyczaj nazywam simki. ;) A jej drugą połówkę... Piotr Stolarz lub Kever K., lol ;D Tak... z sentymentu ;)

Pawlq 08.10.2005 21:17

Mick,Mick,Mick
Tak jakoś wpadło mi do głowy
Mam już 8-pokoleniową rodzinę Micków :P

Dzaga717 09.10.2005 09:02

Kto zna jakieś fajne imiona i nazwiska japońskie? Jak ktoś zna to wypiszcie!!!

stotkaa 09.10.2005 09:06

Ayumi Hamasaki :P

madziaq 09.10.2005 09:39

Tsubasa Ozora :P z cala druzyna :P

koma 09.10.2005 10:10

Imiona najczęściej biorę z mitologii greckiej i rzymskiej. Mam taką śliczną książkę w której jest pełno ślicznych imion ;). no i oczywiście z książki telefonicznej, na chybił trafił :P. A ostatnio brałam z autorów The Sims :)

madziaq 09.10.2005 12:06

Jest tyle intrygujacych polskich imion ze nie trzeba szukac za granica. ja mam wydrukowana liste dopuszczalnych, niektore sa niesamowite, nikogo nie obrazajc np,: Eberhard, Asta, Cyrus, Gotard, Innocenta, Kwiryn, Melecjusz, Niemir, Pulcheria, Radosta, Stojan, Symplicy, Trojan :P, Wszemiła.
jak ktos woli obco brzmiace wystarczy zmienic sz na sh :P hehehe

choc musze przyznac ze mozliwosc stworzenia wampira zainspirowala mnie do nazwania malego sima imieniem hrebiego Draculi: Vlad III :P

Spiderman 09.10.2005 16:53

Możesz dac


Kobietom:
Celina,MAGDALENA,ALICJA,AGNIESZKA,OLA,ELA,EWA,BOGU SIA,JULIA,IZA,MARTA,
MARTYNA,HANNA,FELICJA,EDYTA,DANUTA,DARIA,GABRIELA, KRYSTYNA,WŁĄDYSŁAWA,
KAZIMIERA,STANISŁAWA,ZDZISŁAWA,



Mężczyznom:
JACEK,DAMIAN,DAREK,MAREK,JAREK,AREK,GABRIEL,KAROL, JAN,PAWEŁ,PIOTREK,
MARIUSZ,MATEUSZ,MIREK,PATRYK,KAMIL,ŁUKASZ

I tak dalej

[email protected] 12.10.2005 16:38

Na przykład mmmm... może
żeńskie: Kiti, Rouge(rogłej), Jean (dżin),Mistig, Alex, Sam, Clover,
męskie: Alex, Scot, Logan, Xawier, Court (kurt), Sonix, Peter, Polink, Henk, Darq, Grulen, Filip, Gabryiel, Max, Mixon,

kajuta09 11.08.2006 13:52

Ja na imię moim simom daję zwyle albo bardzo nietypowe imiona albo tej najczęstsze. Np. Iva, Magnolie, Allegra, Viva, Maria, Mary, Tom, Kelvin, Malvin itp. Niektóre z nich są w prawdzie beznadziejne ale cóż... :D

ewkaewik 11.08.2006 14:04

staram sie raczej wybierać normalne imiona chociaż czasami jak mnie cos najdzie to mam i sporo zagranicznych.

Jak grałam jeszcze w ts1 miałam multum rodzin o nazwisku:
- Carter
- Makalister

Fajnie robi się też sławnych simów czyli naszych aktorów.

Neillé 11.08.2006 18:47

Ja też mam problem z imionami dla simów. Jednak bardziej wolę im dawać angileskie imiona, bo są ładniejsze. Oto kilka z nich: Adalbert, Agatha, Agnes, Aileen, Alexander, Alexandra, Alice, Andrew, Ann,
Anthony, Antonina, Arthur, Bartholomew, Bridget, Camilia, Caroline, Casimir,
Catherine, Charles, Christina, Christopher, Denis, Dorothy, Edith, Eleanor,
Elizabeth, Emily, Eve, Frances, Francis, George, Gladys, Gregory, Henrietta,
Henry, Humphrey, Isabella, James, John, Joseph, Judith, Lewis, Louisa, Lucas,
Lydia, Margaret, Mark, Martha, Martin, Mary, Matthew, Michael, Monica,
Nicholas, Nicola, Particia, Paul, Paula, Peter, Ricarda, Richard, Siegfried,
Sigismund, Silvia, Sophia, Stanislaus, Stephen, Thaddeus, Thomas, Ursula,
Veronica. Dodam jeszcze, że są to polskie imiona przetłumaczone na angileski (chyba wiecie o co mi chodzi :smirk: ).

flawia 12.08.2006 18:23

Daję różne imiona ale nie takie "pospolite" jka Kasia czy basia.ostatnio dawałam
dla dziewczyn:Daria,Dominika,Karina,Karolina,Weronika, Julia,Iza czy np.Luiza
dla facetów:Karol,Kajtek (beznadzieja wiem),Tomasz,Olaf

Joniss 13.08.2006 23:43

Ja daję Simom baardzo różne imiona i nazwiska. Simowie o jasnej karnacji dostają Polskie, angielskie, francuskie imiona i nazwiska, jak np. Darek Wagner, Kasia Adamczyk, John Danaher, Lindsay Norrington, Jacques Petit, Fleur le Paroir itp. zdarzają się też chińskie, japońskie, koreańskie itp. np. Yoko Shao-mei. Simom o ciemniejszej karnacji daję latynoskie imiona i nazwiska jak np. Milagros Esposito itd. Reszta zależy od pogody i mojego humoru :P

Olexa 14.08.2006 11:56

Hmm... To zależy od postaci! Jeżeli tworząc sima zakładam, że będzie to nowoczesny, wyluzowany ziomal, to na pewno nie dam mu na imię Zdzisław (jak to robię w przypadku emerytów). Młodym simom daję najchętniej angielskie imiona lub takie wymyślone przeze mnie :D , a starszych obdarzam tradycyjnymi polskimi imionami.

Enid 14.08.2006 15:03

żeńskie:
Ada, Adela, Ana, Aldona, Albina, Aerie, Clear, Caitlin, Dorota, Diana, Ceara, Ciar, Clara, Eithne, Ellie, Eva, Erin, Enid ;P Feme, Fianait, Ionait, Ida, Iwona, Ingrid, Ines, Joanna, Justyna, Julia, Jane, Kalina, Kinga, Katie, Kally, Laura, Lora Lucy, Lisa, Lea, Lena, Marga, Mealla, Marie, Neasa, Nelly, Nina, Niamh, Osnait, Olivia, Riona, Roksana, Rowena, Rita, Róża, Sonia, Sophie, Sarah, Samantha, Sabina, Seare, weronika, Wiola, Teafa, Zyta

męskie:
Abhan, Aleksander, Aron, Alwin, Brion, Benedykt, Ben, Cian, Cairell, Coral, Cezary, Dallan, Daniel, Dawid, Dylan, Eoghan, Edgar, Ethan, Eryk, Finenn, Fechin, Fial, Felix, Lonan, Lewis, Irial, Igor, Ivo, Iwan, Jakub, Klemens, Karol, Konrad, Ksawery, Kyle William, Wit, Vlad, Oisin, Maolan, Morann, Murchu, Marek, Se, Szczepan, Sebastian, Sylwester, Robert, Roch, Roland, Naithi, Norbert, Tom, Harry, Tytus, Ultan

jeśli nadal będziesz miała problemy z nazwaniem simów to weź w ręce kalendarz lub otwórz książkę czy gazete na przypadkowej stronie i przeczytaj pierwsze imie jakie zauważysz. ja nigdy nie miałam problemu, co śmieszne miałam problemy z wzięciem imiona, bo miałam ich tyle do wyboru (na kartce wszystkie ładne wypisałam) że narobiłam simom tyle dzieci, że... i tak wszystkich jeszcze imion nie wykorzystałam ;P ;P :D :D ;P ;P :D :D

natalioza100 16.08.2006 16:55

;]
 
Ja zawsze daje niemieckie imiona np Heidi,Anja,Fabian....

krzysiek372 18.08.2006 08:47

naprzyklad Bonisław Melon czy Stefan Meler

myszka95 25.08.2006 07:52

Cytat:

Napisał krzysiek372
naprzyklad Bonisław Melon czy Stefan Meler

Dulcynea Kurnik, Eliza Violetta Katar, Kunegunga grzyb, Steffan Seler, Klotyda Kukurydza, Beatrycze Zsyp...

Anulka13 02.09.2006 14:56

mOŻESZ DAWAĆ SIMOM IMIONA GWIAZD TV ITD. :D
:) JA NAPRZYKLAD DAJE NA IMIE MARY-KATE ITP. ZMIENIAM NAZWISKA :D
POZDRO

krolik1995 02.09.2006 15:12

Cytat:

Napisał Anulka13
mOŻESZ DAWAĆ SIMOM IMIONA GWIAZD TV ITD. :D
:) JA NAPRZYKLAD DAJE NA IMIE MARY-KATE ITP. ZMIENIAM NAZWISKA :D
POZDRO

No. A ja gdy rodzi mi się dziecko zawsze albo zamkam oczy i celuje w palcem w klawiature i jaka litera mi wyjdzie to na nią zaczynać ma się imię dziecka, albo litery pokolei z klawiatury począwszy od w,e,r,t, :D

anthea 09.01.2007 16:44

Zygfryda,Atena,Jowena,
Margaretta,Apolonia,Maurycy,
Teofila,Eveline,Claudine,Geana,
Sophie,Oscar,Marietta,Marika,Lusja,
Karina,Carmella,Nicky,Vicky,Gertruda,
Vanille,Chocolate,Miquella,Juliette.

Baorti 09.01.2007 18:25

Agnieszka, Megan, Ola, Jola

gabi199313 16.01.2007 10:25

Ja najczęsciej używam:
Ewelina, Inesa, Magda, Tamara, Sara, Anastazja, Jessica, Sina, Klara, Agnes, Angela, Scarlett, Daria, Margaret, Michelle, Nadia, Vanessa, Wiktoria

Kacper, Konrad, Darek, Sebastian, Filip, Arek, David, Fabian, Igor, Nicholas, Oscar, Patrycjusz, Damian.

lusia 19.01.2007 21:42

Cytat:

Napisał ReGiNa
hmmm:

Regina :D , ,Karen ,Gretchien ,

Te masz z "Mean Girls" ?? :D

Cytat:

Napisał ReGiNa
Rubi,Ashley,Mery-Kate

A to jest Rubi z serialu i Olsenki xD hehe fajniee :D

A imona można poszukac gdziekolwiek .. choćby w jakiejś księdze imion ;))

Monitkowa 27.01.2007 20:31

Ja mam trochę nazwisk ktore mają moje rodzinki:

A: Alba, Anta, Astra, Ariva :P
B: Bittel, Barbie, Bond, Bistro, Bingo
C: Cool-t, Chambie, Connor, Corny, Cassanova
D: Dallas, Dagas, Daisha, Daktyl, Dorris
E: Ecrie
F: Felix, Francis
G: Granda, Guy, Garner
H: Honey, Horny, Hekate
I: Irokez, Iramitzu
J: Jaśmin, Jarry
K: Krauzen, Knowless, Kaszmir
L: Lear, Lexy, Lady
M: Maskara, Mutuya
N: Nucles, Night
O: Olexy :P, Olay, Oquoleo
P: Parys, Peasy, Panda, Pergie, Pretty, Puppy
R: Raymondo, Ronaldo, Randy
S: Szafir, Spears, Sexy, Susała, Sudała
T: Tomalaos, Tindo, Textoy
U: Ukrainka, Uya
W: Will, Wouge, Wasel, Wenedy
V: Vixen, Venus
X: Xavier, Xenne
Z: Zandy, Zeneda, Zlazzy

:)

kornelia911 07.02.2007 15:34

Marta,Natalia,Monika,KasiaAgnieszka,Ala,Magda,
Patryk,maciek :p ,Ricardo,Rolando,Martin xD ,Ronaldo xD buheheh ;P

Eámanë 07.02.2007 20:51

Ostatnio gram rodzinką, której członkowie mają imiona od tytułów piosenek :P I tak: matka - Angie (The Rolling Stones - "Angie"), córka - Mary (Pearl Jam - "Crazy Mary"), syn - Jeremy (Pearl Jam - "Jeremy"), druga córka - Polly (Nirvana - "Polly").

Monitkowa 08.02.2007 16:30

Ja stworzyłam nową parcelę mieszkalną: MIKALAND
Wszyscy mają tam owocowe nazwiska: Cherry, Maracuya, Apple, Orange, Guanabana, Salak oraz rodzinka którą teraz gram - Winogronek (pomyliło mi się i zrobiłam po polsku)

Natix 08.02.2007 20:26

Dla pan
Tayla,Toulyn,Rose,Rosie :P ,Ave,Vanille,Tolin,Xizna,Laura,Lili,Lola,Lilianna, Anastazia,Klementyna

Dla panow

Robert,Andrzej,Bartek,Sean :P ,Aiman ;P ,Jan (Dżan) ;P ,Tuinez,Xin


Nazwiaska

Kwiat,Moulin,Toul,Tanio,Polishe,Mil,Qiu,Roberts,Le ight


Kiedy jest takie cos ;P ;P lub takie cos :P to znaczy ze imie jest albo z Irlandi albo z Malezji albo z Filipin.
Natix

karolina36 18.02.2007 21:41

Imionka i Nazwiska
 
Więc np Kim Passeble to dla astolatki najlepiej ;) Brad Sue ;) Sandra , Sylwia Sistars i inne trzeba mieć wyobraźnie :D

Monitkowa 24.02.2007 15:01

Cytat:

Napisał karolina36
Więc np Kim Passeble to dla astolatki

Chyba raczej Kim Possible to dla nastolatki ;)
Ja moją nową simkę nazwałam Tanisha Tikaran a jej siorkę Abigail Tikaran B)

Alatáriël 10.03.2007 21:31

Ja bardzo lubie imiona:
Victoria, Kate, Mary, Jane
James, Martin, John

A nazwiska:
Dark, Dream, Klein

rzezU 11.03.2007 09:32

U mnie najfajniejsze imiona wychodzą w taki sposób, że zamykam oczy i naciskam jakąś literke, potem drugą itd. Ostatnio miałam naprzykład rodzine (rodzice i dziecko) i nazywali sie tak:
Mama: Traimia
Tata: Lofrys (hahaah xD)
Dziecko: Madkly (wg mnie to sie czyta Madklaj :D)
A na nazwisko mieli: Sopklaya (heeh.. głupio ;p)

vanity 11.03.2007 11:18

Ja polskich imion nie daje nigdy :D Zawsze to jakies amerykanskie, najczesciej slawnych osob, np: Ashlee, Jessica, Mary-Kate, Misha, itp,itd :D Nazwiska to czasami sama cos wymyslam, ale czesto tez biore nazwiska slawnych osob :)

Caesum 11.03.2007 13:09

Ja daje różne imiona, angielskie polskie

Czasami uzywam po prostu programu z imionami, są ciekawe jako imiona i nazwiska ^^

EBON - Ciekawy zbiór imion

Polecam



___________________________

Forum pada ;( ;( ;( ;(

Turquoise 11.03.2007 14:56

A ja używam najczęściej skandynawskich imion :D (Biorę z drzewek genealogicznych w sagach islandzkich ;) )
Więc mam kobietki takie jak: Irsa, Villemo, Sol, Svanevit, Lindis, Sunniva, Annabella, Synnove, Branja, Malin, Tova...itd
I mężczyzn typu: Sindre, Finn, Heike, Radagais, Roderick, Tariej, Svein, Ivar... itd
Nazwiska już bardziej losowo, po prostu wymyślam albo biorę takie jakie mi wpadnie w oko ;)

Vegeta 15.06.2007 17:12

Ja Zawsze Jak Szukam JakiegoŚ Imienia...ide Do Kalendarza Tam Jest Mnostwo Imion Chwila Np.(niektore Sa Troche Dziwne Bo "starsze")
Barbara Feliks Lucjan Alina Urszula Jola Laura Antoni Marek Daniel Krzysiek Marta Paulina Jacek Danuta Tomek Łucja Leon Maryla Emila PaweŁ Piotr Halina Lucyna Marian Ireneusz Jagoda Anatol Teodor Malwina Cyryl Edgar Elzbieta Karolina Agata Serafin Gertruda Grzegorz Roman Salomela Roman Itp. Uff Sorry Ze Bez Przecinkow Ale Zapomnialam (jak Chcecie Wiecej Imion Do Piszcze :) )

Nasti 16.06.2007 16:03

Ja zawsze używam polskich imion, a oto kilka moich ulubionych :D

DAMSKIE:
Oliwia, Amanda, Amelia, Nina, Nicola, Anastazja (może dlatego bo to moje imie :P ), Aurelia, Sandra, Sabina, Sabrina, Andżelika, Diana, Malwina, Jagoda, Alicja, Bryida, Edyta, Emilia, Gabriela, Flora, Konstancja, Inga, Laura, Lidia, Luiza, Judyta, Mariola, Olga, Nora, Tatiana, Wioletta, Roksana, Wanda, WIktoria, Zuzia/Zuzanna, Zosia, Julia, Julianna, Kornelia, Lilia

MĘSKIE
Alex, Borys, Bartek, Bruno, Czarek, Damian, Dawid, Fabian, Filip, Igor, Kuba. Grzesiek, Krzysiek, Mateusz, Michał, Norbert, Kornel, Ksawery, Kamil, Maksym, Przemek, Tomek, Sebastian

WifeFaraon'a 16.06.2007 18:15

JA raczej ta zwyczajnie nazywam swoich simów.
Damskie: Marcelina, Nina, Malwina, Balbina, Konstancja, Lila, Gabriela, Lidia, Natalia,

Męskie: Konstanty, Stefan, Krzyś, Grzegorz, Tomasz, Maciek, Mariusz, Ivan, Zenek, Kuba

Nazwiska: Haniewicz, Mata, Goraś, Gruchowicz, Stodoła, Lampa, ....

Olutek_eMo 17.06.2007 10:37

A ja nazywam swoich simów raz po Polsku raz po Angielsku. Ostatnio musiałam odinstalować i zainstalować na nowo Cztery pory roku bo był jakiś problem :/ Wszystko co zrobiłam PRZEPADŁO!! Zrobiłam se nowe otoczenie i zrobiłam pare rodzinek, teraz się nazywają tak Trishia, Shira Donde
Zofia, Marian, Basia Farmer, Shou Fang, i inne ;)

Skrzat 25.06.2007 21:12

ja różnie. daje to co mi przyjdzie do głowy

ostatnio stworzony sim nazywa sie maciej laik a jego pies to malwa.

mam taką jedna rodzine gdzie już mam któreś pokolenie i wygląda to tak:

nikodem i eliza
ich córka-> józefina (mąż kazik ale sim był juz w grze)
syn józefiny -> aleksander (jego żona z gdy melisa)
córki bliźniaczki aleksandra to -> gabriela i jasmina
gabriela ma córke (adoptowana, juz miała imie)-> angelika
jasmina ma syna (również adoptowany, już miał imie) -> marek

jeszcze mam rodzine taką troche ciekawą
matka nazywa się Monika Derta
córka (z dariuszem marzycielem) dorota
córka (z danielem przyjemniaczkiem) sabina
syn (z mortimerem ćwirem) andrzej
syn (z donem lotario) czarek
córka (z dariuszem marzycielem) amanda
synowie, bliźnięta (z donem lotario) maciej i bernard

raczej nadaje takie zwykłe imiona

Ylva 26.06.2007 20:29

Ja mam dwie rodzinki... Pierwsza:
Nazwisko: Szyszka. Simka Nadzieja, Sim Mateusz, dzieci: Hania i trójka adoptowanych (Waldemar, Agata, Magdalena).
Druga:
Nazwisko: Ściółka (normalnie jakieś leśne upodobania mam :D) Simka Hania, Sim Radek, siostra Radka Marysia. Planuję dzidziusia, a raczej blizniaki: Mikołajka i Basię :P

Odyn 26.06.2007 21:46

Przewazają u mnie imiona zwiazane ze starozytnym wschodem. Lilith, Isztar, Adam, Seth, Rachel. Duzo jest tez imion innych różnych bóstw.

Nadiya 29.06.2007 21:23

Ja tak ogólnie cały czas daje dwa. Mojego imienia nie lubie, ale czasem je daje(to było co do kobiet).Do męszczyzn mam troche więcej....

Dla Kobiet:Natasza ;( (moje) i Monika (chciałabym)

Dla męszczyz: Filip, Mateusz, Paweł, Tomek, Wojtek

nossace 29.06.2007 21:53

Cytat:

Napisał SimsFanka
Ja tak ogólnie cały czas daje dwa. Mojego imienia nie lubie, ale czasem je daje(to było co do kobiet).Do męszczyzn mam troche więcej....

Dla Kobiet:Natasza ;( (moje) i Monika (chciałabym)

Dla męszczyz]: Filip, Mateusz, Paweł, Tomek, Wojtek

męszczyzn - mężczyzn

wracaj do swojego modemu dziecko neostrady =)

Nadiya 30.06.2007 13:37

Ups, mały błąd :shy: ale o co chodzi z tym dzieckiem neostrady?

Deeta 30.06.2007 17:26

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Miśka,Helly,Grannie,Vincy,Martha,Iva,Breenie,Claud iva.Trochę dziwaczne ale oryginal:)

psujka 30.06.2007 17:35

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja pisałam taki poradnik . Były tam dziwny imiona wymyślane przezemnie ;P .
http://forum.thesims.pl/showthread.p...ghlight=Imiona to mój mały poradnik morzesz też wpisać imiona w szukaj i tam ci wyświetli :smirk:

Alene 11.07.2007 23:43

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
jestes nie miła i nie skromna :( :con: (w opisie tez)

imiona damskie:Karina,Karolina,Ilona,Natasza,Klara,Sylwia ,Susan,Ame lee,Aśka,Patrycja,Gabryśka,Iwona,Iza,Luiza,sara,Am anda,melisa,Angelika,Olga,Lilianna(nie liliana)Emilia,Kaja(moje imie :P wiem brzydkie.wole maja ),Maja,Kamila,Weronika,Nika,Elizabeth,Tola,Pola--->Pola i Tola dałam jak miałam blizniaczki :) LENA,Magda,Ania,Anka,Fiona,Wiola,Wiolka,Martyna,Ju lia,julka,Jennifer,Zoriana,Roksana lub Roxana,...wiele moge wymawiac ale juz koniec :smirk:

imiona meskie:Maciek,John,marcin,Maks,Max,Filip-->ładne nie prawdaż :P :smirk: :con: :) :shy: Kevin,Hubert,Klaudiusz,Harry,leo,Mateusz,łukasz,sz ymon,Tomek,Miłosz,"$hrek" :D żarcik.

wiele bym mogła wypisywać imion ale...
WIELE IMION Z MOJEJ KLASY TU JEST...PoZdRo

Kinqua 12.07.2007 11:18

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Edek, Kazik , Fiś, Mirtek, Erek to najlepsze xD :D ;) :P

Kasiunia14lat 14.07.2007 18:30

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja swoją ulubioną simkę nazwał NATALIE :)
Ale podobają mi się z polskich: Edyta, Aneta, Marianna, Anastazja, Joanna, Anna, Hania, Gabrysia, Antosia, Amelka, Gosia, Marysia, Marianna, Zuzanna...

A męskie to... Michał i Paweł :)
No ewentualnie: Jan, Antoni, Stanisław :P Takie wytworne co nie :P?

Pozdrawiam
Kasia

Galuna 14.07.2007 18:53

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Właściwie, to dawno już nie grałam, ale mam niesamowitą słabość do imion:
Laura & Lauren ( :love: ), Nadia & Nadine, Julia oraz Anabella :shifty: .
Facetów tworzę rzadko i zazwyczaj uśmiercam, ale jak już to Marcin bądź Łukasz.

Miałam też okres, kiedy tworzyłam simów - odpowiedników moich kolegów i spotykały ich różne nieprzyjemności.

Bonawentura 15.07.2007 08:02

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja wolę dość śmieszne i dziwne imiona :D
Męskie:
- Onufry
- Innocenty (imię mojego sąsiada :D )
- Anatol
- Wacek
- Pankracy
- Dezyderiusz
- Bazyli
- Feliks
- Rudolf
- Tymon

Żeńskie:
- Amelia
- Helga
- Genowefa
- Marcjanna
- Eulala :O :D
- Kunegunda
- Pelagia
- Balbina
- Zyta B)

Neillé 25.07.2007 14:10

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Jak komuś zależy na japońskich imionach i nazwiskach to polecam tę stronkę ---> http://www.gildia.pl/rpg/systemy/l5r...imiona/japonia
Znajduje się na niej dosyć dużo imion męskich jak i żeńskich i tego masa nazwisk i wszystko japońskie! Więc jak widzicie, warto tam zajrzeć. Ja chyba też z niej skorzystam ;)

Kolejorz 25.07.2007 14:22

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imię mojego sima to :)

Seweryn Przychlast ;D nie miałem co wymyślić ;) ...

juice 20.08.2007 11:48

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Mirinda, Mel

Stokrotka 21.08.2007 17:30

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja daję wszystkie, które mi tylko przyjdą do głowy, ale tylko polskie! Zagraniczne brzmią tak... dziwnie :-)

adka 21.08.2007 20:02

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
ja daje imiona piosenkarek mam dwie Rihanny 3 Nelly 1 Jessice u mojej koleżanki ( bo nie mam zwierzaków ;( ) mam kota o imieniu Mika :P

Byczu 22.08.2007 06:29

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Marta,Marcin,Kasia,Gosia - te ostatnio właśnie używam a nazwisko( troche zryte to:Sim

Gabi313 12.09.2007 16:50

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Moi Simowie nazywają się tak: Lilly, Alex, Susie i Kitty:)

Majka96 12.09.2007 18:33

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Dzieki za pomoc!

shezza 12.09.2007 19:28

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Nie wiem, czy to ci pomoże, ale na podanej niżej stronce możesz ściągnąć program, który generuje imiona i nazwiska simów. Żeby pobrać, znajdź plik o nazwie TS2 Name Generator i kliknij na obrazek obok opisu. http://www.simprograms.com/programs_...er-editors.php

Byku, jak miło... :) Dajesz simom moje imię... ^^

Beep 23.09.2007 22:34

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja imiona daję żeńskie: Sarah <3 , Ashley, Summer, Jessica, Nelly
męskie: Max, Marc, Alex, Patrick
a nazwiska-moje ukochane Steyner ;)
poza tym różne z Harrego Pottera, np. Riddle, Lestrange;)

IgaAnne 28.09.2007 15:15

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona żeńskie: Kina, Ibis, Natalie, Ashley, Natasha, Jessica, Anne, Nadline, Svenja, Nelly, Lilly i wiele innych w większości angielskich i Amerykańskich. Nigdy nie daję polskich imion, bo mi się... nie podobają. o.O
Imiona męskie: Andrew (najczęściej), Johny, Patrick i w większości są to imiona różnych gwiazdorów. :)
Nazwiska: Anderson, Simpson, Scherzinger, Halliwell... po prostu nazwiska gwiazd. :) Ostatnio jeszcze spodobały mi sie nazwiska takie jak Whatever, Steam, About, Way i takie tam najróżniejsze angielskie słowa. XD

aerodynamic 07.10.2007 13:33

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
U mnie rodzina ma na nazwisko Kasza a imiona to Jęczmienna Przeterminowana czy Manna :P

Hoop cola ^.^ 11.09.2009 15:24

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
A może Katrin ?

Rademenes_ 27.09.2009 17:26

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Lupita i Zee Ramos

:-)

zelkam 27.09.2009 17:30

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Oł, zawsze miałam trudności z naswiskami xD
Obacnie gram Gruszka, Śledzikiem i Garnkiem xD
A z imion to typowo amerykańskie (Scarlett, Giselle) lub zwyczajne polskie (Ania, Jacek, itp.)

Fatamorgana 27.09.2009 17:32

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona biorę zwykle angielskie - George, Vivian, Pixie, Macy, Lucy, Alekey, Clark, James, Heather, Curt. Polskich nie lubię.

Yao 27.09.2009 18:27

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
UP ja też ;p

Ja często wybieram:

Stefanie, Angelina, Justin, Robert

Łezka 27.09.2009 19:09

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja uwielbiam polskie imiona szczególnie jak trzeba kogoś oszpecić imieniem bez obrazy dla ludzi je noszących. :P Jeśli chodzi o nazwiska to wszelakiej maści od Wojtyla przez Korthals, Fiorentino po Kłos heheh.

balloon 27.09.2009 19:45

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Zazwyczaj biorę imiona angielskie, francuskie lub greckie. Nazwiska bardzo rzadko daję polskie kiedy nie mam weny (np. Drzewo, Dom, Farma, Wino)

Keramzyt 28.09.2009 21:28

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
A ja tak:
Dziewczyny: Josephina, Ernestyna, Irmina. Dziewczyn z reguły robię mało, bo w miastach jest ich pełno ;)
Chłopaki: Jax, Jude, Spike, Malcolm, Zen.
Nazwisko: MacOlderin, Lisowski, Snorelax...
To chyba wszystko :D

Godfex 23.10.2009 17:19

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
W większości przypadków nazywam nowo narodzone simy imionami, które tego dnia występują w kalendarzu. No chyba, że mam w głowie jakieś śmieszne lub ciekawe to nadaje inne. :)

Sherlock 29.10.2009 21:26

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Rozalia... XD

Liv edit: O nieee...
I zapomniałes o czymś- a Twoje cudne simowe nazwiska? ;D

Luna 13.11.2009 10:48

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
imiona: żeńskie: Phobe, Gwen , Lauren, Angela, Connie, Cindy, Olivia , Lilly, Header, Misty, Ashley, Suzan, Katie, Alice, Patricia, Vivan, Ingrid, Kimberly, Wendy, Luisa, Megan...

męskie: Bill, Ben, Dick, Zack, Colin, Marck, Cody, Tom, Jackob, Michael, Dean, Roby, Brad, Justin...

nazwiska: Collatay, Roshe, Marlynnen, Ferrero, Glass, Tea, Love...

nati760 13.11.2009 12:57

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona żeńskie: Rachel, Phobe, Monika, Nikola, Nina, Gosia, Ania, Kasia, Jill, Amy, Sandra, Lilly, Lisa i jeszcze więcej ;)

Męskie: Ben, Dan, Brad, Justin, Jon, Jack, Patrick, Adam, Matt, Gary, Peter, Mark, Piotr, Kuba itd.

Nazwiska: Wymyślam np. Drzewo, Kula, snow, verbs coś tego typu :)

misterio 20.11.2009 16:46

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja czesto biore z ksiazek, ktore czytam, zarowno imiona jak i nzawiska. :)
Przewaznie sa to imiona i nazwiska zagraniczne.
A imiona ktore mi sie podobaja : Scott, Colin, Trevor, Austin, Ryan, Jesse, Paul, Connie, Gwen, Sue (susannah), Carmen, Veronica, Rachel, Heather, Kirsten, Tawny, Tracy, Shannon, Grace
A co do nazwisk to polecam to : http://pl.wikipedia.org/wiki/Najpopu...a_%C5%9Bwiecie bardzo przydatne ;)

Kociak 03.06.2010 20:07

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Żęskie : Alex , Sara , Lola , Carolina , Christina , Vanessa , Cler , Coka , Gabriela
Męskie : Sam , Dany , Luiz , Carol , Chris , Zene , Varen , Jens , Coss , Gabriel

zelkam 03.06.2010 21:10

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ostatnio używam takich :
  • Kobiece zagraniczne : Jeniffer, Alyson, Danielle, Jasmine, Rebecca, Violet, Heather
  • Kobiece polskie : Monika, Alicja, Ania, Gosia
  • Męskie zagraniczne : Jack, John, David, Justin
  • Męskie polskie : Tomek, Piotr, Paweł, Robert, Marcin

Łezka 03.06.2010 22:02

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja ostatnio nadałem takie imiona:
Żeńskie: Natalia, Bożenna, Weronika, Nina, Antonina, Lilia, Sabrina, Marietta
Męskie: Piotr, Filip, Roger, Bazyl, Kosma, Salwin, Jan Maria ;)

GaGasz 03.06.2010 22:05

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Po kilka ; ]
Męskie: Daniel,Damian, Dan, Jared, Alejandro (xD) ,Freddie, Alex
Żeńskie: Rose, Rosa, Mallory, Diana, Bella (:>) ,Violetta ,Jennifer

ultraviolence 05.06.2010 12:26

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
* Żeńskie: Claire <3, Florence, Madeline, Rebeca, Maria, Clemence, Morrigan, Bella, Alicja, Helena (:D), Paulina, Wioletta, Laura, Grace, Lidia, Julia (ew. Juliet), Gabrielle, Angela, Lea, Aurelia, Amelia, Blanka, Celine, Charlotte, Diana, Elizabeth, Felicja, Łucja, Hanna, Isabel (ew. Izabella, Izabelle)...

* Męskie: Ethan, Nathaniel, Alistair, Marcus, Eryk, Mateusz, Piotr, Daniel, Darek, Krystian (ew. Christian), Patryk, Amadeusz, Lucjusz, Robert, Wiktor (ew. Victor), Blake, Drake, Gabriel, Hektor, Louis, Bernard, Adam, Cezar, Gerard, Jacques, Jason, Julius...

TeczowaPanienka 19.06.2010 20:57

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja zawsze daję jakieś imię z kalendarza, akurat takie, na jakie mi wzrok padnie.
Nazwiska? W większości polskie, takie, żeby się odmieniały dla mężczyzn i dla kobiet
np. Widelec, Sofa, Kabina, Kabanos, Karabin, Kuchenka
Swoją drogą to zabójczo brzmi :
Tadek Karabin
Emilia Kuchenka
; )
pozdro

blablabla 19.06.2010 23:34

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Cytat:

Napisał TeczowaPanienka (Post 1262171)
Ja zawsze daję jakieś imię z kalendarza, akurat takie, na jakie mi wzrok padnie.
Nazwiska? W większości polskie, takie, żeby się odmieniały dla mężczyzn i dla kobiet
np. Widelec, Sofa, Kabina, Kabanos, Karabin, Kuchenka
Swoją drogą to zabójczo brzmi :
Tadek Karabin
Emilia Kuchenka
; )
pozdro

Ja tak samo :D.
Imiona biorę z kalendarza lub listy imion, a nazwiska biorę od przedmiotów. Mam np. Bognę Spinacz i Elizę Wiertarkę.

Wiktoria__07 20.06.2010 15:21

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Eliza Wiertarka :D szczere ja:
żeńskie-Iza,Bella,Rose,Lily,Maja,Ewa,Kamila,Adrianna,W(V)i ola,Jola itd.
męskie-Don(:D:D:D:D:D:D:D),Vic(Victor),Josh,Marek.Bartek, Mateusz itd.

caalam 20.06.2010 16:29

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
na razie mi coś takiego do łebka przyszło:

żeńskie: Abby, April, Amanda, Amber, Ellie, Samanta, Lacey, Lucy, Ashley, Monica, Emily, Hayley (:>), Katherine, Alexandra, Tiffany, Tamara, Amelia, Mary, Sara, Alison, Laura, Melanie, Meredith, Victoria
męskie: Jared, Bobby, Alex, Nathan, Paul, Richard, Josh, Taylor, Mark, Damon, Peter, Alan, David, Dave, Jesse, Arthur, Michael

Bacardi 20.06.2010 17:52

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Mi tam przychodzą nagle. Mam rodzinkę (3 kobiety i mężczyzna). To ich imiona:
Sheena(samo mi przyszło do głowy. Fajne?)
Camelia (z Jupika)
Caroline (ostatnio moja siostra szaleje z powodu tego imienia)
Nadine (z książki Jaqueline Wilson)
Cyryl jest miastowy i to nie ja go nazwałam ale zamierzam go przemianować na Christopher (od Paolliniego) lub krócej - Chris.

granat00 05.07.2010 14:32

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
dla chłopaków: Damian,Marek,Joe

dla dziewczyn: Jeniffer,Megan,Sylwia

Gold_Chocolate 05.07.2010 15:14

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Hmmm. Melinda, Alisson , Kate,Marta, Anastazja,Emilly, Ben, Sandra,Sara, Lewis, Sonia, Zachariasz (nie mogłam się powstrzymać :D) , Tom, Chris,Darek.... na razie tyle ;]

Sherlock 05.07.2010 16:03

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ostatnio mam manię tworzenia rodzin o nazwisku Kamień :D

blablabla 07.07.2010 21:59

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja ostatnio stworzyłam rodzinę Malkocuch (pisałam kiedyś na gg Malkovich i wyszło Malkocuch, jakoś mi się spodobało :D). Głową rodziny jest najstarsza Dziadumiła, jej syn jest dorosły i ma imię Przezprzem, a jego żona to Pężyrka :D. Coś mnie wzięło na słowiańskie imiona :D.

Miałam kiedyś Simkę - Ludmiłę Krzesełko ;).

Mycia 03.08.2010 15:28

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Dla Kobiety: Amanda,Nelly,Katherine,Eugenia,Ernestyna,Lola,Mira nda,Stefania,Iwona,Iwolda,Izabela,Liliana,Patrycja ,Katarzyna,Gertruda,Barbara.

Dżogurt 24.08.2010 18:40

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
To ja wypiszę imiona i nazwiska z moich bardziej lubianych rodzin.
Daisy i Rose Krwiak (to siostry)
David i jego córka Aviel Mruk
Tamara Dzwonko (nazwisko po mężu wampirze)
Rita Ramires

Jak widać niezbyt często stosuję polskie imiona

Nessyy 25.08.2010 14:27

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Widzę że już sporo postów ale i ja coś dodam:
Melisa
Annie
Whitney
Yvonne
Susannah
Lidia
Messie
Jane
Francesca
Lissa
Jessica
Destiny

Pciocha 05.12.2010 21:06

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Carmen, Ande, Olivia, Marya, Stu( od Steve), itp...najlepsze są ze slownika ang-pol

Avantys Impremia 17.12.2010 14:28

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Alien, Katherine, Lilith, Amy, Eve, Yashey, Sarie, Oliss, Liv, Sash, Justina,

firebolt 28.02.2011 17:18

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Moja ukochana rodzinka, która gram juz od czterech pokolen, ma na nazwisko Marchewka.
Nie przepadam za obcojęzycznymi imionami, ale też nie chce mieć zbyt pospolitych. Tak więc w rodzie Marchewka s m.in.: Ida, Helena, Antonia, Ismena, Sonia, Celina, Diana, Qwejt(to akurat adoptowane dziecko, jak się późnej okazało była to wcześniej simka mojego brata) Matylda, Ksenia, Łucja, Maria Adela oraz Marcel, Ignacy, Gordon, Izydor, Salwador, Florian, Beniamin, Borys, Teodor, Ksawery, Fabian

Savigge 20.03.2011 06:14

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja mam dużą rodzinkę, używam jakiś starodawnych imion dla dziadków, seniorów rodu. Ok zaczynam(niektóre są wzięte od Kapuletów)Adelajda,Scholastyka,Paulina,Lilia,Kryst yna,Andromacha,Wiktor,Genowefa,Oliwia,Jan,Maciej,S ylwia,Wawrzyniec,Patryk,Szymon,Teodor,Lucjan,Ksawe ry,Inga,Tekla,FilipJulia,Natalia,Justyna,Sabina.
Ma na nazwisko Sosna

theqatrick 20.03.2011 13:05

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Crispin Meyrick - mój najnowszy sim. ;)

Livia 25.03.2011 19:47

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja najróżniejsze, nawet se zrobiłam listę wg alfabetu, na każdą literę z 20 ;)ale tylko dla dziewczyn, dla chłopaków wymyślam na bieżąco, np. Tom, Brian. A dziewczyn najbardziej podobają mi się:
Brenna, Chelsea, Diana, Elyon, Ellen, Fiona, Felicity, Jem, Jemma, Karina, Kylie, Lilly, Leanne, Lena, Lottie, Hella, Hilary, Macy, Monica, Meggie, Mitshi, Nicole, Nina, Norma, Olivia, Livia, Oktavia, Olena, Pollyanna, Prissy, Stella, Sissy, Silvia, Taylor, Tessa, Trianna, Yvonne, Yori, Yasmin, Wininie, Vivian, Waleria, Rose, Rachela, Ivona, Issy, no i moja ulubione, na A (sama też się nazywam na A) Alice, Anna, Azalia, Amelka, ARIANA, Assana, Amy, Ally, Alex,Angie, Arielka, Aurelia, Allyson, Ashley, Aisha, Amasy.
Uwielbiam wymyślać imiona dziewczyn, i jak ktoś chce to wystarczy podać literę, nawet Q czy coś, to spróbuję . Niie nawidzę emotikonków, nie będę wstawiać buziek.

L. edit: pomijając, że te imiona już zostały wcześniej przez kogoś wymyślone, a Ty ich tylko używasz...

Szary 766 01.04.2011 00:17

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Genowefa Pigwa,

Janek Pięta

Henryk Amarena

Lech Piwowski

Moje ;DDD

miłośniczka zwierząt 09.04.2011 11:53

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
ja ostatnio stworzyłam rodzinkę fiołek był to Matt i Clover Fiołek fajna rodzinka .

patryk916 09.04.2011 12:42

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Anna Kowadło
Bartek Metal
Daria Kujawiak
Patryk Zioło

oto kilka przykładów z mojej gry

podejrzany22 21.04.2011 16:59

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
george, alex, isobel, christina, agelina, brad, johnny, meredith, paul, derek, preston xD lubie zagraniczne mam rodzinkę z zagranicznymi imionami tylko matka jest Teresa :) więc zabawnie wygląda :))

Fisia 07.07.2011 12:40

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
U mnie w dzrzewie jest jakieś 70 Simów, a 60 z tego mają imiona angielskie i takie co chyba mogą być w Polsce ale brzmią jak angielskie. Niektóre wymienię (mam taki zeszycik, dla obu płci ok 40 imion na rezerwę :D). Dziewczyna: Katy, Rose, Dia, Amanda, Vicky, Rachel, Claudia, Pixie, Nicole, Tina, Kim, Charlotte, Courtney. Chłopak: Matt, Joe, Jake, Tom, Mark, Dan, Cody, Simon, Marcus, Jeremy, Mike, Darren (moje naj <3) Luke, Chris... No i dużo więcej tylko nie będę wszystkiego wymieniać :)

bubel-96 08.07.2011 12:59

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Dla facetów mam absolutną słabość do anglojęzycznych imion na literkę "J": Jonah, James, Justin, Johny, Joe, Jacob, Jamie, Jude, Jeremy, Jake, Joseph :] Jak mam dzieciakom wymyślić jakieś imię, nie mogę wymyślić nic innego :P

Fisia 02.08.2011 09:22

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ocho wszyscy dają imiona to dorzucę od siebie trochę nazwisk. Ale tylko kilka (:p):
Bryan, Rowling, Tresco, Leah, Jayning, Sticker, Meyer i Guardiane :) Właściwie moja rodzina się rozrasta i nie zmienia nazwisk, ale czasem...

kovalenko14 02.08.2011 22:29

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona męskie:Christopher,Tommy,Thomas,David,Michael,Deni s ...
Imiona żeńskie:Agnes,Rebecca,Beatris,Beata,Renata,Dorota, Angelika,Anastazja...
Nazwiska:Schneider,Wagner,Zimmermann,Müller,Gessne r,Kästner,Johansen,Petersen,Petrescu,Cortes,Henriq uez

hare_krishna 06.08.2011 21:35

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja najczęściej ddaję takie 'simsowe' imione i nazwiska typu Dolores Miednica, Antonina Krzesło itp.

Liv 07.08.2011 07:44

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Kalendarz+net+pamięć+wyobraźnia = ok. 250 własnych Simów bez powtórzonych imion :D (parę razy mi się powtórzyło+skończyły mi się pomysły i fajne imiona w kalendarzu :()
Część nazwisk wymyślam sama (Oliszek, Fraszkiewicz, Inek, Henryś), część zerżniętych żywcem z reala (Czajkowski, Kucharczyk, Graczyk, Martin), jeszcze inne to rzeczowniki/przymiotniki (Kołek, Radny, Urzędnik, Pierwszy), a reszta to "pomieszane z poplątanym" :D

Jak dotąd 99% z nich brzmi po polsku :D

moulak123 09.08.2011 10:29

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
ja tam biorę dziwne jak Zykfryt i takie tam

pozdro
moulak123

Arisane 01.09.2011 09:38

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja dam kilka nietypowych:

Kobiety: Rozalia, Dalida, Hiermeglinda, Hirdegalda, Teodozja, Naomi

Mężczyźni: Hipolit, Alojzy...

Do mężczyzn nie mam pomysłów.

Maszka 01.09.2011 10:17

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja teraz gram rodzina Booth :D Nazwisko wzieta co prawda z serialu [ Bones] ale mi sie podoba :D i nazwisko jeszcze Brennan. Montenegro.

Tu żeńskie imiona: Angela, Camilla, Marysia [ kocham to imię :) ], Laura, Bella, Alice, Emma, Rosalie, Esme, Wiktoria, Gosia, Beata, Jane [ Dżein],

Męskie: Silly, Zac, Feliks, Filip [ kocham to imie :P ], Robert, Jasper [ moja koszatniczka tak sie nazywa :) ], Emmet,


Niektóre wziete z serialów lub/i filmów

Avie 15.09.2011 12:10

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Zazwyczaj nie daję simom polskich nazwisk, rzadko zdarzają się też nasze ojczyste imiona. Szukając nazwiska dla sima przegrzebuję listy popularnych angielskich nazwisk, nazwiska postaci z seriali lub gwiazd. Np. Aktualnie gram rodzinką o nazwisku STAN - co chyba każdemu kojarzy się z Alexandrą Stan. Właściwie nie wiem, skąd mi to przyszło do głowy. Nie słucham jej! xD Nic to. Natomiast jeżeli chodzi o imiona, metoda jest raczej ta sama. Najpierw myślę, jeżeli nic nie mogę wymyślić - google, seriale, gwiazdy. Coś wreszcie do głowy przyjdzie, prawda? :D

Moja rodzinka, Stan, nosi imiona: Marc, Abby, Kyle, a mama zwie się Stella. Ojciec nazywał się Krystian, ale on miał z góry przesądzony los. Już dawno nie żyje. :D

Wiki99 31.10.2011 15:19

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Przeważnie nadaję imiona z filmów , No chyba że tworzę takie dziwne rodzinki (naukowcy, goci, kosmici...) .Ale moje ulubione to Tatiana, Daniel, Chanel i Jessie

Almarie 29.12.2011 15:32

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Istnieje tyle pięknych imion:) Na przykład Seweryn, Sergiusz, a dla kobiety Marianna czy Izabela. Mam dziwny nawyk nadawania simom płci męskiej imion zaczynających się na literę S. Nigdy nie nadaję innych.

Estella Sanchez 31.12.2011 13:25

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja podobnie jak Liv biorę imiona z kalendarza, ale wybieram takie mniej popularne :)

Nazwiska jak mi przyjdzie do głowy, tylko dbam, żeby się nie odmieniały. teraz mam rodzinę Słomka, tam jest Liliana, Henryk, Kaja , Maja i Pola.

miłośniczka zwierząt 30.05.2012 12:30

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja w obecnych rodzinkach mam dzieci o imionach: Mateusz , Edward, Piotrek, Franek, Alicja, Patrycja, Sandra ,Nicole, Julka, Maciek, Janek,Martyna. Ja zazwyczaj biorę takie które mi do głowy przyjdą:D. Zazwyczaj są to imiona moich znajomych bądź z mojej rodziny, czasami zdarzają się imiona z książek bądź filmów.:D

Psychosis 11.06.2012 07:35

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona? Hmm...używam tych trochę starszych, ale wiecznie modnych(według mnie). Uwielbiam Klarę, Iwonę,Liliannę, Sandrę, Wandę. Nazwiska? Tu już zdaję się bardziej na inwencję twórczą w danym momencie, ale ostatnio cały czas stosuję nazwisko Adamczyk i Zuryś. Nie znoszę zagranicznych imion Oo :3

Meryam 11.06.2012 13:46

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona zazwyczaj biorę ze słownika imion albo używam tych, które aktualnie mi się podobają. Natomiast nazwiska albo wymyślam sama, albo biorę z książek/filmów/seriali.

Orzechowo 11.06.2012 15:41

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona i nazwiska moich simów zawsze są polskie. Używam imion, które lubię (Franek, Antonina, Helena <3), takich, które są nieco rzadziej spotykane (won mi z Juliami i Kubusiami!), a gdy nie mam pomysłu, to szukam ich w swoim kalendarzu (czasem to nawet przydatna rzecz!). Z nazwiskami jest dużo gorzej. :C Często nie mogę nic wymyślić. Wtedy patrzę, jak nazywają się miastowe simy, twórcy gry maja lepszą wyobraźnię niż ja. :>

Malin 11.06.2012 17:51

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Nigdy nie nadawałam Simom polskich imion, właściwie sama nie wiem, czemu. Nie mam do nich jakiejś strasznej urazy, ale jakoś mi tak nie pasowały do moich postaci (co innego u innych o.O). Raz czy dwa próbowałam, ale ciężko mi się teraz przestawić (chyba, że stworzę kiedyś jakąś okolicę pod nazwą polskiego miasta :P). Uwielbiam za to imiona skandynawskie, a zakochałam się w nich od czasu lektury "Sagi o Ludziach Lodu" <3 Teraz tylko zaglądam na strony z takimi imionami i coś wybieram. Najczęściej się nie zastanawiam - tworzę Sima i przeglądam imiona. To jest impuls, po prostu jak zobaczę jakieś imię, to wiem, że jest ono stworzone dla zrobionego właśnie Sima. Rzadko myślę "może to, a może tamtoo...". Przeglądałam te imiona już tyle razy, że praktycznie znam je na pamięć i ostatnio coraz częściej robiąc Sima od razu nadaję mu imię, jakie mi się samo nasunie.
Co do nazwisk - to koszmar. Kompletnie nie mam pomysłów, więc (wstyd przyznać) biorę do ręki jakąś płytę z muzyką i przeglądam creditsy. Czasem mi się przypomni coś z jakiejś książki, czasem znów wpadnie do głowy jakieś proste słówko w obcym języku... Tak, nazwiska nadaję zupełnie bez polotu :P

Quixley 10.07.2012 11:30

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Imiona nadaję tylko polskie, rzadko spotykane i nietypowe. Wymiana z Danią na której byłam zainspirowała mnie do stworzenia duńskiej rodzinki, ale jednak wolę Polaków ;p (Imię Duńczyka odgapiłam od chłopaka z wymiany a nazwisko od mojej Dunki xd)

Hallgerd 16.03.2013 14:31

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Znalazłam fajną stronę, która może się przydać osobom mających problemy z nadawaniem imion i nazwisk swoim Simom. Strona generuje przypadkową osobowość - jest możliwość określenia "narodowości" imienia i nazwiska. I tak np. grający w Monte Vista mogą wygenerować sobie włoskie imiona i nazwiska, a w Aurora Skies - islandzkie (wiem, że temat dotyczy Sims 2, ale bezsensowne chyba jest zakładanie identycznego w Sims 3 )
http://pl.fakenamegenerator.com/adva...=20&age-max=30

asimka97 19.03.2013 17:38

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
To chyba lepiej wejść w zakładkę "the sims" na stronie którą podała Hallgerd. Tam można wybrać ilu simów ma mieć rodzina, podać typ (np. amerykański) I jeżeli się chce, to można dostosować ile ma być kobiet, a ile mężczyzn. Wtedy dostanie się tyle losowych imion i zawodów ile się chciało mieć simów. Co prawda wszyscy będą mieli te same nazwiska ale to można popróbować pare razy. Jak dla mnie tak by było lepiej ;)

Valerie 23.03.2013 11:31

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Co do imion wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Odpowie...żnych_językach
Znalazłam tam już wiele ciekawych imion;)
Co do tego generatora, też polecam.
Raczej nie daje simom polskich imion i nazwisk. Nazwiska czasem wymyślam sama. Imiona... Najczęściej używam tych, które naprawdę istnieją, jednak tworzę też czasem kombinacje:D

LovettBon 23.03.2013 11:38

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Gdy miałam fazę na język niemiecki to wszystkie moje simy miały niemieckie imiona i nazwiska - po fazie została tylko rodzinka Sieger z polskimi imionami :P Potem była faza na Azję, więc mam rodzinkę Shinobu, Takahashi i Gong, gdzie wszyscy są skośnoocy. Reszta ma polskie imiona i nazwiska, ale te mniej popularne - mam Ireneuszów, Romualda, Józefinę, Korneliusza itd. :)

amelkaamelka2 01.05.2013 21:14

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Damskie: Amelia, Aleksandra, Alicja, Celina, Daniela(sama wymyśliłam :D),
Paula, Roksana (mojee ;p), Justyna,Karolina, Wiktoria,Izabela, Jokasta

Męskie: Darek, Arek, Jarek, Amadeusz,Remigiusz, Bartek, Gustaw(haha żart), Rafał, Kacper,Oskar...


A moje ulubione z simsów to Bella. xD

Danziger 09.05.2013 14:36

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja często nazywam simy "śmiesznymi" imionami i nazwiskami,tak żeby pasowało, np. Niechciana (to imię) Przez los (nazwisko),itp.:)

revallsay 02.07.2013 21:19

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja najczęściej daję imiona ze sztuk Szekspira, nawet nazwisko rodowe do Falstaff :)

amiii 24.07.2014 20:41

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja najczęściej daje imiona i nazwiska angielskie :P .

MrSiM 25.07.2014 01:20

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Zależy, raz robię osoby z otoczenia, czasem postacie z filmów. Simy z dziwacznymi imionami i nazwiskami też u mnie występują xD (Koko Dżambo, Unga Bunga, Sexy Klopsik, Dziunia Patyczak itp.)

Kędziorek 25.07.2014 20:14

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
W TS3 na początku używałam imion i nazwisk polskich (raz stworzyłam rodzinę, gdzie wszystkie imiona zaczynały się na "M"), później angielskich, aż w końcu przeszłam całkowicie na japońskie dane osobowe. W TS2 używam jedynie polskich imion, a nazwiska to zawsze coś typu Gzyms, Schodek, Krzesło itd.

Laselight 25.07.2014 21:37

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Ja nazywam głównie po polsku, bez żadnej przyczyny. Imiona zazwyczaj biorę z głowy, wymyślam (np. Czesławomir czy Tomaszogniewomira) lub też biorę po jakiejś znanej postaci. Czasem też biorę zagraniczne, jakieś Dmitrije czy Justiny, ale to niezwykle rzadki przypadek.
A nazwiska daję zazwyczaj polskie, ewentualnie angielskie lub przerabiam polskie (np. Kowalenko zamiast Kowalskiego). Biorę je zazwyczaj po osobach sławnych, nazwach przedmiotów i zajęć
zajęć np. Kiełbasa, Rolnik, Hejter, Handlarz, Wyczesana, Kiepski, Bieber :D

Annetti 20.09.2015 21:21

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Kiedyś nadawałam moim simom głównie zagraniczne imiona i nazwiska. Teraz przestawiłam się na polski :) Często wyszukuję jakieś nazwiska czy imiona w różnych spisach albo kalendarzach. Albo po prostu inspiruję się prawdziwymi osobami. Np. rodzina Bąkiewicz z mojego otoczenia ma nazwisko po siatkarzu, który występował kiedyś w reprezentacji. Albo nazwisko Galon to panieńskie nazwisko jednej z mojej prababć :> Z imionami różnie bywa. Często potomkowie simów, których bardzo lubię otrzymują imiona, która w danej chwili mi się podobają. I obok tradycyjnych występują bardziej nowoczesne (tudzież będą występować, moje simy najwyraźniej chcą iść z duchem czasu :D)

Łezka 21.09.2015 16:45

Odp: Pomysły na imiona i nazwiska Simów
 
Pomysły na imiona dla Simów czerpię z takich niedużych książeczek wydanych w połowie lat 90-tych... Moi rodzice z nich korzystali, gdy byłem jeszcze w życiu płodowym :D Ponieważ znam je już niemal na pamięć, to mam dodatkowe materiały pomocnicze. Mianowicie, moja babcia nie tak dawno znalazła w szufladzie stary kalendarz, taki w formie notesu. Kalendarz na rok 1989 i 1990 ... Na końcu kalendarza jest alfabetyczny spis wszystkich imion łącznie, męskich i kobiecych, ze wskazaniem daty imienin. Tam spotkać można jeszcze wiele staropolskich, dziś już niemal zapomnianych imion, np. Bożymierz, Ostap, Paschalis, Dzierżykraj, Cieszymir, Witosława, Wiwanna, etc. Czasem inspiracją dla mnie bywają nagrobki na cmentarzu, tam również można spotkać wiele nietuzinkowych imion, takich jak, np. Salwin - francuskie imię męskie... lub chociażby Zinaida, czy Ligia. Ta ostatnia może być jeszcze kojarzona z jedną z bohaterek "Quo Vadis", ale Zinaida? Jeśli chodzi o nazwiska to wymyślam zazwyczaj sam... Czasem mogę wcielić do gry realnie występujące nazwisko, a czasem zwyczajnie sięgam do botaniki, biologii. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023