TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Inne gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Syberia (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=31943)

Choose 16.06.2006 15:59

Syberia
 
Co sądzisz na temat tej gry? Czy postać Hansa Ci się podobała? Nie możesz jej przejść? Jednym słowem temat poświęcony wyłącznie młodej prawniczce, Hansie oraz Oskarowi.

----

Mi gra strasznie się podobała uważam ją za niezwykłą.

...:Chocolate:... 24.06.2006 15:23

Jedna z moich ulubionych gier. Zarówno pierwsza i druga część. Wspaniały klimat, cudowna fabuła, piękna grafika. Tak powinny wyglądać wszystkie przygodówki :) Wielkie brawa dla twórców. Valadilene wygląda przepięknie i to jedna z moich ulubionych lokacji. Każdy wielbiciel "point&click" zakocha się w Syberii :)

abacusca 24.06.2006 18:03

Mam problem z jedynką. Działa strasznie wolno. ;( 15 minut trwało by doszła do swojego pokoju w tym hotelu. A czas liczyłam od zaczęcia wchodzenia na górę. Koleżance działa normalnie. Proszę pomóżcie!

PS. Przegrane ale działa u koleżanki świetnie.

...:Chocolate:... 24.06.2006 21:36

Może masz za słaby komputer. Gra z tego co pamiętam jest dość wymagająca. Albo może masz za mało miejsca na C: . Mi to często zwalniało gry. Poszukaj w necie wymagań sprzętowych gry i porównaj ze swoim komputerem.

abacusca 25.06.2006 10:01

Komputer mam dużo nowszy od kompa koleżanki. Ale na C mam mało miejsca. Za dużo gier w które nie gram. Odinstaluję i za jakiś czas spróbuję.

wildthing 22.05.2007 07:53

A odświeżę :>
Uważam, że obie części Syberii to najlepsze przygodówki, w jakie kiedykolwiek grałam :D nie przeszkadza mi "płaskie" otoczenie - wręcz przeciwnie, wszystkie cuda B. Sokala świetnie prezentują się jako tło. Historia bardzo przemyslana, a każdy z bohaterów ma własną, niepowtarzalną osobowość. Poza tym, gra wcale nie jest taka trudna, jak się wydaje :] w rzeczywistości, wszystkie wskazówki można znaleźć podczas rozgrywki. Zakończenie S2 (nie będe tu spoilerować) jest z lekka... absurdalne, ale dobrze wpasowało się w całość. Gdyby Sokal zabrał się za 3 cześc, to to już by nie była ta sama gra. 2 rozdziały zupełnie mi wystarczą.

Dovelly 05.06.2007 20:38

wkurza mnie na "płytkosc" gry ale ogólnie jest ok

Hejlok 30.06.2007 19:04

Odp: Syberia
 
Kocham, kocham, te GRY! Zarowno 1 jak i 2. Obie przeszlam. Jeszcze zadna, ale to zadna gra nie wywarła na mnie takiego wrazenia. Grafika: Przepiękna, Muzyka tez, a fabuła? cudo. Czegoz trzeba wiecej?
Te wszystkie lokacje: Valadilene wygląda pięknie, Klasztor tez niczego sobie, Romansburg taki niby brzydki, ale nawet klimat ma.

Przerazilam się jak ten psychol z Komkolzgrad (Syberia 1), zamknął Helene Romanski xD



Posiadam obie gry z Serii "Kolekcja Klasyki"

Ciągle w nie gram ( setki razy przechodze to samo), juz nawet przyjaciolke zarazilam xD

Holly 19.07.2008 10:33

Odp: Syberia
 
Taka średnia.

Sherlock 20.07.2009 10:50

Odp: Syberia
 
Ubóstwiam! Dosłownie ubóstwiam! Ta gra to hit, wszystko cudownie. może ma jakieś wady, ale dla Mnie liczą się same plusy! Po co mam zauważać negatywne strony, skoro się bez tego obejdzie, jakiś gier, czy nawet czegoś innego?! Po NIC! To zbędne! Gram w tę grę i gram, przeszedłem ją kilka razy, ale ciągle i wciąż ją stawiam na pierwszym miejscu, biorąc pod uwagę inne przygodówki! Ta gra jest po prostu super! The best! Aż słów mi brak, jak mam ją ocenić! Te wszystkie postacie: Kate, Hans, Oskar, Momo, Feliks i inni!!! Bez tej gry nie mógłbym żyć! Zaraz ją zainstaluję i zacznę grać jak szalony! Nie obchodzi Mnie, co kto o niej myśli!!! WAŻNE JEST MOJE ZDANIE!!!

Cytat:

Posiadam obie gry z Serii "Kolekcja Klasyki"
JA TEŻ!!! (!)

P.S.

(:D:D:D:D:D:D:D:D)

ZuuZaa 20.07.2009 10:54

Odp: Syberia
 
gralam kiedys u siostry, gra s w i e t n a. musze sobie ją jakos skombinowac ;p

incognito 20.07.2009 15:39

Odp: Syberia
 
gralem tylko w dwojke, ale smialo moge powiedziec ze jest to jedna z najlepszych przygodowek, w jakie gralem ;p fabula, klimat, grafika - wszystko do siebie pasuje, tworzac naprawde fajna gre.

shiyo 20.07.2009 16:25

Odp: Syberia
 
ojaaa, grałam w to kiedyś tam. imho świetna była. bodajże w dwójkę grałam i cała przeszłam bez pomocy/kodów etecee. bardzo fajna, duży plus. lubię takie gierki : D

Ellie 20.07.2009 16:27

Odp: Syberia
 
gra jest boska, ale niestety musialam grac z instrukcja ;dd
i tak ja kocham

Człowiek w zielonych rajtuzach 20.07.2009 16:27

Odp: Syberia
 
grałam w obie cześci kilka razy. Benoit Sokal to geniusz, także rysunku. Ogólnie, każda jego przygodówka jest magiczna.

Aha i ofiecjalnie jest potwierdzone, że wyjdzie Syberia III.

RoxyFM 20.07.2009 18:57

Odp: Syberia
 
Jest super, przeszlam obie czesci kilka razy. Gre stworzyli geniusze.
Bedzie III czesc? Fajnie, nie wiedzialam;)

Mizia 20.07.2009 19:09

Odp: Syberia
 
Panna N. a gdzie wyczytałaś że będzie trzecia część??? Błagam napisz, bo ja kiedyś o tym czytałam ale to był wtedy żart z okazji prima aprilis:/ xD

Człowiek w zielonych rajtuzach 20.07.2009 20:00

Odp: Syberia
 
Potwierdził to sam Benoit Sokal plus na oficjalnej stronie Microids o tym pisali.
http://www.microids.com/

plus http://gamecorner.pl/gamecorner/0,86...=syberia%20iii
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13270

plus wszystko na google : D

Hejlok 21.07.2009 10:56

Odp: Syberia
 
o jak super ;D
uwielbiam ta gre, ale o tym juz chyba pisalalam w zeszlym roku :o

Sherlock 24.07.2009 23:51

Odp: Syberia
 
Już się nie mogę 'trójeczki' doczekać ;D

Wiktoria__07 28.07.2010 13:06

Odp: Syberia
 
KOCHAM TĄ GRE po prostu super a wszystko przez mojego kolege tak patrze w coś gra i się go pytam co to patrze jak coś przechodzi, pomagam mu (gdyby nie ja to siedziałby w Romansburgu bo nie wiedział jak się drezynę przewraca na drugą stronę dopiero ja wpadłam na genialny pomysł żeby pociągnąć za dźwignię :D:D:D) Bardzo podobają mi się filmiki szczególnie "Pogoń" czy coś w tym stylu jak Kate uruchomiła drezynę! Bardzo pomysłowo wykonana zagadka w klasztorze "Klucz jest w sercu oka mamuta" Do tego to z tymi świecami. Valadiline (sorki jeśli coś przekręciłam) przepięknie wykonane na tym tarasie gdzie stała Anna (Wspomnienia Hansa) te opadłe liście tak dopracowane że wyglądają jak prawdziwe. A muzyka??? Zakochałam się w muzyce z Syberii! Ta melodia z menu stała się moim uzależnieniem,bar Circosa (chyba tak to się pisze) na zawsze będzie mi się kojarzyć z Jukim! A muzyka z Valadiline nadaje temu miasteczku taką smutną osłonę i dzięki temu uważam to miasto za niezwykłe. Moje ulubione otoczenie? Wioska Jukoli i okolice zwalonego mostu.


Strasznie się rozpisałam ale słowa nie opiszą tego co czuję do tej gry Syberia ma to coś czego brakuje innym grom. Paradise wykonane przez B. Sokala ukrywa się gdzieś daleko w szarym kącie przy wspaniałości Syberii. I wracając do muzyki z Syberii Inon Zur jest bogiem prze pięknie ją wykonał wrzcę jeszcze link:


http://www.syberia.lua.pl/Muzyka%20o...%202'.html ->strona poświęcona Syberii a głównie muzyce

Liv 28.07.2010 17:01

Odp: Syberia
 
Grałam w "jedynkę", dwójkę muszę sobie skombinować ;)
Kate Walker jest moją idolką :D Strasznie spodobała mi się historia Voralbergów. Żadnej misji nie udało mi się przejść bez instrukcji :P
Godzinami nad tym siedziałam i nie żałuję :) Mam nadzieję, że "dwójka" skończy u mnie tak samo :)
A grafika jak na tamte czasy to po prostu cudo :rolleyes: Już nie mówię o przepięknej muzyce!

Chloé 01.08.2010 18:38

Odp: Syberia
 
Zgadzam się, Syberia to gra z duszą teraz już się takich nie robi. A część drugą przeszłam dwa razy i znów zaczynam nabierać ochoty na tę grę, fajna alternatywna gdy upał za oknem.
@Liv, skombinuj sobie koniecznie część drugą, kosztuje grosze.

Sherlock 01.08.2010 18:47

Odp: Syberia
 
Przełożyli premierę [światową] na 30 grudnia! :(

SoCute... 01.08.2010 22:26

Odp: Syberia
 
Ah, ta gra jest boska. Ma niesamowity klimat a soundtrack to sobie nawet ściągnęłam. Z koleżanką przechodziłyśmy pierwszą część krok po kroku, trochę to trwało ale udało się :D Eh, czekam na trójkę z utęsknieniem :)

Wiktoria__07 25.08.2010 13:10

Odp: Syberia
 
CO?! Na 30 grudnia przełożyli premierę?! NIE ja nie przeżyje tego to za długo :(

Simona 28.10.2012 12:12

Odp: Syberia
 
Syberia to coś pięknego! Jedna z lepszych, klasycznych przygodówek, jest ponadczasowa, bo jak dotąd nieważne kiedy w nią zagrasz i tak się będzie podobać. Wszystko za sprawą przepięknej muzyki, dobrej fabuły, szczegółowej kreacji bohaterów i rozbudowanego tła. Wprawdzie, grałam już jakiś rok temu, to syberia jest jedną z moich ulubionych przygodówek. Pamiętam, że wtedy tak się wciągnęłam, że w chwili "śmierci" Oskara się popłakałam! :( To było takie przykre, kiedy ten cudowny robocik się poświęcił w imię swego twórcy. Albo tamta scena, w której śpiewała ta kobieta - śpiewaczka operowa (nie pamiętam imienia) i nagle ją zamknęli. Wywołało to we mnie pewnego rodzaju przerażenie. ;p

Cytat:

Napisał Człowiek w zielonych rajtuzach (Post 1076769)
grałam w obie cześci kilka razy. Benoit Sokal to geniusz, także rysunku. Ogólnie, każda jego przygodówka jest magiczna.

Nie zgodzę się z poprzedniczką, Benoit stworzył takie gry jak Paradise, która moim zdaniem jest beznadziejna fabularnie. Jeśli chodzi o aspekt jego rysunków, to prawda, wszystko jest piękne i wspaniałe, tworzy to pewnego rodzaju klimat, ale nie wszystkie jego gry są tak magiczne jak syberia.

A jeśli chodzi o syberię 3 to wydaje mi się, że to będzie kompletny niewypał. Już z zapowiedzi wynika, że za bardzo chcą wkręcić bohaterkę still life do syberii. To zmieni klimat gry i zniszczy ją! Poza tym, trzeba pamiętać, że nie tworzy jej microids.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023