TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Archiwum [TS2] (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=532)
-   -   Mój pierwszy dom [BRAK ZDJĘĆ] (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42135)

Blackburn 04.03.2008 20:20

Mój pierwszy dom [BRAK ZDJĘĆ]
 
Witam wszystkich forumowiczów. Chcialbym wam zaprezentować mój pierwszy dom który wrzucam na forum lecz drugi jaki zrobiłem w simsach.



Dzięki za obejrzenie. Myśle że nie jest tak źle . Czekam na komentarze na te dobre i na te złe

Wielebny 04.03.2008 20:45

Odp: Mój pierwszy dom
 
Całkiem ładnie jak na pierwszy dom to nieźle co do bryły jest w niej za dużo okien gdybyś dal więcej roślin szczególnie wysokich palm to lepiej by się prezentowała .
Wnętrze ładne staranie urządzone . Jest też sufit dzięki któremu lepiej się prezentuje .
Jak na pierwszy dom to podoba mi się czekam na kolejne twoje praca i Pozdrawiam
Daje w sumie 8\10 te 2 punkty to za zewnątrz

haughton 04.03.2008 23:26

Odp: Mój pierwszy dom
 
Bryła całkiem udana moim zdaniem, chociaż jak wspomniał Kowalski123 za dużo tych okien i w ogrodzie mogłoby być więcej roślin. Podoba mi się kolorystyka domu i weranda przed wejściem.

Wnetrza nieco surowe stylistycznie (zwłaszcza kuchnia), ale schludne i poprawnie zagospodarowane. Nadmiar okien powoduje wrażenie pustki, które łagodzi trochę kolorystyka. Na przyszłość rób więcej zdjęc i wstawiaj też rzuty pięter, będzie można łatwiej wyobrazić sobie rozkład domu.

Jak na pierwszy projekt całkiem nieźle. Często forumowicze, którzy po raz pierwszy pokazują swoje domy mają problem z urządzeniem pomieszczeń, które są meblowane "po kątach" - tutaj na szczęscie tego nie widzę. Masz zadatki na dobrego architekta, z przyjemnością obejrzę Twoje kolejne projekty.

ZuuZaa 05.03.2008 12:13

Odp: Mój pierwszy dom
 
Jest nawet ok, jak to jest twój 1 domek :) Bryłka trochę klockowata i mało roślinek w ogrodzie ^^ Środek natomiast jest bardzo ładny, chociaż trochę ciemno :) Daję 8/10

Sypialnia jest piękna :wub: Jak dzisiaj będę grać też taką robie xD

sandusiaaa 05.03.2008 13:56

Odp: Mój pierwszy dom
 
Jak na drugi dom w Simsach to super ! Ogólne to w moim stylu... Przesterzennie, nowoczesnie i stylowo. Najbardziej podoba mi sie salon i jadalnia, ale do zadnych innych pomieszczen nie mam zastezen. 10/10

björn borg 05.03.2008 15:17

Odp: Mój pierwszy dom
 
Bryła nawet ładna,tylko okna pod oknaemi dziwnie wtglądają i jest wrażenie jak by bylo pusto,daj też zrzuty bo nie widze czy jest pusto,nie podoba mi się obraz nad telewizorem,i daj więcej dekoracji i wogrodzie kilka kwiatów..
pzdr.secret-name

Greenlyme 05.03.2008 15:38

Odp: Mój pierwszy dom
 
Mmm...nie jest źle, jak na drugi dom.Bryła dość ciekawa, ale w środku za dużo przestrzeni.Podoba mi się sypialnia. 6/10

Blackburn 06.03.2008 12:07

Odp: Mój pierwszy dom
 
Sorry ale nie moge zrobić zrzutów ponieważ mam położone sufity .

sandusiaaa 06.03.2008 13:28

Odp: Mój pierwszy dom
 
A jak ty to robisz ze masz sufity ?

haughton 06.03.2008 13:39

Odp: Mój pierwszy dom
 
Blackburn - jest takie przydatne narzędzie o nazwie "ceiling tile controller" (do pobrania wraz z sufitem np. stąd). Znajdziesz go w dekoracjach, wygląda jak płyta CD. Możesz go umieścić gdzieś na parceli i gdy klikniesz na niego w trybie życia będziesz mógł ukryć sufit bez usuwania go w trybie kupowania. Bardzo przydatna rzecz podczas grania ;)

Blackburn 06.03.2008 13:45

Odp: Mój pierwszy dom
 
ok dzięki nie miałem tej płytki :)

Souris 06.03.2008 15:01

Odp: Mój pierwszy dom
 
ładny domek , w środku jest umeblowane ślicznie.Jeden z lepszych na forum

Origáme 15.03.2008 22:38

Odp: Mój pierwszy dom
 
Taki sobie
Podr.:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023