TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Potwory (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=48642)

zelkam 22.12.2008 18:01

Potwory
 
Zastanawiam sie, jakich macie magicznych simow. Ja mam jedynie czarodziejkę i wampira, ale niedawno robiłam reinstalkę.

Czekam na wasze odpowiedzi.

Alisha 22.12.2008 18:05

Odp: Potwory
 
Z tych najwiecej mam Wampirów (wystarczy wziac pod uwage Laile Drakule), wiec na nie zaglosowalam. Jestem pierwsza! xD :D

Searle 22.12.2008 18:07

Odp: Potwory
 
Ja miałam simoroślę, robota i czarodziejkę.
W tej chwili nie mam, bo zrobiłam swoje otoczenie od nowa, ale mam zamiar mieć je wszystkie :)

yuppie 22.12.2008 18:38

Odp: Potwory
 
Czarodziejkę(3)Simorośl(6)Wampir(2)
Hehe no to tyle.

asiolek 22.12.2008 19:17

Odp: Potwory
 
Mam Czarownicę , kilka simorośli i kilka robotów:)

Kascoona 28.12.2008 19:33

Odp: Potwory
 
Najwięcej to mam czarodziei, bo są najfajniejsi...

KissForYou 29.12.2008 10:12

Odp: Potwory
 
Hmm... Zombiaki, Wampiry, Simorośle, Ufoludki (xD), Wilkołaki... Czasem się jakiś robot trafi. Mam całą rodzinkę, w której każdy jest kimś 'innym' :D Gra się nimi bajecznie ;)

Novi 29.12.2008 10:18

Odp: Potwory
 
Wampir, simorośl, ewentualnie czarodziej i zombie

Lida 29.12.2008 10:52

Odp: Potwory
 
Żadnych - tylko normalni

Swampfire 29.12.2008 11:08

Odp: Potwory
 
Wiedźmy i czarodzieje !

Łezka 29.12.2008 11:26

Odp: Potwory
 
JA mam dobrą wiedźmę, małżeństwo złych czarowników, wampira simorośl, i normalnych simów :D heheh.
Mam pytanie jak zrobic robota czy jego się robi na tym stole/segmencie do robienia robotów co dochodzi we własnym biznesie?

Constantia 29.12.2008 14:36

Odp: Potwory
 
Ja osobiście tworzę ogromne rodziny, wielopokoleniowe. Uważam za urocze wskrzeszać ludzi z rodziny w postaci zombie kiedy pomysł na życie się skończy. Tak, zdecydowanie zombie są najbardziej urocze. Szczerze wszystko zależy od historii rodziny, którą aktualnie prowadzę. Jeśli tworzę rodzinę pięknych, silnych kobiet, które zazwyczaj zostają wdowami to najbardziej pasuje mi wiedźma do tej roli, która przekazuje nauki z pokolenia na pokolenie.

Najbardziej neutralne są dla mnie wampiry. Prawdopodobnie z racji, że były pierwsze i mogłam się nimi do woli pobawić. Niestety wymagają dużo uwagi, a zaspokajanie ich potrzeb jest troszeczkę... Upierdliwe.

Mikolea 29.12.2008 16:41

Odp: Potwory
 
Ja mam czarodziejkę i kilka wampirów...

Ritty 31.12.2008 14:39

Odp: Potwory
 
Ja mam tylko ufoludki...
PS: Może by dodać UFO do ankiety?

Iminashi 31.12.2008 14:41

Odp: Potwory
 
a mozeby tak dodać wszystkie do ankiety?
:P

aneta_zyleta 07.02.2009 09:18

Odp: Potwory
 
ja mam wszystkich z wyjatkiem robotów, a najwiecej to chyba wampirów xD

Milka84 07.02.2009 09:58

Odp: Potwory
 
Ja mam najwięcej czarodziejek, kiedy dostałam OŻ miałam taki napad na czarodziejki i mam ich chyba z 10. ;)

ultraviolence 08.02.2009 21:04

Odp: Potwory
 
Z reguły mam normalnych simów, ale czasem zdarzają się wyjątki. Posiadam jedno własne otoczenie, w którym roi się od czarodziejów - zarówno dobrych jak i tych, którzy interesują się czarną magią. Mam tam też jednego wilkołaka. Oprócz tego w Miłowie mieszka sobie para wampirów - Bella i Mortimer Ćwir :D W planach mam jeszcze stworzenie otoczenia z samymi zombiakami, ale najpierw muszę je odpowiednio przygotować (tj. zająć się budowaniem i klimatycznym wystrojem parceli publicznych). Mam zamiar stworzyć w TS2 coś na wzór Silent Hill :D Reszty dziwolągów (roboty, wielkie stopy, simorośle) w simsach nie posiadam.

EDIT: Było jeszcze jedno kosmiczne dziecko Aleksandra Ćwira, ale uśmierciłam je z premedytacją :D

Miyoki 08.02.2009 22:17

Odp: Potwory
 
Ja zazwyczaj robię normalnych simów, bo:
*wilkołak - jeszcze nigdy nie byłam (jak już miał mnie wilk ugryźć, to zawsze coś musiało w tym przeszkodzić ;/)
*simorośl - nie potrafię się stać (grałam tylko w tej rodzinie Zielonka -chyba-, ale i tak jakoś mi nie pasuje)
*Wampiry mi się zdarzają, ale na krótką metę - potem mi się nudzą
*Roboty - mam jednego czy dwa, ale przestałam grać tą rodziną, ale czasami sobie przyłazi w odwiedzinach
*Zombie - są brzydkie, okropne i w ogóle jakoś na nie patrzeć nie mogę, więc nie chce mieć ich w grze (a miałam tylko raz xd)
*Czarodzieje i Wiedźmy - o, właśnie! Nimi najczęściej gram. Czary ułatwiają życie ;)
*Tylko przebranych (stroje i skrzydła) - :O Że niby co to? xd
Aaa! Jak te dzieci mają np. różowy strój wróżki, stroje pirata itp.?

No to ja zaznaczam, że czarodzieje i żadni xD

ultraviolence 09.02.2009 15:32

Odp: Potwory
 
Cytat:

Napisał Monialka (Post 954272)
J*Tylko przebranych (stroje i skrzydła) - :O Że niby co to? xd
Aaa! Jak te dzieci mają np. różowy strój wróżki, stroje pirata itp.?

Wydaje mi się, że raczej chodzi o coś innego. W internecie jest dużo stuff'u do stworzenia własnych wróżek (np. te skrzydła motyla z xmsims), syren, centaurów, satyrów, nimf, demonów i Bóg wie czego tam jeszcze...

Toreno96 01.02.2010 21:41

Odp: Potwory
 
Czemu w ankiecie nie ma kosmitów?

Blair 01.02.2010 21:58

Odp: Potwory
 
kiedyś notorycznie zamieniałam NPC w wampirów. całe miasto roiło mi się od krwiożerców, brrr. grałam kosmitami (rodzinka Kowal-Widmo), wilkołakiem, simoroślami. ale obecnie mam tylko jedną jedyną wampirkę, miastową.

aluminium. 02.02.2010 10:20

Odp: Potwory
 
Ja gram czarodziejami, robotami, simoroślami i jeszcze kosmitami.

M...:) 03.02.2010 13:29

Odp: Potwory
 
myślę że większość fanek 'zmierzchu' po furorze sagi, robiła klan cullenów;D

Sandy 03.02.2010 13:43

Odp: Potwory
 
@up: Trafne spostrzeżenie ;P Ale do tego trzeba też wilkołaków, bo nie obeszłoby się przecież bez sfory ;)
Ja tam zazwyczaj miałam - i mam - jakiegoś wampira - zawsze to ciekawiej na przedmieściu, kiedy trzeba się zmywać, zanim dosięgną cię pierwsze promienie słońca ;D
Simorośle tworzę przede wszystkim, kiedy mam samotnych simów. Albo kiedy nie chce mi się dbać o te ich wszystkie potrzeby ;)
Za wilkołakami nie przepadam, ale raz próbowałam stworzyć największego mieszańca - wilkołako-wampiro-kosmito-simorośl. Mimo to czasem trafi się w moim mieście jakiś wilkołak ^^
I ostatnia grupa - czarodzieje. Raz całe Miłowo zionęło magią, a wszystko zaczęło się od Kasandry, która zaprzyjaźniła się z wiedźmą... ;P Ale generalnie bardzo ich lubię - zawsze to jakieś urozmaicenie ;D
Zombie i Robotów nie lubię. Zombie - bo są obleśne, a roboty... jak dla mnie nie wnoszą zbyt wiele do gry.

lithium 03.02.2010 14:25

Odp: Potwory
 
dodalam kosmitow, ale troche pozno chyba >D

Oriflame 03.02.2010 17:54

Odp: Potwory
 
Kiedyś simkę zamieniłam na wampirkę, ale nie spodobało mi się to, jakoś mnie to nie bawiło.
Simorośli nie miałam nigdy.
Jeśli chodzi o czarodziejów, to raz miałam coś takiego, ale jednak wolę "normalne" życie.

Sherlock 03.02.2010 18:26

Odp: Potwory
 
Mam jednego kosmitę (bo drugi umarł xD) - i tak też zagłosowałem. Ale zaznaczyłem również "żadnych", bo na ogół to mam samych normalnych.

P.S.

No i jeszcze "Zombie" - niedawno coś było ;P

nmin 03.02.2010 19:23

Odp: Potwory
 
Zombie są paskudne, chodzą tylko i śmierdzą, tryb życia wampirów mnie nudzi, roboty wciąż mi się psuły, wilkołaka jeszcze nigdy nie miałam, czarodzieje byliby ok, gdyby mogli nosić zwykłe ciuchy (i mieć zwykłą skórę, a nie zieloną!), przebieranki mnie nie interesują. Dość długo, jak na "potwory", grałam rodziną simorośli, one są w porządku i mają rękę do roślin. Nigdy nie wprowadziłam do rodziny Wielkiej Stopy.

W moim ulubionym "drzewie genealogicznym" mam kosmitkę, bo głowa rodu zaszła w ciążę w czasie oglądania gwiazd ;) Musiałam jej tylko zmienić twarz, bo urodziła się naprawdę okropna. Kosmitami grałam zresztą wiele razy, samym tylko Jaśkiem z Dziwnowa prowadziłam dwie różne gry (przed i po formacie). Tyle, że kosmici poza skórą są właściwie normalnymi Simami.

Najbardziej lubię realistyczną grę bez dziwnych stworków.

Elizabeth Swann 19.02.2010 11:16

Odp: Potwory
 
ja zagłosowałam na wampiry, wilkołaki i czarodziei. Najbardziej lubię te pierwsze, wilkołaki jednak szybko się nudzą, a czarodziei mam mnóstwo tylko denerwuje mnie tworzenie składników.
PS. Jestem tu nowa

GaGasz 19.02.2010 14:49

Odp: Potwory
 
Wampiry (Najlepsze ;]) , Simorośle, wilkołaki & kosmici ^^

Chryzantem Złocisty 19.02.2010 14:55

Odp: Potwory
 
hmmm najbardziej lubiłam wilkołaków.bo mój sim dzięki przemianie był na nogach 24 H na dobę :P
simorośle miałam raz,jak dla mnie za dużo opieki jest nad nią,mimo iż ma tylko 3 potrzeby
wampiry odpadają z racji tego że w dzień śpią.
zombie i robota nie miałam.
czarodzieje są w porządku,ale czary zazwyczaj mało użyteczne

Ana021 19.02.2010 15:19

Odp: Potwory
 
Zdecydowanie wampiry i simorośle,innych nie mialam okazji próbować(mam jeszcze jednego wilkołaka)

angel14 19.02.2010 15:33

Odp: Potwory
 
miałam kiedyś kilka czarodziejek i simorośli:P

Antesia 19.02.2010 16:38

Potwory
 
Hm.. ja nieczęsto ale jak mi się już zdarzy robię wampirów. Za kosmitami nie przepadam. A tak to to innych nie robię.

Miscreave 19.02.2010 21:44

Odp: Potwory
 
Najwięcej wampirów, simorośli, kosmitów i czarodziei. Nigdy nie miałam wilkołaka {nigdy nawet go nie spotkałam}.

Neroona 22.02.2010 08:58

Odp: Potwory
 
Ja mam najwięcej kosmitów xD Rzadziej gram wampirami i simoroślami :)

simunia 21.03.2010 15:05

Odp: Potwory
 
wampirami grałam raz imi się nie podoba więc ich już nie robie roboty też miałam i też mi sie średnio to podobalo. Najbardziej lubie kosmitów

Tusiov 22.05.2010 11:35

Odp: Potwory
 
Na początku była zwyczajna rodzina Kałamarz - mąż i żona. Potem oboje stali się simoroślami i mieli córeczkę (simorośl) Anabellę . :D

Mroczny Pan Skromności 22.05.2010 12:12

Odp: Potwory
 
ja kiedyś miałem tylko kosmitów, a teraz nic :D

Wera2371 17.02.2011 12:20

Odp: Potwory
 
Ja mam Wampiro-Wilkołako-Simorośle

firebolt 28.02.2011 17:24

Odp: Potwory
 
Chciałam mieć wilkołaka i simorośle, ale ani wilki ani drzewka mnie chyba nie lubią ;p

Searle 10.04.2011 09:05

Odp: Potwory
 
W swojej grze, jak do tej pory, miałam tylko kosmitów, simorośle, roboty i czarodziejów.

miłośniczka zwierząt 10.04.2011 18:11

Odp: Potwory
 
ja miałam roboty, czarodziejów, wampiry i kosmitów. Z czego najbardziej lubię Czarodziejów i kosmitów.

rose99 12.04.2011 12:21

Odp: Potwory
 
najwięcej mam chyba wampirów i czarownic.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023