TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=481)
-   -   The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=68111)

Podkomisarz_Bunny 02.04.2015 14:38

The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Czy ktoś z Was próbował swoich sił w umiejętności pieczenia? Mam problem odnośnie podgrzewacza - moja Simka chce kupić taki przedmiot, ale po wielokrotnym przejrzeniu listy wszystkich obiektów nadal nie mogę go znaleźć. Jakaś podpowiedź? :)

@CH: To temat zbiorczy :)

Mrufka 02.04.2015 20:29

Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy pytania i odpowiedzi
 
Podgrzewacz? Chodzi chyba o to co wyglada jak mikrofalowka.

Ja mam jednak pytanie... Czy jest mozliwosc, by simy kupowaly w naszej piekarni jedzenie i siadaly przy stole by jesc? Jak narazie kupuja tak jak inne rzeczy i wychodza :( Czy jest mozliwe by to dzialalo jak restauracja?? Co robie zle :(

Podkomisarz_Bunny 02.04.2015 21:27

Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy pytania i odpowiedzi
 
W "zachciankach" nad głową Simki pojawia się hasło "Kupić podgrzewacz". W każdym razie już się z tym uporałam, chodziło o taką ladę/wystawkę, gdzie trzyma się wypieki w sklepie. Jeśli ktoś miałby z tym problem - obiekt ten można kupić w zakładce Gotowe pokoje (jest tam pokój stylizowany na małą cukiernię/kawiarnię).

Mentosik57 03.04.2015 10:38

Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy pytania i odpowiedzi
 
Jak najszybciej ,najłatwiej zostać kosmitą?Najlepiej z kodami,bo chce szybko wypróbować :P

Effie 03.04.2015 11:39

Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy pytania i odpowiedzi
 
Powinieneś móc stworzyć kosmitę w kreatorze :P

Mentosik57 03.04.2015 14:06

Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Effie (Post 1852964)
Powinieneś móc stworzyć kosmitę w kreatorze :P

Nie wiedziałem,że kosmitę dodaje się przez przycisk od dodawania nowej osoby .Teraz wiem,dzięki :P

Shattered 03.04.2015 17:22

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Powkładałam warzywa do lodówek i poustawiałam na tych pułkach produkty.. Jak mam zaznaczyć, że są one na sprzedaż? Przełączam na tą wywieszkę "na sprzedaż" ale klikając na nie nie ma żadnej interakcji
http://pictap.pl/di-2J6NG5LE.png

ewa333 07.04.2015 11:32

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Co zrobić by simowie zaczęli jeść w cukierni/kawiarni? kupują np sernik i wychodzą... wie ktos?

Irbis 07.04.2015 16:41

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał ewa333 (Post 1853209)
Co zrobić by simowie zaczęli jeść w cukierni/kawiarni? kupują np sernik i wychodzą... wie ktos?

Simy nie będą jadły w cukierni tego co kupią.
Wystarczy jednak położyć gdzieś dużą porcję jakiegoś dania, która nie będzie przeznaczona na sprzedaż, a klienci, gdy zgłodnieją, zaczną się częstować. Odkryłam to grając dzisiaj i od tego momentu moja simka każdego dnia wystawia taki poczęstunek dla swoich klientów :D

http://vpx.pl/i/2015/04/07/07.04.2015_16-47-2.png

MartaRut23 09.04.2015 02:10

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Mam pytanie czy jest taka możliwość,żeby mój sim lekarz miał te wszystkie obiekty w domu np. to fajne łóżko i te wszystkie urządzenia??

KarolinaJ 09.04.2015 11:11

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Czy ktoś wie jak można zablokować klientom dostęp do wybranej strefy w cukierni, np. do miejsca gdzie przygotowywane są wypieki i gdzie znajduje się kasa?

Shattered 09.04.2015 13:39

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Oficjalnie nie można, ale powstał mod na blokowanie drzwi i bramek
http://www.modthesims.info/download.php?t=552565

kamilaf10 11.04.2015 11:43

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Witam. Mam pytanie czy i jak można zrobić sklep na parceli domowej tak jak to było w dwójce.

Mrufka 11.04.2015 13:00

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał kamilaf10 (Post 1853381)
Witam. Mam pytanie czy i jak można zrobić sklep na parceli domowej tak jak to było w dwójce.

Niestety nie można.

Effie 20.04.2015 12:27

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Jak tam wygląda po ostatnim patchu sprawa kosmicznych porwań? Jak często teraz się one zdarzają?

x3Kitty 21.04.2015 11:06

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Effie (Post 1853586)
Jak tam wygląda po ostatnim patchu sprawa kosmicznych porwań? Jak często teraz się one zdarzają?

Moich simów ani razu jeszcze nie porwało od tamtego czasu :D

Mrufka 06.05.2015 22:01

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Bardzo tu cicho na forum ostatnio. Czy już nikt nie gra w simsy? Czy możne sims 4 sa już idealne i bezproblemowe? Kiedyś nie mogłam nadążyć za nowymi postami, a teraz nic i nic przez długi czas.

Irbis 06.05.2015 22:13

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Mrufka (Post 1854121)
Bardzo tu cicho na forum ostatnio. Czy już nikt nie gra w simsy? Czy możne sims 4 sa już idealne i bezproblemowe? Kiedyś nie mogłam nadążyć za nowymi postami, a teraz nic i nic przez długi czas.

Już od dłuższego czasu zastanawiam się, jak to się dzieje, że tak niewiele się tutaj dzieje :| To smutne :(

Mrufka 06.05.2015 22:26

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
No dokładnie... Kiedyś to forum było uzależniające, wchodziłam codziennie, zawsze była masa postów... Eh, ludzie, co tam u Was??
A była teraz nowa aktualizacja, zastanawiam się czy widzicie poprawę? Ja widzę poprawę u moich pracowników, mniej się obijają, ale klienci nadal stoją i gadają przez 6 godzin... . Ciekawe czy szykuje się jakiś kolejny dodatek w przyszłości. Wiadomo coś?

Effie 07.05.2015 08:23

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Też jestem ciekawa jak bardzo się poprawiło w kwestii własnego biznesu po tej aktualce, bo z tego co czytałam wcześniej kolorowo nie było :P

@Mrufka, o kolejnym dodatku póki co cisza (poza tym, że na pewno jakiś będzie :P), obecnie pierwszy "w kolejce" jest zestaw akcesoriów "Wytworne przyjęcie"

Chwalisława 16.10.2015 11:13

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Wie ktoś może, gdzie na terenie laboratorium znajduje sie pozaziemski krater? Moja simka ma go zbadać, ale za nic nie mogę go znaleźć :/

Irbis 17.10.2015 08:46

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Chwalisława (Post 1865248)
Wie ktoś może, gdzie na terenie laboratorium znajduje sie pozaziemski krater? Moja simka ma go zbadać, ale za nic nie mogę go znaleźć :/

Przeszukałam cały teren laboratorium i również niczego takiego nie znalazłam. Moja simka co prawda nie miała jeszcze takiego zadania, ale błyskawicznie pnie się szczeblach kariery, więc zapewne niebawem i ja będę miała ten problem. Czy znalazłaś już może ten krater? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to może, skoro on jest pozaziemski, to żeby go zbadać, trzeba użyć rakiety kosmicznej lub tej dużej lunety? Czy próbowałaś w ten sposób?

Kędziorek 17.10.2015 11:49

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Chwalisława (Post 1865248)
Wie ktoś może, gdzie na terenie laboratorium znajduje sie pozaziemski krater? Moja simka ma go zbadać, ale za nic nie mogę go znaleźć :/

Na anglojęzycznym forum też ktoś miał taki problem. Podobno jeden krater jest wśród trzech drzew obok laboratorium, drugi obok miejsca do łowienia ryb, które jest praktycznie obok tych drzew (jakoś po prawej). Nie mam tego dodatku, więc osobiście nie sprawdzę, ale to chyba to :)

I fotka z tego forum -> http://i737.photobucket.com/albums/x...48nbspPM-2.png

Effie 17.10.2015 11:50

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Chyba o to Wam chodzi: http://scr.hu/19qb/zlc0y W moim tłumaczeniu: jeden jest przy tych trzech drzewach, drugi dalej na prawo od tego zdjęcia przy miejscu do łowienia.

Irbis 17.10.2015 12:21

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
O rany, widziałam je, ale nie sądziłam, że pozaziemski krater to właśnie te dziuple do przeszukiwania jak pnie, w których znajduje się żaby :facepalm2:
Uwielbiam The Sims 4 :fun:

Dzięki dziewczyny :)

Chwalisława 18.10.2015 12:50

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Irbis (Post 1865277)
O rany, widziałam je, ale nie sądziłam, że pozaziemski krater to właśnie te dziuple do przeszukiwania jak pnie, w których znajduje się żaby :facepalm2:
Uwielbiam The Sims 4 :fun:

Dzięki dziewczyny :)

Ja dokładnie to samo :o nie powiedziałabym, ze to to :) Dzięki wielkie :*

Love 05.04.2016 15:00

Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - pytania i odpowiedzi
 
Gram simką, która jest kapitanem w karierze Detektyw. Miałem sprawe, zrobiłem te fotki, zeznania, badałem to wszystko, zrobiłem też tą tablicę. Poszedłem aresztować osobę z tablicy. Udało mi się. Jednak przy zeznaniu pokazało mi, że osoba jest niewinna, a wciąż mam tą sprawę i pokazuje, że mam kogoś aresztować.. Ale nikt inny z opisu już nie pasuje... Co zrobić?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023