TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Opiekunka do dziecka (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=24274)

Rubi 08.11.2005 10:50

Opiekunka do dziecka
 
Hello :D

Pewnie każdy z Was miał już okazję skorzystać z usług opiekunki do dziecka.
Moja prawie każda rodzinka wynajmuje ją bi wszyscy to ludzie pracujący.

ALe w dodaktu Nocne Zycie pojawił mi się problem. Niania nie zawsze przychodzi wtedy kiedy powinna, czyli jak SImy wychodzą do pracy. A za to przychodzi sobie na przykłąd w nocy :/ Dziwne co?? Wkurza mnie to, bo ostatnio mojego Sima wylali z pracy bo nie mół zostawić dziecka samego w domu, bo niania nie stawiła sę w pracy ;)

Czy Wam też tak się robi?? A jak nie to może robię coś nie tak, tylko co?????????

Buziaczki
Rubi :D

Sher 08.11.2005 20:27

Te wszystkie opiekunki jakieś ułomne .. do mnie przyszły trzy a jedna zamieszkała na stałe. Błąd w grze. Na przyszłość staraj się aby ktoś był z domu, jak sim idzie do pracy :)

Nacia 09.11.2005 17:53

Ej, Rubi- to jush twój drugi temat o macierzyństwie, wnioskouję że coś kiepska z ciebie mamusia! xD
No więc, niania to kiepski wybór, wlaściwie ostateczność, ona zajmuje się dzieckiem kiedy akurat ma na to ochotę, ale oczywiście woli oglądać telewizę, czasami coś zje, weźmie prysznic... No i postępuje wg genialnej zasady 'jak dziecko płacze, to trzeba je zostawić, wypłacze się, zmęczy i przestanie', pozatym bierze kupę (bez skojarzeń) kasy za to obijanie się... Moim zdaniem jeśli ten sim stracił już pracę, to niech się zajmie dzieckiem- napewno nie zbankrutują a przynajmniej nie będzie trzeba się denerwować czy opiekunka raczy dzisiaj przyjść
Pzdr-Nca

Kass 13.04.2006 16:53

Eeee....
 
Ja w ogóle nie lubie tych bab starych! Jak chcesz żeby przylazły to bierz tylko na teraz i z kodem boolprop testingcheatsenabled true wybierz make selectable. Będzie u ciebie mieszkać i będziesz miała z dyńki!

Kira 13.04.2006 16:59

Mi dziecko uśmierciła...
 
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....

▫Molly▫ 13.04.2006 17:00

Cytat:

Napisał Kass
Ja w ogóle nie lubie tych bab starych! Jak chcesz żeby przylazły to bierz tylko na teraz i z kodem boolprop testingcheatsenabled true wybierz make selectable. Będzie u ciebie mieszkać i będziesz miała z dyńki!


Też za nimi nie przepadam! Dzieciak płacze a one mają spóźniony zapłon, ja sie denerwuje, posyłam simke i robi się zator :P. Często kladzie mi niemowlaka na podłodze i nic! Denerwuje mnie to!

NaNiKo 13.04.2006 18:59

A mnie sie to nigdy nie zdarza. Moje opiekunki opiekują się dzieciek (oczywiście czasami dzieciak musi się wypłakać, i wtedy go olewa-tego dzieciaka. Ale po pewnym czasie spowrotem się nim zajmuje.) No pomijam ilość pożarów spowodowanych przez opiekunki :/

madziula00 13.04.2006 20:20

Mnie opiekunka również denerwuje. Ma opóźniony zapłon i wogóle :O . Ostatnio zrobiła mi pożar a miałam impreze (dawno ją wylałam a ta na dobre u mnie zamieszkala) no i oczywiście przyleciał strażak i mówi, żebym JA na przyszłosc uwazała... To mnie poprostu dobiło i od tamtej chwili nie zatrudniam "starych bab - niań" bo to tylko strata kasy.

-tamatha- 13.04.2006 21:29

a ja nie mam żadnego porblemu z opiekunkami. Zajmują sie dziećmi jak powinny i jeszcze cały dom posprzątają ^^ wiadomo czasem pograja na perkusji, ale tak to cały czas latają woól dzieci lub sprzątają naprawde jejstem zadowolona

Guralka 16.04.2006 14:11

Cytat:

Napisał Kira
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....


A to bardzo ciekawe, bo mnie się wydawało, że takiego maluszka nie można uśmiercić (nawet się nie pali). Prędzej przyszłaby opieka społeczna i zabrała dziecko


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023