TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=481)
-   -   Pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67258)

Lubie 08.09.2014 15:35

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał xviraszka (Post 1831537)
jak zrobić pokoj ze skosnymi scianami na poddaszu?:(
u was tez simsy szybko robią sie głodne, spiące itp?

Nie robi się skośnych ścian. Te "skośne ściany" to zwyczajnie dach. Nie można go potraktować farbą (a szkoda).

U mnie wszystko idzie rośnie normalnie. (wystarczy spać całą noc, jeść 3 posiłki dziennie i jest ok)

Chloé 08.09.2014 16:48

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Effie (Post 1831509)
Próbowałaś część którą chcesz usunąć oddzielić ścianą? Tak żeby gra traktowała to jako oddzielne pomieszczenie (a potem oczywiście usunąć ścianę).

Próbowałam. Po usunięciu podłogi a następnie ściany gra automatycznie dodaje wcześniej usuniętą podłogę.

Lady88 08.09.2014 22:44

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Ja mam pytanko z innej beczki - Czy można wrzucać swoją muzykę do gry jak w poprzednich częściach?

Sqiera 08.09.2014 23:28

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Tak, można wrzucać swoją muzykę. Wrzucasz do folderu Custom Music, podobnie jak to było w TS3. Jak już potem uruchomisz grę, sprawdź w opcjach gry, czy masz zaznaczone owe piosenki :)

xviraszka 09.09.2014 04:10

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał krewetka (Post 1831542)
Nie robi się skośnych ścian. Te "skośne ściany" to zwyczajnie dach. Nie można go potraktować farbą (a szkoda).

U mnie wszystko idzie rośnie normalnie. (wystarczy spać całą noc, jeść 3 posiłki dziennie i jest ok)

aa to może mam takie wrażenie :)

łeeee a ja myślałam ze normalnie można budowac :lol2:

a wiecie co zrobić żeby ubrania z neta pokazały sie w grze ? Mam zaznaczone w opcjach zeby udostępnić czy jakoś tak, dodałam je do folderu jak pisała tutaj koleżanka i nie mam :huh:

Lady88 09.09.2014 10:16

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
te ubrania to rekolory, musisz dokładnie zlokalizować po fasonie, który to ciuch, a następnie szukać w kolorach :) działają, bo mam kilka :)

FresH 09.09.2014 12:28

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Zna ktoś może kod działający Jak "moveObjects on"?

Lady88 09.09.2014 12:53

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
chyba nie ma jeszcze tego kodu.
a ja mam pytanko - czy w trakcie budowania można wyłączyć siatkę? bywa czasami denerwująca :(

NaNiKo 09.09.2014 13:26

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Czy do TS4 była papierowa instrukcja?

nitroglicerynka 09.09.2014 15:00

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Hej, takie małe pytanko - czy w TS4 można zostać porwanym przez kosmitów? Mam Sima - nauki kosmiczne i logika rozwinięta na maksa, lata w kosmos rakietą i przez całą noc ogląda niebo w obserwatorium (2 opcje - szukaj prawdy i patrz w gwiazdy) i nadal nic, dodam, że ten stan trwa już długo. Czy ktoś może wie, jak przywołać kosmitów?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023