TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Propozycje zmian (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65371)

Björk 05.07.2013 08:31

Propozycje zmian
 
Propozycje zmian

Zauważyłeś, że coś źle działa na forum, albo działa jakby chciało a nie mogło? Uważasz, że coś mogłoby zostać zrobione lepiej, albo masz pomysł na zmiany w regulaminie bądź strukturze działów? A może ciekawią Ciebie opinie innych ludzi na temat zmian i poprawek? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Piszcie tutaj wszelkie uwagi i propozycje oraz komentujcie posty innych. Wszelka dyskusja na temat usprawnień bądź promocji forum jest mile widziana!

Björk 05.07.2013 08:33

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Cytat:

Napisał Snæijder Soto (Post 1728328)
da sie cos zrobic, by starsze tematy w dziale videostory byly stale widoczne? w innych dzialach nie ma tego problemu

Ustawiłam wyświetlanie tematów na "wszystkie tematy, choć ja żadnej różnicy nie widzę.
Czy u Ciebie to działa?

Diana 05.07.2013 09:01

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Cytat:

Napisał Björk (Post 1729089)
Ustawiłam wyświetlanie tematów na "wszystkie tematy, choć ja żadnej różnicy nie widzę.
Czy u Ciebie to działa?

Ja sprawdziłam, i u mnie już wyświetlają się wszystkie tematy ;)

Malfurion 05.07.2013 10:07

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Tak, teraz widac wszystkie tematy
dzieki Bjork :)

btw. moj nick w cytacie jest piekny <333 xDD

Searle 05.07.2013 13:07

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
A ja chciałabym zapytać (zapewne retorycznie) czy byłaby możliwość, by w profilach użytkowników było widać ich wcześniejsze nicki? Weszłam tu po długiej przerwie i nie wiem kto jest kim :)

kubuss 05.07.2013 14:15

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Searle - zapewne nie. chociaż pewny nie jestem. pomysł byłby trafiony, bo ja sam chociaż że jestem tu codziennie jak ktoś zmieni nick nie wiem kto to jest. tego chyba nie da się ogarnąć :P

Don - nadal nie umiem go przeczytać, chociaż w odnośniku do cytatu wygląda wręcz przebosko :D

Vanitas 05.07.2013 15:28

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Jest opcja, żeby wprowadzić nowe pole, tyle że każdy by musiał je uzupełniać sam/admin przy zmianie by uzupełniał. Takie coś mogłoby byc?

Björk 05.07.2013 15:30

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Dobra - sprawdziłam - na razie nie widzę, gdzie można oprócz panelu admina sprawdzić poprzedni nick, ale możemy opublikować listę ze zmianami na forum ogólnym.

Styknie?

kubuss 05.07.2013 16:09

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
moim zdaniem temat z poprzednimi nickami jest lepszy niż nowe pole w profilu. na początku nie brałem pod uwagę możliwości stworzenia tematu z poprzednimi nickami. profil w takiej formie jak teraz jest bardzo przejrzysty. ja dodatkowo mam wyłączony sb więc tym bardziej przejrzyście wygląda. także temat ze starymi nickami jest jak najbardziej w dychę :)

Björk 05.07.2013 16:12

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Przy okazji wiadomo, czy już minęło pół roku, czy jeszcze nie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023