TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Tajemniczy sim (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=36612)

Iminashi 28.05.2007 15:09

Tajemniczy sim
 
Każdy sim w Miłowie ma wspomnienia związane z Tajemniczym simem. Hmm... Teraz zostaje nam pytanie kto to jest. Wiemy, że podejrzany ma długie (najprawdopodobniej rude) włosy. Wiemy też, że (prawie) każdy sim poznał go, całował i robił bara- bara. Nawet męższczyźni. Jak nie wierzyce to wejdźcie sobie we wspomnienia kogoś z Miłowa.

berry 04.06.2007 14:57

Myślę, że robią to po prostu, żeby było juz ze sie całowali lub robili Bara-bara.

Nandelle 04.06.2007 15:06

jak stworzysz jakiegos sima dorosłego to tak jest a musi miec jakieś wspomnienia co nie.

ola-zolta565 04.06.2007 18:01

?!
 
To przecież jasne że jeśli stworzysz kogoś dorosłego (bez męża/żony) to będzie miał w historii "tajemniczy sim" xP xP xP

Nandelle 07.06.2007 05:59

Cytat:

Napisał ola-zolta565
To przecież jasne że jeśli stworzysz kogoś dorosłego (bez męża/żony) to będzie miał w historii "tajemniczy sim" xP xP xP

Nawet jak stworzysz męza z zona to pierwszy pocałunek i tak dalej bedzie miec ze z tajemniczym simem.

WifeFaraon'a 08.06.2007 13:11

Cytat:

Napisał olusia1996
Każdy sim w Miłowie ma wspomnienia związane z Tajemniczym simem. Hmm... Teraz zostaje nam pytanie kto to jest. Wiemy, że podejrzany ma długie (najprawdopodobniej rude) włosy. Wiemy też, że (prawie) każdy sim poznał go, całował i robił bara- bara. Nawet męższczyźni. Jak nie wierzyce to wejdźcie sobie we wspomnienia kogoś z Miłowa.

Ojej jaka sensacja :/. Dopiero się dowiedziałeś, ze takie coś jest :con:

kaka:) 18.06.2007 13:52

Mnie ten Tajemniczy Sim trochę wkurza, ale przecież każdy musi mieć jakieś doświadczenie.
A skąd wiadomo, że on ma rude włosy? :O

Castaway 18.06.2007 15:49

...
 
To jest troche glupie bo u simki jest tajemniczy sim i sie zgadza plec przeciwna a simy- meny (inaczej mowiac mężczyźni xP) sa gejami (sorki ale mosialam to powiedziec xP) bo pisze pocalunek z tajemniczym simem lub tajemniczy sim i ja spotykamy sie czemu nie tajemnicza simka xP Ale cio tam xP mnie geje nie interesuja ;]
SORKI ZA SLOWO "GEJ" WIEM ZE WSROD NAS JEST WIELE OSOB MLODSZYCH WIEC PRZEPRASZAM I DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ :)

Wickoo 18.06.2007 16:24

Bo "Sim" to odpowiednik człowieka. Nie mówisz chyba "Tajemnicza człowieczka"?

kaka:) 18.06.2007 16:30

Cytat:

Napisał Wickoo
Bo "Sim" to odpowiednik człowieka. Nie mówisz chyba "Tajemnicza człowieczka"?

Genialnie napisane (ten przykład :D )
Właśnie nie odmienia się.
Mi też to trochę przeszkadza, ale trzeba przeżyć. Wystarczy po prostu przeżyć (z Simami, w grze) normalną miłość i po kłopocie!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023