TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=481)
-   -   Pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67258)

Snow.Queen 04.09.2014 15:30

Pytania i odpowiedzi
 
Cześć. Czy jeśli wprowadzę dwie rodziny, a będę grała tylko jedną to czy u tej drugiej czas stoi w miejscu czy toczy się równolegle ?

Tu możecie zadawać pytania dotyczące The Sims 4 :)

ajkus 04.09.2014 15:38

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Jak wyłączyć wskazówki? :(

Pink Panther 04.09.2014 15:59

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
W sumie fajnie, że ten temat już się pojawił :D

Skąd wziąć tort ślubny? Muszę go najpierw upiec w domu i zabrać ze sobą, czy jak? :|

kavoweciastko 04.09.2014 15:59

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
W takim razie: czy ktoś coś poradzi na non stop crashującą się grę? Bo jedyne co moge robić to stać na dworze i patrzeć się w niebo. Jest rozwiązanie tego problemu jakieś? Czy trzeba czekać na patche?

Pink Panther 04.09.2014 16:03

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Ciastko, mnie gra działa raczej płynnie :| Sprawdzałaś, czy spełniasz wymagania?

Spiska 04.09.2014 16:23

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Nie mogę teraz tego znaleźć, ale wydaje mi się, że ktoś pytał co się stanie jak sim mający cechę "nie lubi dzieci" będzie miał takowe i przeglądając tumblra, znalazłam screena z gry: o proszę takiego. Więc pewnie jakaś reakcja będzie... może nie będzie zmieniał pieluch? :lol2:

Lubie 04.09.2014 16:25

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał ajkus (Post 1831076)
Jak wyłączyć wskazówki? :(

http://simsvip.com/2014/08/26/the-si...game-tutorial/ :)

CzekoladowaZłośnica 04.09.2014 16:34

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
A mi pomimo wielkiego strachu, że na moim lapku gra nie odpali nastąpiło wielkie zdziwienie, bo.. działa i to na najwyższych ustawieniach :), ale.. No właśnie to "ALE". Szczerze mówiąc byłam taką optymistką co do tej gry, a tu.. TAKIE ROZCZAROWANIE. Tak jak już inni pisali z trybu życia non stop wywala i ta pożal się Boże cenzura na cały dom, gdy każdy sim skorzysta z toalety/prysznica. No dajcie spokój. I gdzie jest niby ten automatyczny zapis gry co ponoć miał być? Nie ma. Gdybym sama co chwile nie zapisywała to bym g*wno miała za przeproszeniem. I ta minimalistyczna ilość wyboru podłóg/ścian. Jak budowałam to miałam wrażenie, że każdy mój dom będzie wyglądał tak samo. No chyba, że ogródek zrobię z tyłu bądź z przodu. Taka będzie diametralna różnica -,-. A wiecie co jest najlepsze? Simka zaszła w ciążę. Zrobiła test po czym wyszło, że to będą bliźniaki. Ok.. Rodzi i wyskakuje, że gratulują mi bliźniaków, a tu ku zaskoczeniu jest tylko jeden potworek. Bo dzieckiem bym tego nie nazwała. I jeszcze jak zadam dorosłemu x zadań z niemowlakiem to za każdym razem odkłada dzieciaka i bierze z powrotem. Gdzie tu logika? Jak można tak spartaczyć grę? Jest płynna, jest w ciul emocji i na tym się kończy. I jeszcze, że rozmawiając z kimś na dworze to podejdzie x osób żeby również pogawędzić. Pytam się po jaki kij -,-. Gdyby ta gry wyszła za rok czy za dwa to i tak byłby to wielki bubel. Twórcy lepiej by podali wszystkie kody na których grali żebyśmy my też mogli sobie w tą grę jakoś pograć. Skoro łatki już nie pomagają to strach pomyśleć co będzie dalej. Jestem ciekawa kiedy zapowiedzą nowy dodatek za równie pokaźną sumkę....

ajkus 04.09.2014 16:34

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Dziękuje, a powiedź mi jeszcze jak zrobić by simowie się nie starzeli? :)

Liv 04.09.2014 16:42

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Ajkus - za te punktu, które się dostaje za spełnianie zachcianek simów, można kupić eliksir odmładzający. Znajdziesz go pod ikonką gwiazdki na dole, jeśli dobrze pamiętam :) Kosztuje 1500 punktów i resetuje wiek sima, tzn. sim znowu ma te swoje pełne 20 dni do stania się np. emerytem :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023