TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Błąd zapisu gry (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52872)

Łezka 17.11.2009 15:42

Błąd zapisu gry
 
Witam! Jak dotychczas (od czerwca) nie zdarzały mi się problemy z grą The Sims 3, lecz dzisiaj był ten pierwszy raz, mimo iż nie jest piątek 13. W każdym razie: Klikam na okienko simów i wyświetla mi się, że można pobrać aktualizację (1.6), więc pobrałem, następnie ujrzałem darmowy telewizor do pobrania ze store z głównej strony o simach. Po pobraniu i aktualizacji i nowego telewizora, wszedłem do rodziny Szarotka do Riverview mam tam tylko jedną rodzinę. Grałem 3 godz. w międzyczasie czyt. dokładnie na 10 min przed skończeniem gry zapisałem ją. Po 10 min. uznałem za stosowne wzięcie się za lekcje, więc jak zawsze kliknąłem opcję zapisz i wyjdź, ale tym razem było inaczej wyświetlił mi się komunikat, że nastąpił nieoczekiwany błąd zapisu gry numer 16. uwagi na ten temat przeczytaj. To był cały komunikat, ale nie wiem co mam przeczytać bo nic się nie wyświetliło. Próbowałem na inne sposoby zapisać grę, ale za każdym razem wyskakiwał błąd zapisu gry numer 16. To wyszedłem bez zapisu do Menu gry gdzie się wybiera zapis i otoczenie. Wtedy w miejscu gdzie znajdował się zapis z rodziną Szarotka nie było zdjęcia Riverview, apo najechaniu myszką na ikonę wyświetliło się to:
'Riverview' Nie można wczytać tej zapisanej gry. Mogła zostać zapisana wraz z danymi z dodatku, który nie jest obecny już w systemie.
Proszę o pomoc, bo nie wiem co z moją grą. Po ściągnięciu ze store tego telewizora nic nie usuwałe,, ani nie dodawałem.

Gio 17.11.2009 15:55

Odp: Błąd zapisu gry
 
Ja się może podłącze, aczkolwiek mój problem jest bardzo podobny, ale:
Gra zapisauje się normalnie, tylko podczas, gdy chcę ją wczytac z menu głównego zamiast ikonki jest po prostu błękitne tło z jakimiś tam ciemniejszymi ludzikami, a gdy na to kliknę pisze dokładnie to samo co u Dziurawca, że nie można odczytać bla bla bla...

Myślałem, że to wina dodatków z neta, ale nie chcę reinstalowac gry, gdy może się okazac, że to nie dodatków wina. :)

HNL 17.11.2009 16:01

Odp: Błąd zapisu gry
 
Gio, a masz już najnowszą aktualizację? Odnoszę wrażenie, że to właśnie przez nią, bo jest dostosowana już do dodatku Wakacyjne Podróże. Mi się w ogóle gra nie chce uruchomić (zatrzymuje się na ekranie wczytywania). A wcześniej nie miałam żadnego problemu z aktualizacjami.

Gio 17.11.2009 16:06

Odp: Błąd zapisu gry
 
Jeszcze jej nie ściągałem, więc to nie to.

Ale czy to oznacza, że aby zainstalować nową ładkę, trzeba posiadac Wakacyjne Przygody?

Łezka 17.11.2009 16:12

Odp: Błąd zapisu gry
 
Ależ skąd, ja zainstalowałem aktualizację bez problemów, a nie mam podróży.

Gio 17.11.2009 16:14

Odp: Błąd zapisu gry
 
Dobra, zaryzykuję i zainstaluję. Najwyżeszej całkiem skopie sobie simy ;) Zobaczę, może nawet cos pomoże.

HNL 17.11.2009 16:15

Odp: Błąd zapisu gry
 
No właśnie nie wiem (przy opisie aktualizacji na oficjalnej stronie nie ma informacji na temat takiego wymogu). Może wypowie się ktoś, u kogo gra z łatką działa bez problemów ale równocześnie nie ma jeszcze zainstalowanych Wakacyjnych Podróży.

----
/edit/
Ok, Dziurawiec już rozwiał moje wątpliwości:)

Kaja17 17.11.2009 17:02

Odp: Błąd zapisu gry
 
Słuchajcie mam taki sam problem z tym błędem zapisu nr. 16
ponad to gra strasznie się tnie nie mogłam z niej normalnie wyjść- jedyna możliwość to zresetowanie kompa co z reszta uczyniłam
I wszystko to zaczęło się dziać po ściągnięciu najnowszej aktualizacji :-/
ona jest jakaś "skopana"
może wiecie jak to naprawić !?
może da się tą aktualizację jakoś usunąć !?

Searle 17.11.2009 18:18

Odp: Błąd zapisu gry
 
Kaja obawiam się, że będziesz musiała przeinstalować grę.

Łezka 17.11.2009 18:23

Odp: Błąd zapisu gry
 
no okej, ale nie ma już innych sposobów na to ? tylko reinstalka?

Edyt: Przed chwilą wszedłem w inny zapis i raz udało mi się bezbłędnie zapisać grę, ale drugi to był błąd numer 16 i to samo czyli utraciłem ich.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023