TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Ah , Ci sąsiedzi :/ (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=41832)

mis888 21.02.2008 09:24

Ah , Ci sąsiedzi :/
 
Siemka ! Nie lubie sąsiadów w The sims bo oni sobie wchodzą do domu o tak o nawet w salonie nie posiedzą spokojnie tylko muszą zwiedzić calutki dom . Poza tym nie sprzątają po sobię nawet kiedy mam najlepszą zmywarke i ten metalowy kosz na śmieci . Dobra , najlepszy sposób na pozbycie się sąsiada to opcja ,, Wyproś '' chodź tak nie wypada :D AA , jest jeszcze jeden sposób , move_objects on oczywiście ;P Gdyby komuś się nie podobał ten post to proszę go usunąć .

patryk100 21.02.2008 14:11

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
Twój Temat jest trochę bezsensowny każdy zna move_objects on i opcję wyproś

mis888 24.02.2008 11:34

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
Cytat:

Napisał patryk100
Twój Temat jest trochę bezsensowny każdy zna move_objects on i opcję wyproś

no ale ja się tu pytam czy ktoś lubi sąsiadów :D

Koornela 24.02.2008 15:15

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
no ja lubie... A zreszto zgadzam się z patryk100... temat bezsensu ( myśle, że cię nie uraziłam) a zobacz czy jak ty zapraszasz gości to czy oni sami po sobie sprzątają???

Ashley 24.02.2008 15:22

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
Niestety goście nie sprzątają po sobie ! :I

Krystek175 26.02.2008 14:53

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
ehemm jak cos to każdy zna ten kod a popramnie pisze sie moveObjects on
a move_objects on to do sims 1 a moje uwagi do gry!!!
Gra miała na początku znjmowac sie ttylko na projektowaniu domów ale jesdna osboa pomyślła aby stworzyć symulatr życia i wyszły na światło dzienne the sims....A na początku dodatek miał sie nazywac projestc the home

Matrax 28.02.2008 14:57

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
To ty grasz simem który nie ma przyjaciół? U mnie co najmniej jeden ma z 8 przyjaciół. Bez tego żadnego awansu nie ma i dużo aspiracji za nich jest ;p

Liv 28.02.2008 18:54

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
Kolejny pomylony... Nauczcie się czytać (Ci, co nie umieją)! Tu gadamy o The Sims 1!
A co do tematu: ja również nie lubię sąsiadów (szczególnie tych maxisowych). D*** zawracają i tyle. A co do tych stworzonych przeze mnie, to jeśli już są w domu moich Simów, to w większości przypadków zmywają po sobie :).
Potrzebni mi nie są, bo mam Career Creatora, gdzie mogę sobie ustawić, że nie są przyjaciele potrzebni do awansu. Wyjątek jest, gdy mam Sima- gwiazdę.

klina 01.01.2009 13:38

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
aha ja tam lubie jak robie impre to nikt nie sprząta tylko gienia (ta maxisowa) sprząta xD niewiem czemu tylko ona ;p

MARTUCHA 25.05.2009 16:03

Odp: Ah , Ci sąsiedzi :/
 
ja soąsiedów nie lubie ! chyba, że przychodzi jeden sims to w tedy da się wytrzymać...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023