TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67832)

Kędziorek 23.01.2015 18:25

Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Piszcie co Wam leży na wątrobie odnośnie mojej osoby :D
Jeśli to komuś pomoże, a nie wie, to kiedyś "brylowałam" pod nickiem Kędziorek xD

Björk 23.01.2015 18:31

Odp: Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Podoba mi się Twój dystans do różnych spraw.
DUŻY + za szacunek do ludziów.
Super że potrafisz zachować bezstronność.

Meryam 23.01.2015 18:40

Odp: Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Jezus marian, uwielbiam twój dystans do wszystkiego co się dzieje na forum <3
Nie mam naprawdę nic do zarzucenia, świetnie się spisuje, imho jedna z najlepszych adminów na forum ;) Myślę, że więcej nie trzeba dodawać :P

Liv 23.01.2015 19:26

Odp: Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Sympatyczna i pracowita adminka :) Szanuję jej zdanie, które często jest dość obiektywne wg mnie, i podejście do swoich obowiązków. Ilekroć zwracałam się do niej z prośbą o pomoc, zawsze załatwiała to szybko i bez zbędnego gadania :)

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :) Zresztą czekałam na jej awans do grona czerwonych, a rzadko kiedy zdarza mi się tak doceniać pracę moderatorów :D

Shiver 23.01.2015 19:58

Odp: Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Żadnych wad, KOMPLETNIE :love:
Świetnie się spisuje, jeśli się wypowiada na jakieś poważniejsze tematy (w sensie w czasie shitstormów) to czyta się to aż z przyjemnością. No i do tego jest przemiła :)

Słodki Pan Ciastek 23.01.2015 20:17

Odp: Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Bardzo miła osoba, choć cały czas myślę o niej jako Kedziorku, a nie Hefalumpie xDD
Często udziela się i jak wiele razy było pisane bezstronna :)
Mam jedno zastrzeżenie, ale niewielkie i zaraz zostanie napisane na priv ^^

LepkiePaluszki23 26.01.2015 19:48

Odp: Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Praca Kędziorka jest moim zdaniem na wielki plus +
Nawet, kiedy proszę ja, np. o usunięcie tego samego tematu, tylko o innej treści (a takich było sporo) to nie wkrurzała się, tylko wykonywała pracę, chyba nawet z uśmiechem :D
Ogólnie na plus. Wad jak dotat nie zauważyłem.

Malfurion 29.01.2015 20:33

Odp: Jak oceniasz pracę Hefalumpa w gatkach caput mortuum
 
Jako czlowieka, Hefalumpa (o ile, mozna mowic, ze jest to jeszcze czlowiek :D :P) oceniam pozytywnie. Ma dystans do siebie i mozna z nia pozartowac. Po objeciu stanowiska Administratora, nie uwazam by sie zmienila. Jednakze, ciezko mi jest ocenic jej prace z jednego, prostego powodu; ja jej nie widze. Byc moze cos mi umknelo, byc moze jestem slepy, ale zwyczajnie nie potrafie jej przypisac jakis znaczacych zaslug. Az wejde do Archiwum, bo moze jakis konkurs ma na koncie ;P

No jest- organizacja "przetargu" na nowe logo forum! :D
Nie chce zeby to wszystko zabrzmialo jak jakis przytyk w strone Kedziorek, bo absolutnie nie takie mialem zamierzenie piszac ten post. W swoim komentarzu nie biore pod uwage prac czysto moderatorskich, bo ciezko jest ocenic pomoc, z ktorej prawie w ogole sie nie korzysta ;) Ale wiem, ze tu Hefalump sluzy pomoca, wiec nie mozna miec raczej zastrzezen.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023