TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Inne gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Battlefield Heroes (EA) (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61313)

Cynthia 11.08.2011 11:22

Battlefield Heroes (EA)
 
Aż się zdziwiłam, że przeleciałam cztery strony i ani słowa o tej genialnej grze internetowej (wersji za Free, ale o innych też tu można).
Tak więc zakładam temat, a jakby się okazało, że jestem ślepa, to proszę go zamknąć:P

kalafjor 11.08.2011 14:38

Odp: Battlefield Heroes (EA)
 
Teraz sobie zakładam postać. ;p
Oczywiście wybrałem Royal Army! Boże chroń królową!

EDIT: Jednak nie gram, bo nie mogę stworzyć postaci. Grze żadne imię nie pasuje. -.-

Cynthia 12.08.2011 06:02

Odp: Battlefield Heroes (EA)
 
pasuje, musisz dać dużo cyferek:D

Osioł 25.10.2011 14:38

Odp: Battlefield Heroes (EA)
 
Dużo grałem w ten tytuł w czasach kiedy miała ona swoją premierę. Wszystko było cacy i spoko, aż do momentu kiedy twórcy pozmieniali cennik punktów Valorów na chory. Kiedyś można było wypożyczyć broń i ubranko za cały miesiąc za walutę, którą zdobywamy w grze. A teraz trudno jest być kimś jeżeli chociaż nie zabuli się tych 30zł.

Podstawowe pukawki są do niczego, owszem można spróbować, ale nie ma się szans z dziećmi, które mają bogatych rodziców (wnioskuję tak, bo to co takowe osoby pisały na chatcie to raczej o pełnoletność bym ich nie podejrzewał), które mają powykupowane różne bonusy, armaty i tym podobne.

Sam, mając w komórce trochę za dużo gotówki (ach ta umowa z Simplusem na kartę gdzie muszę 30zł dopłacać co miesiąc, a sam rzadko kiedy dzwonię do kogoś) postanowiłem skorzystać z opcji wykupienia dwóch broni, które zawsze wypożyczałem (pistolet z dalekim zasięgiem i szybko strzałowa strzelba), kosztowało mnie to 11zł, ale przynajmniej mam teraz jakieś szanse i nawet udaje mi się rozwalać pod pakowanych graczy. Choć to też często zależy od drużyny i jak zauważyłem przez te lata nic się nie zmieniło, SS-manami grają gracze dojrzali, którzy często trzymają się zespołu, a tymi Royalami, dzieci, które są zafascynowane umięśnionymi facetami i wyglądający jak super bohaterzy, którzy są tymi "dobrymi". Sam ich wybrałem, bo chciałem kopać nazioli, ale gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać to pewno grał bym tymi złymi, a nie wykoksał żołnierza na 18 poziom.

Do gry jak napisałem, wróciłem, bo dostałem cynk, że darmowe koszulki z motywem Battlefield 3 będą rozdawane każdemu kto się zaloguje na początku października. Załapałem się, trochę mnie znów wciągnęło i jak napisałem wcześniej, zabuliłem prawdziwą gotówkę z komórki na bronie.

Wielebny 25.10.2011 16:10

Odp: Battlefield Heroes (EA)
 
By pograć na poważnie, trzeba już zainwestować pieniądze.
Nie lubie tych tzw. darmowych gier.
Zwykle trzeba na nie wydać w ostateczności więcej kasy, niż jak się kupuję normalną produkcje za ponad 100zł.
Te mikrotransakcje to masakryczne.
Dla przykładu płatna gra na abonament Lord of the ring :online po zmianie na grę darmową z mikrotransakcjami zwiększyła dochody producenta 4 krotnie xD

Na początku gra na kilka dni wciągnie, potem szybko się znudzi i w ostateczności skończy w koszu.

Osioł 25.10.2011 23:32

Odp: Battlefield Heroes (EA)
 
Watchman, dodać jeszcze można, że mikropłatności w częstych przypadkach niszczy balans gry. Przykładem właśnie może być wspomniana gra. Nie płacisz to masz mniejsze szanse. No ale przykładowo w takim Teamfortes2 nic tam takiego nie ma, pomimo, że przeszła na freetoplay, a utrzymują się ze sklepiku (czapki).

Ja już wolę płacić abonament (jak to robię np. w World of Warcraft) i mieć wszystkie dostępne opcje, niż mieć czegoś więcej, bo wybuliłem więcej prawdziwej gotówki niż inni.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023