TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   'Nietypowy" prezent (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=27297)

Xia 01.02.2006 17:46

'Nietypowy" prezent
 
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę :O pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?

kartofelq 01.02.2006 17:50

Hehe, mojemu simowi jego dziewczyna po rande marzeń przyniosła lampę. Pisało, że doskonale odzwierciedla ich spotkanie. Ach te randki, czasami góry simoleonów wydanych na jedzenie mogą się zwrócić. Ale nie, nie skasowałam jej dla korzyści pieniężnych. Dla mnie liczy się gest. Lampa do dziś stoi w salonie. :)

UnknowN 01.02.2006 17:51

boolProp testingCheatsEnabled true?? Mocne... pamiętam, że ktoś uaktywnił kiedyś jakoć dodatkowe scenariusze w grze, o awari elektrowni i czymśtam jeszcze... Faaaajne... W tej grze wszystko jest możliwe... ;PP
UN

Sweetie 01.02.2006 18:05

mi jeszcze nigdy po randce marzeń, facet nie przyniósł tego typu prezentu... za to przyniósł bukiet pełen róż z karteczką-wiadomością ;]
EDIT: Już mi parę razy sim przyniósł jakiś obiekt xP np. akwarium albo teleskop :D Szczere to było xP

Cocaine 01.02.2006 18:40

Cytat:

Napisał Nodesha
mi jeszcze nigdy po randce marzeń, facet nie przyniósł tego typu prezentu... za to przyniósł bukiet pełen róż z karteczką-wiadomością ;]


Mi też nigdy nie zdarzyła się rzecz większego kalibru niż właśnie bukiet róż z karteczką ;P Ach, jakie te simy romantyczne: "Chcę wąchać te kwiatki tylko z tobą"... xD

magda_909 01.02.2006 18:49

Hehe, "romans między nami rozkwitł niczym najpiękniejszy
kwiat, obraz twój mi w sercu utkwił i przysłania cały świat".
Faktycznie bardzo romantyczne :D

Co do tematu, facio mi kiedyś przyniósł telewizor plazmowy,
innym razem rzeżbe, a znów kiedy indziej dywan "wspomnienie"
:D Niezła kaska z tego idzie ...

martencja 01.02.2006 18:51

Cytat:

Napisał UnknowN
boolProp testingCheatsEnabled true?? Mocne... pamiętam, że ktoś uaktywnił kiedyś jakoć dodatkowe scenariusze w grze, o awari elektrowni i czymśtam jeszcze... Faaaajne... W tej grze wszystko jest możliwe... ;PP
UN

ja miałam to z ta elektrownią jak ściągnęłam sobie zmieniacz pogody... takie głupie troche... i gra się co chwilę wieszała. ale z tymi lampami, to fajne musi być... nie zdarzyłam przyuważyć, bo za krótko w NŻ grałam... róże są śliczne... szczególnie te liściki mi się podoboały - można sobie je było na stoliczku postawić... ehh

:*
Martencja

Harpsichord 01.02.2006 19:09

Hmm, mi też...
 
...przynoszą tylko bukiecik :( . A tak miałbym fajną pamiątkę z randki :D .

Xsiver sim 01.02.2006 19:18

Cytat:

Napisał Xia
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę :O pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?

Mi simka przyniosła z liścikiem i bukietem konsole DJ. A sim dla simki wieże za ok. 2000 tys. ;)

lili_virgin 01.02.2006 21:22

Róże
 
Mi przynoszą tylko róże. :( przeważnie pełne bukiety albo czasem jedna róża w szklance . A nigdy mi nic ciekawego nie przynieśli ale za to mojej siostrze po randce marzeń(nadodatek simka zaszła na tej randce z nim w ciąże) przyniusł chłopak pinballa ale to był brzydal wiec moja siora przestała się z nim spotykać ale on normalnie strasznie ją kochał. Normalnie wieczorami jak np była ta jej simka z jakimś innym to ten zakradał się kręcił się koło domu i śledził ją. Nawet widział jak sie całuje z tym innym ale miłość mu niezniknęła.Był taki natrętny że moja siostra w końcu kodem dała żeby się nienawidzili i wtedy zaczą być zamiast milutki to wredny i przewracał jej kubły albo zabierał gazete.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023