TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Cele wakacyjne (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38541)

Swan 13.09.2007 11:53

Cele wakacyjne
 
Witam:)
Podobne pytania padły już w innym temacie, jednak ten chyba bardziej by pasował ;]
Założyłam go, aby można było się pytać jak zdobyć poszczególny cel. A więc.. zacznę.
Jak można zdobyć 'Poznawaj miejscowe zwyczaje' (znam wszystkie powitania, taniec klepaniec... w azji ani na wyspie nie widziałam nikogo tańczącego swój własny taniec;/), lub 'zjedz syty górski posiłek'?

Chryzantem Złocisty 13.09.2007 11:57

Odp: Cele wakacyjne
 
W Takemizu musisz się nauczyć tańca Tai-Chi (włącz wieżę gdzieś na parceli publicznej i czekaj-któryś z tubylców przebierze się w stój sportowy i zacznie Tai-Chi.Będziesz mogła się do niego przyłączyć i po paru próbach się nauczysz.)
W Twikii jest taniec hula.Jeszcze nie wiem,jak się go nauczyć,ale pewnie na podobnej zasadzie jak Tai-Chi i tańca klepańca.
"Zjedz syty górski posiłek" - Będąc w Trzech Jeziorach,w knajpie na dworze kup do jedzenia...naleśniki =P

Kasiek13 13.09.2007 12:07

Odp: Cele wakacyjne
 
Co trzeba zrobić by spełnić cel "Fechtuj i nawiguj na plaży"( czy coś w tym stylu :P )??

Janvier 13.09.2007 12:10

Odp: Cele wakacyjne
 
Cytat:

Napisał Kasiek13
Co trzeba zrobić by spełnić cel "Fechtuj i nawiguj na plaży"( czy coś w tym stylu :P )??


Ja z niczym takim się nie spotkałam a mam zapełnione 44 wspomnień :con:

Swan 13.09.2007 12:16

Odp: Cele wakacyjne
 
Cytat:

Napisał Kasiek13
Co trzeba zrobić by spełnić cel "Fechtuj i nawiguj na plaży"( czy coś w tym stylu :P )??

Nie spotkałam się z tym celem ale na 99% jestem pewna, że chodzi tu o statek piratów. Są tam opcje jak wejdź na bocianie gniazdo i tak dalej.. Skorzystaj ze wszystkich to raczej się spełni ^^
Ja mam pytanie.. O co chodzi ze śpiewającym piratem x__X?

Kasiek13 13.09.2007 12:23

Odp: Cele wakacyjne
 
Nie wiem....Ja takie coś mam na 100 %(albo podobne...w każdym bądź razie jest słowo nawiguj w tym celu.)A z piratem to pewnie chodzi o to żeby spotkac na statku ducha pirata.I on ponoć śpiewa szanty.

Janvier 13.09.2007 12:31

Odp: Cele wakacyjne
 
Aha no tak trzeba na statku przeszukać kajute kapitana i czasami wyskakuje duch . Jak będziesz mu opowiadała dowcip i będziecie już się troche lubieć będzie opcja naucz się szanty

Lilith 13.09.2007 16:25

Odp: Cele wakacyjne
 
Jak wasz poziom związków bedzie powyżej 15, kliknij nauczyć się szanty. To wszystko. A Fechtuj i nawiguj na plaży to zabawa na statku piratów.

Karima 07.10.2007 12:28

Odp: Cele wakacyjne
 
A jeśli chodzi o to Tai-Chi to musi być do tego włączona jakaś specjalna muzyka czy może być np.Pop?

Stokrotka 07.10.2007 13:15

Odp: Cele wakacyjne
 
Do Tai-Chi nie potrzeba muzyki, wystarczy, że klikniesz na sima, a jest tam opcja "wykonuj Tai-Chi"


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023