TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=434)
-   -   Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy... (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67765)

April Black 11.01.2015 12:51

Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
Nie jestem pewna, czy to odpowiedni dział na taki temat, bo dość luźno nawiązuje do uwag na temat gry :P.
Na pewno gdy graliście w Simsy przeszło wam czasami przez myśl, że w sumie fajnie by było, gdyby pewne funkcje były możliwe również w prawdziwym życiu. Wiadomo - naszym Simom często żyje się łatwiej niż nam. Jeśli byłaby taka możliwość, to jakie opcje (z The Sims 4, jak i z poprzednich części) chcielibyście przenieść do realnego świata?

Ja czasem zazdroszczę moim Simom, że tak niewiele im potrzeba, żeby uzyskać odpowiednią emocję. Mam do napisania 2 wypracowania i jakiś bzdurny esej? Żaden problem, pooglądam sobie parę obrazków w necie i już jestem zainspirowana, a pisanie idzie mi o wiele łatwiej. Chcę poderwać jakiegoś faceta? Spoko, biorę gorący prysznic i wyruszam na łowy. A jak mi smutno, to wchodzę pod kołdrę, wypłakuję się i od razu wszystko ok ;)
W prawdziwym życiu jak mamy coś do zrobienia, to naprawdę ciężko się za to zabrać. A Simy? Wydasz im polecenie i nie ma zmiłuj, posłusznie robią to co się im każe. Wystarczy, że są w odpowiednim humorze i bez marudzenia idą sprzątać, uczyć się czy ćwiczyć na bieżni. A ze mną to różnie bywa. Nawet jak już się za coś wezmę, to po godzinie przyłapuję się na rozmyślaniu o niebieskich migdałach albo na oglądaniu śmiesznych kotów w internecie. Chyba powinnam wziąć przykład z moich Simów.
Fajnie by też było, gdyby zdobycie pracy było tak łatwe i przyjemne jak w The Sims. Po prostu wybierasz daną ścieżkę kariery i już możesz zgarniać simoleony. A rozmowa o pracę, jakieś kwalifikacje? Kto by się tym przejmował :)
Swoją drogą, jak widzę czasami swój portfel, to aż by się chciało wpisać motherlode...

Weraxera 11.01.2015 13:23

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
Przebieranie w kokonie! Haha :D

Irbis 11.01.2015 16:49

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
Zdecydowanie zdobywanie pracy i system awansowania. Nikt nie musiałby pracować w zawodzie, w którym się nie spełnia lub wręcz męczy, w dodatku za marne pieniądze. W simsach płaca adekwatna jest do wykonywanej pracy, a zaangażowanie w pracę i rozwijanie umiejętności zostają docenione i nagrodzone. Acha marzenia ... :D
Do realnego świata chciałabym jeszcze przenieść wygląd okolic. Mnóstwo zieleni, nie ma szarych blokowisk, psich kup na chodnikach, fruwających śmieci. Wszędzie śliczne domki, kwiaty i drzewa. Mało już takich miejsc w realnym świecie ...
Na razie tyle, jak coś jeszcze wymyślę, to się tu podzielę tymi myślami ;P
Cytat:

Swoją drogą, jak widzę czasami swój portfel, to aż by się chciało wpisać motherlode...
Pięknie napisane :D

massdnm123 11.01.2015 17:05

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
A ja bym nie chciała żeby tak jak w simsach rachunki przychodziły mi co 3 czy 4 dni :D no chyba że motherlode bym miała pod dostatkiem :)

Chciałabym za to, aby w realnym życiu też można było tak łatwo stworzyć sobie dom i ideał mężczyzny, który spędzi życie u mojego boku i żeby moje dzieci robiły wszystko idealnie i żeby nie było z nimi żadnych problemów wychowawczych :) i jeszcze pragnęłabym szybkiej nauki umiejętności :D

CademZoe 12.01.2015 15:18

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
Fajnie by było, gdyby w realu dało się kogoś wskrzesić, albo mieć szafę ze wszystkimi możliwymi ubraniami bez potrzeby wydawania na nich pieniędzy tak jak w simsach. O, i przedłużenie życia też jest niezłe ;p

Weraxera 12.01.2015 18:45

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
A no oczywiście, że takie istoty jak wampiry, wilkołaki itp. Mam nadzieję, że szybko ukaże się taki dodatek z nimi. I żeby od razu można atakować Sima, a nie zaprzyjaźniać się i pytać o zgodę jak jakiś down. No i przy okazji byłaby też opcja taka, która zabija Sima, ale to do wyboru. Kto będzie chciał, to zachowa go przy życiu (mówię tu oczywiście o wampirach).

BestTran1740 27.03.2015 16:36

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
oj jak, by było miodzo, gdyby tak było, jak w simach wszystko, by było piękne cudowne, ale pewnie, by się szybko znudziło hehe:D mnie się bardzo podoba system awansowania i system pracy. Fajny również jest system z rachunkami co bardzo mi się podoba :D

EDIT by Caesum: usunięta reklama.

LianeKrk2032 23.05.2015 19:43

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
Ja gram chyba od 2008 roku i simsy są moją ulubioną grą! :P Mam nadzieje że na 15 urodziny zrobią jakiś fajny special na przykład pełna kolekcja the sims 1 bo nigdzie nie da się ich kupić, a bardzo bym chciał :P Może dadzą na special jakieś info o dodatku do simsów… nic nie wiadomo :P

KarolinaJ 24.05.2015 01:01

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
Gdyby tak można było zasiąść przed komputerem i w parę minut znaleźć wymarzoną pracę... :O a do uzyskania awansu wystarczyło by mieć dobre relacje z paroma osobami i pomachać kilka godzin rękami przed lustrem... :rolleyes:

Skończyło się jedzenie? Nie trzeba jechać po zakupy, przecież lodówka w magiczny sposób wypełni się sama :aww:

Nowe ciuchy które same trafiają do mojej szafy! :D

Jest jeszcze masa rzeczy które chętnie przeniosłabym z simsów do realnego życia ale jak dla mnie te trzy powyższe wystarczyły by w zupełności :P

x3Kitty 24.05.2015 10:40

Odp: Gdyby prawdziwe życie było jak Simsy...
 
Każdy mógłby prowadzić samochód bez konieczności zdawania prawa jazdy i w dodatku być świetnym kierowcą :D
Za dom który w zupełności starcza dla jednej osoby rachunek by wynosił nie więcej niż 200 zł
Uderzenie kilka razy młotkiem naprawiło by każdy przedmiot, a nawet zmieniło dzwonek w drzwiach :D
Zmiana fryzury z krótkiej a długą trwałaby nie dłużej niż minutę! :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023