TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Z kodami czy bez? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=46253)

Adamsims 30.08.2008 14:54

Z kodami czy bez?
 
Napiszcie czy gracie z kodami czy bez jak rzadko używacie kodów to też sie liczy a jak np. używacie kodów tylko do vs lub fs to sie nie liczy.
ja nigdy nie używałem kodów bo gra z kodami to żadna niespodzianka i gra sie bez frajdy. Czekam na wasze opinie.
Miała być ankieta ale źle kliknełęm.

Miyoki 30.08.2008 15:03

Odp: Z kodami czy bez?
 
Ja używam kodu motherlode, tylko gdy chcę rodzinie kupić nowy, drogi dom.
Kod maxmotives ograniczam, kiedyś używałam częściej, ale wydało mi się to bezsensowne, tzn. po co mam im kupywać dom, ładnie urządzony, skoro oni i tak z tych przedmiotów nie korzystają? Więc (nie zaczyna się zdania od "więc", ale ja będę :P ) używam maxmotives, gdy simy się muszą nauczyć czegoś (techniki, sprzątania, logiki itp.), żeby awansować do pracy lub gdy już prawie umierają.
Kaching: używam, gdy kupuje ciuchy lub do cygańskiej swatki się wybieram albo gdy potrzebuję jakiegoś przedmiotu.

Tych kodów używam b. rzadko a innych nie używam wcale...

SKiter404 30.08.2008 15:21

Odp: Z kodami czy bez?
 
Nie używam kodów, jak chcę drogą chatę, to po prostu pracuję (Na tę najdroższą w Miłowie willę pracowały naraz 2 pokolenia, i zarobiły pół miliona [duże premie w karierze nauka :P]), w szczególnych przypadkach to moveobjects on, ale naprawdę rzadko.

Rainbow 30.08.2008 15:28

Odp: Z kodami czy bez?
 
Ja najczęściej używam boolpropa-na podnoszenie poszczególnych pasków nastroju,ale rzadko.

Z kodów na kasę już nie korzystam,podobnie z maxmotives,bo wkurza mnie to,że nastrój podnosi się całej rodzinie i nie ma co nimi robić :D

No i mam jeszcze hacki:InSim-z którego korzystam tylko gdy naprawdę jest to konieczne :P i Inteen-z tego korzystam praktycznie tylko w celach,hmm...kopulacyjnych :D

blakistoni 30.08.2008 16:08

Odp: Z kodami czy bez?
 
Ja zazwyczaj maxmotives.. nie mogę bez niego żyć :P
Czasem też Move_objects ale to już na prawdę w wyjątkowych sytuacjach ;)
Boolprop rzadko..ale tak raz w tygodniu,albo jak mi simka z biednej rodziny przytyje..;)
motherlode..kiedyś często,ale ostatnio rzadko..wolę grać uczciwie :D
unlockCareerRewards - ostatnio często,głównie po krowo-kwiat i wskrzeszeniomat ;)

I moje dwa ulubione : aspirationlevel x i aspirationpoints x gdzie x to liczba ;)

Z hacków mam tylko obraz merola i takie lustro do kontrolowania obcych,również z Meroli :)

Zero 30.08.2008 18:24

Odp: Z kodami czy bez?
 
Ja tam gram tylko z motherlode, gdy dom mebluję. Potem staram się kupić drogie rzeczy, wkładam je do plecaka, i git. Dalej simom już ciężko, bo muszą zapracować na wyżywienie itp. =). Czasem używam też maxmotives, ale tylko wtedy jak sim zmęczony wraca ze swojego sklepu (Własny Biznes).

stotka 30.08.2008 19:16

Odp: Z kodami czy bez?
 
jesli gram tak na serio, tzn. planuje simowi zycie itd. to jade bez kodow. a jesli rodzinka jest tylko taka "na odwal sie", to jedynie motherlode. ale takie rzadko tworze, najczesciej dbam o simy i ciesze sie, gdy same zapracuja na wypasna hacjende :)

edit: wlasnie mi sie przypomnialo, ze uzywam jeszcze moveObjects do meblowania :D no i mam zdjeta cenzure, ale nie kodem. ale chyba tez troche podchodzi ;)

tiki taki i kasztanki 30.08.2008 19:35

Odp: Z kodami czy bez?
 
Ja Motherlode i mam program który włącza automatycznie boolpropa i cos tam jeszcze SeeThem chyba :) wiec kozystam z mozliwosci boolpro'pu

E-emocja 30.08.2008 19:48

Odp: Z kodami czy bez?
 
Ostatnio, staram się, by grać bez kodów... Ale boolprop dla ciuchów w tworzeniu mile widziany ;)

bubel-96 30.08.2008 20:26

Odp: Z kodami czy bez?
 
Czasami moveObjects on i na start motherlode albo FamilyFunds
A... jeszcze kożystam z hacków. Nie chce mi się mymieniać:P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023