TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=434)
-   -   Tagowanie Simów użytkowników forum (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67142)

Pink Panther 13.08.2014 22:23

Tagowanie Simów użytkowników forum
 
Zakładam nowy temat, żeby każdy mógł to zobaczyć (nie wiem, czy wszyscy zaglądają do komentarzy do newsów) oraz żeby w przyszłości nowi użytkownicy też o tym wiedzieli. Jeśli nie powinienem śmiecić w dziale, to przepraszam ;))

Pomyślałem sobie, że możemy tagować nasze dzieła hashtagiem #fts. DOTsim tak zrobiło i teraz #dotsim jest na liście najpopularniejszych hashtagów na stronie głównej Galerii ;P Gdybyśmy poszli w ich ślady, też moglibyśmy się tam znaleźć, a nasze Simy miałyby niezłe wzięcie :D

Jak myślicie?

Kędziorek 13.08.2014 22:33

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
Dział ze zdjęciami ma to do siebie, że tematy tam są, cóż, ze zdjęciami, więc przeniosłam.


Krewetka chyba już coś wspominał o tym. Nie napalam się na to, ale nic przeciwko też nie mam :)

Lubie 13.08.2014 22:36

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
Wiadomo, że nasz tagi nie będą w top 10, ale zawsze można w galerii rozpoznać naszych, forumowych simów.
Kto wie, może przyciągniemy nowych forumowiczów taką "akcją" ;)

Caesum 13.08.2014 22:42

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
Ja osobiście nie rozumiem w ogóle idei tagów, tbh. Ostatnio próbowałem ogarnąć, ale co z tego, skoro część tagów(i to chyba te popularne) to jakieś o donie lotario? Gdyby to ode mnie zależało to bym je wyłączył, podobnie zresztą jak blogi lol*.

* - zamiast nich myślałem o podłączeniu jakoś tumblrów czy blogspotów, ale to takie luźne rozkminy, w dodatku niemożliwe do zrobienia zważywszy na brak dostępu do ftp. No i admini pewnie by się nie zgodzili.

Lubie 13.08.2014 22:47

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
CUM. AHAHAHAHHA PLS OGAR ROKU <3333



W galerii The Sims 4 możesz tagować rodziny w opisie. Chodzi o taką akcję, że użytkownicy z naszego forum tagowali by swoich simów (i resztę rzeczy z galerii) w galerii #FTS by pokazać, że jesteśmy stąd :D

Caesum 13.08.2014 22:48

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
Aaaa, w sensie że w tej galerii TS4? Jakimś cudem myślałem, że ten temat jest w dziale technicznym i dotyczy forum. Whatever. Chyba śpiący jestem.

NaNiKo 13.08.2014 23:02

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
Serio, a kto wpadnie na to, że #fts to stąd?

To jakby tagować #lp bo lubię pączki, ale nikt inny na to nie wpadnie.

wenon 13.08.2014 23:29

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
A może #forumthesims ? ;p

Kędziorek 13.08.2014 23:37

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
Cytat:

Napisał wenon (Post 1827777)
A może #forumthesims ? ;p

Ale dodałam do tego drugi tag, #poland, czy coś w tym stylu, bo takich forumthesims trochę na tym świecie jest ;)

Pink Panther 13.08.2014 23:41

Odp: Tagowanie Simów użytkowników forum
 
No to może po prostu #forumthesims.pl ? ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023