TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   TheSims Online (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=21391)

Wojtas 19.08.2005 16:12

TheSims Online
 
:wacko: Czy ktoś wie coś na temat the sims online

olk@ 17.09.2005 12:05

W Polsce nie bylo sprzedawanie TS: Online :con: Tyle wiem z informacji....
Jednak te gre mozna sciagnac z jakies strony, tylko nie pamietam z jakiej :P
Edit: To ta strona :P

Kenji 05.10.2005 17:16

A o co łazi w Ts Online??CZy trzeba mieć simsy(no pierwsza wersję)?

rainne 05.10.2005 18:31

Cytat:

Napisał Kenji
A o co łazi w Ts Online??CZy trzeba mieć simsy(no pierwsza wersję)?

nie trzeba mieć - to jest osobna gra. trzeba mieć tylko dobre łącze z internetem oraz trochę gotówki, ponieważ gra na serwerach ea, a tylko w ten sposób można grać z innymi ludźmi, jest płatna... ileś dolarów miesięcznie, także szczerze odradzam zakup tego czegoś.

|:Alex:| 05.10.2005 20:13

Ale to płatne ?

rainne 05.10.2005 20:22

Cytat:

Napisał |:Alex:|
Ale to płatne ?

przecież napisałam wyżej, ze tak - płacisz za samą grę, jak i późniejsze z niej korzystanie, przesyłając co miesiąc pieniądze na konto ea, za użytkowanie ich serwerów do gry.

|:Alex:| 06.10.2005 05:59

No ja już ją usuwam !!! A jak mieałem je zainstalować to przyślą mi rachunek ?

rainne 06.10.2005 09:21

Cytat:

Napisał |:Alex:|
No ja już ją usuwam !!! A jak mieałem je zainstalować to przyślą mi rachunek ?

przez m-c możesz korzystać, po czym dostęp do niej zostaje odcięty. także aby móc się dalej bawić trzeba zapłacić.

|:Alex:| 06.10.2005 14:33

Hmm ... Moze jest taki sposub ze nie płacisz rachunków ? Bo w email jak się robi w profil to co podaliście ? Ja same kłamstwa !!! Zmieniłem na kłamstwa . Czy to pomorze ?

Korba 06.10.2005 15:28

Nie.....
 
Raczej nie,co najwyżej jesli nie dostaną forsy wyślą ci upomnienie żebyś zapłacił....a jak nie zapłacisz to ci to zablokują i już....Nic nie ma za darmo.... :wacko:

|:Alex:| 06.10.2005 16:55

Ciekawe jak namierzają ?
:con:

rainne 06.10.2005 18:21

jeej, nie muszą namierzać. po prostu, tak jak z pobieraniem programów z internetu legalnie, jest to PRÓBKA, pograsz sobie, i tak jak tamte programy, po m-cu (czy innym czasie), program przestaje działać i staje się bezużyteczny, a nie można go równocześnie pobrać raz jeszcze (zwłaszcza w przypadku TSO, ponieważ przy rejestracji jest wymagany adres zamieszkania i nr karty kredytowej, i inne bzdety). także nie są to jakieś wróżki, które przy pomocy szklanej kuli sprawdzają kto ma grę i jak długo w nią gra, i czy za nią płaci. są skuteczniejsze i logiczniejsze metody :)

|:Alex:| 06.10.2005 19:48

A gra jest po polsku ? podaj mi swój numer gg i pogadamy o grze OK ?

Niespotykany 07.10.2005 16:26

@|:Alex:|

O ile dobrze się orientuje, to gra jest wyłącznie w językach, gdzie dostępna jest możliwość korzystania z gry (tzn. w krajach, gdzie możemy płacić comiesięczny abonament). Nie działa tu opcja przetłumaczenia podstawowej wersji gry TheSims na polski i potem instalacji obcojęzycznej TheSims Online, która stałaby się polska. Nie działa też opcja późniejszej zmiany wartości językowych w rejestrze, po zainstalowaniu TheSims Online. Gra TheSims Online jest grą odrębną, całkowicie niezależną od TheSims, która nie ma na nią żadnego wpływu.
Jednak nigdy nie grałem w tą grę, więc mogę się mylić...

Guralka 08.10.2005 07:46

Cytat:

Napisał PeB
@|:Alex:|

O ile dobrze się orientuje, to gra jest wyłącznie w językach, gdzie dostępna jest możliwość korzystania z gry (tzn. w krajach, gdzie możemy płacić comiesięczny abonament). Nie działa tu opcja przetłumaczenia podstawowej wersji gry TheSims na polski i potem instalacji obcojęzycznej TheSims Online, która stałaby się polska. Nie działa też opcja późniejszej zmiany wartości językowych w rejestrze, po zainstalowaniu TheSims Online. Gra TheSims Online jest grą odrębną, całkowicie niezależną od TheSims, która nie ma na nią żadnego wpływu.
Jednak nigdy nie grałem w tą grę, więc mogę się mylić...


Pebciu masz całkowita rację. Ale można rozmawiać po polsku. Jeśli spotkasz jakiegoś Polaka. Co mało prawdopodobne, bo tak naprawdę, to bardzo niewiele osób zdecydowało się na kontynuowanie gry poprzez zapłacenie abonamentu. Ta gra to po prostu jeden wielki niewypał. Dlatego też w Polsce nie zdecydowano się na jej wydanie. nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale tylko 2% ludzkości ma jakikolwiek dostęp do internetu.

Nessa 27.10.2005 15:34

Ja wprawdzie triala ściągnęłam[dawno temu], byłam strasznie zaaferowana, :P ale nie zagrałam. trzeba podać właśnie ten kod, chyba z poczty... Nie wiem zresztą, nie wnikam bo i tak mam mało miejsca na dysku :) Chociaż chętnie bym zagrała ;)

Korba 31.10.2005 16:29

Kiedyś ściągnęłam tę grę, ściągała się całą noc, a rano szczęśliwa siadam do kompa i co widzę? Serial number please! Kurcze! I po co mi to?! Byłam po prostu załamana. Nie mogłam w nocy spać, bo mi komputer buczał kiedy grę ściagał. No ludzie, jak tak można? :(

Niespotykany 02.11.2005 22:47

Cytat:

Napisał Korba
Kiedyś ściągnęłam tę grę, ściągała się całą noc, a rano szczęśliwa siadam do kompa i co widzę? Serial number please! Kurcze! I po co mi to?! Byłam po prostu załamana. Nie mogłam w nocy spać, bo mi komputer buczał kiedy grę ściagał. No ludzie, jak tak można? :(

No to obowiązkowy etap instalacji gry. Bez podania numeru seryjnego każdy mógłby grać w tą grę ile chce i producentowi poprostu nie opłacałoby się to. ;)
Aby pograć legalnie przez okres próbny, musiałaś wypełnić fomularz, w którym podałaś swój adres email. Na ten adres przyszedł Ci numer seryjny, który miałaś wpisać w tym "okienku"... wtedy mogłabyś pograć bez problemu.

Pozdrawiam !

Kamil21 13.11.2005 16:00

Eeee tam...
 
Eeee tam, wiedziałem że TSO jest do dupy... ściągnęłem pograłem... porażka... lepiej by było jakby sprzedawali ją w polsce po jakiejś kosmo cenie (np. 500zł ;P) i żeby się w nią grało np. pół roku czy coś... pff ;^P

Lorette 17.08.2006 18:11

Trzeba dlugo czekac na podlaczenie nie?? Bo jak ja weszlam w ta gre to mi sie jakby instalowala (po sciagnieciu)

Rafałek 21.12.2006 18:54

ta gra nie jest płatna acha i potrzebuję kod seryjny

bill_brotherfucker 21.12.2006 19:04

to se kup ^^

Shaggy 29.12.2006 15:44

Rafałku, gra jest płatna. Poczytaj trochę ten temat. Dużo pożytecznych informacji dlai nam Peb i Rainne. Niestety, ale TSO jest raczej dla ludzi z "wyższym poziomem pojemnosci w kieszeni". Zresztą TS2 wcale nie jest gorsza. W TSO możemy jedynie pisać w dymkach wypowiedzi. no to naprzykład tak samo można w gg :P .

Monitkowa 29.12.2006 22:54

Online orginalna, angielska nie jest droga.
Jeżeli chcesz możesz spróbowac pograć w wersję demo:
http://player.thesimsonline.ea.com/f...al/sign_up.jsp

Shaggy 30.12.2006 11:06

Survey, wiesz nie każdego stać nawet na angielską wersję ;) . Pomyśl o tym :|

Monitkowa 01.01.2007 16:34

Cytat:

Napisał Krzysiek-660
Survey, wiesz nie każdego stać nawet na angielską wersję ;) . Pomyśl o tym :|

Dlatego zaproponowałam demo.... :con:

Caesum 04.03.2007 15:37

Ale i tak trzeba dać numer karty kredytowej(czy jak to sie nazywa) żeby zagrać...
Przez żaden inny/zły się nie da ;) Poprostu gra dla tych co mają kartę kredytową
i tyle... :/

vanity 06.03.2007 21:28

To jest moim zdaniem bezsensu, ten trial! Pisze bykiem FREE trial a placic trzeba :/ Free jest tylko sciagniecie, ale na co mi jakis plik? Ja tylko czas stracilam sciagajac to :D Zreszta ponoc to gra nie warta swej ceny...totalna klapa i wole w to wierzyc :P

Caesum 11.03.2007 16:22

Nie radzę ściągać z emule czy innych miejsc ponieważ tam wtedy też potrzebny jest serial a pozatym część nie działa...

PS - Jak usunąć swoją starą sygne?!? ;(

semus 02.08.2007 11:00

Odp: TheSims Online
 
Siema!! Ja aktualnie w Anglii jestem i szukałem tej gry po sklepah i nigdzie jej znalesc nie moglem wiec bylem troche zdziwiony bo niby tutaj ona jest dostepna a tu dupa ja tu nic nie widze. Sprawdzalem nawet na angielskim e- bay'u i tesh zadnych ofert nie ma. Mam kolezanke w stanach zjednoczonych wiec zapytam sie jej jak to u nich wyglada, bo ona tez w simsy nalogowo pyka :D:D a najpierw sciagne sobie tego triala i zobacze jak to wszystko wyglada. Obawiam sie, ze jesli chodzi o ten numer karty kredytowej to nie moze byc to polska karta. Dla pewnosci sprawdze karte mojej siostry ona tutaj w anglii mielszka na stale i ma taka ta angielska karte.

Chmelcor 02.08.2007 11:53

Odp: TheSims Online
 
Moze byc polska karta musi to byc karta kredytowa lub debetowa(bankomatowa) ze znaczkiem mastercard lub visa. Kazdy inny znaczek np.maestro to odpada juz.

Juziol 06.12.2007 19:56

Odp: TheSims Online
 
Czy ktoś, kto obecnie gra w wersję trial lub jakąkolwiek inną, mógłby pokazać kilka zdjęć, jak chociażby wygląd panelu, dostępne przedmioty, nowe interakcje sposób rozmowy?
Ciekawi mnie ta gra od dawna, kiedyś chciałem kupić, ale jak wspomniano, to na terenie naszego kraju jest niemożliwe. Chciałem po prostu zobaczyć jak wygląda cały program i komunikacja. Jednak w ostatnim czasie, czytając te liczne wypowiedzi o wyduszaniu kasy za nic, pomyślałem, że szkoda pieniędzy, choć bardzo bym chciał zobaczyć perspektywę kogoś, kto już to ma i może korzystać (nawet, jeśli obraca się to wokół miesiąca).
Dziwię się też, bo skoro cała spółka tworząca witryny The Sims, już nie istnieje, bo pozostały jedynie automatyczne potwierdzenia rejestracji, to nikt już nie powinien czuwać nad przelewami pieniędzy. Może to wynika z mojej niewiedzy, ale chyba to już powinno być przeoczone, skoro nikt już się tym nie zajmuje. Możliwe, że to też automatyczny program sprawdza - nie wiem.
Słyszałem też o serwerach prywatnych, że takowe niby są, darmowe w dodatku, ale nie znalazłem jak dotąd żadnego. Ciekawe ile osób jest na globalu, pewnie mało, a ile już było by na prywatnym? Niewiele, ale według mnie opłacałoby się, bo namówi się znajomków i wirtualne pogawędki załatwione, coś jak ze zmianą szablonu na gg. Ostatecznie wrócę do Secondlife.

ADRIAN 08.12.2007 20:17

Odp: TheSims Online
 
www.tsomania.net

to najwiękasza strona to TSO. Zobacz tu jest wszystko!

Jupiter 08.03.2008 13:40

Odp: TheSims Online
 
Coś mało o tym słychać ale w The Sims Online (pod postacią EA Land) można grać teraz całkowicie i legalnie za darmo.

Caesum 25.05.2008 10:26

Odp: TheSims Online
 
Podobno Ea-Land ma zostać zamknięte, by otworzyć nową grę na jego miejscu.

Pytania moje brzmią:

Czy to prawda?
Jaka gra ma być zamiast Ea-Land?

^^

Koornela 26.05.2008 11:31

Odp: TheSims Online
 
Ej a jak zarejestrować się na tej stronce?

Sweetberry 27.05.2008 17:51

Odp: TheSims Online
 
http://forum.thesims.pl/showthread.p...highlight=line

poszukaj w tym temacie

Pisarz 08.07.2008 07:37

Odp: TheSims Online
 
The Sims Online mi się szczerze... podoba. Grałem zwykle na Test Center 3 (bo jest za darmochę :P). Nie podobało mi się jednak zarabianie, siedzisz i robisz dżemy ciągle... nudne. Jednak już tej gierki nie mam. Wprowadziłem do niej kilku kolegów z klasy nawet :P

Fảlivrin 11.07.2008 07:41

Odp: TheSims Online
 
Cytat:

Napisał Pisarz (Post 818650)
The Sims Online mi się szczerze... podoba. Grałem zwykle na Test Center 3 (bo jest za darmochę :P). Nie podobało mi się jednak zarabianie, siedzisz i robisz dżemy ciągle... nudne. Jednak już tej gierki nie mam. Wprowadziłem do niej kilku kolegów z klasy nawet :P

HEhe ja też namiętnie robiłam dżemy :P ale to była cała impreza, wchodziło się do jakiegoś domu - im więcej ludzi robiło dżemy tym więcej można było zarobić na słoikach. Chodziło też simy i śpiewały na kolanach tym co produkowali dżemy :P
Tak to była zabawa....

tiki taki i kasztanki 01.09.2008 18:13

Odp: TheSims Online
 
Sorry za pisanie odpowiedzi w tak starym temacie ale jesli ktos nie ma łącza z internetem?? nie bedzie mógł grac tylko z innymi graczami tak??

blakistoni 01.09.2008 18:26

Odp: TheSims Online
 
Tiki taki - jak ktoś nie ma neta..nie ściągnie the sims ONLINE czyli sims w INTERNECIE..to logiczne ;)

tiki taki i kasztanki 01.09.2008 18:30

Odp: TheSims Online
 
a np. jesli ktos zgra ci na płyte i je tylko wgrasz?? bez sciągania??

avenly 01.09.2008 19:34

Odp: TheSims Online
 
w nie się nie da grać jak się nie ma internetu =] sama nazwa na to wskazuje - online

tiki taki i kasztanki 02.09.2008 16:12

Odp: TheSims Online
 
Oki, Ale nie kapuje tego płacenia jak to by sie płaciło??

avenly 06.09.2008 08:30

Odp: TheSims Online
 
kartą kredytową.

tiki taki i kasztanki 06.09.2008 11:54

Odp: TheSims Online
 
to beznadziejnie chciałem pobrac ale sie odechciało :D

Pisarz 06.09.2008 19:03

Odp: TheSims Online
 
Chciałbym zauważyć pani "miszczynio emotek", że The Sims Online zostało oficjalnie zamknięte 1 sierpnia tego roku. Jest to pewne, że się nie uda zainstalować ani grać.

avenly 09.09.2008 16:36

Odp: TheSims Online
 
Pisarz - wersja darmowa, testowa też ?

tiki taki i kasztanki 10.09.2008 13:03

Odp: TheSims Online
 
No chyba tez mi sie zdaje simziba009 jak wszytkie to wszystkie bo zaczęli sie buntowac przeciwko płaceniu wiec mozesz powiedziec "papapa"..

Caesum 11.09.2008 10:07

Odp: TheSims Online
 
Tak, wszystkie, nie ma już dostępnej żadnej, darmowej, płatnej, pirackiej itp. itd.

(Chociaż to ostatnie może zacznie istnieć... Gdzieś coś o tym czytałem)

avenly 11.09.2008 12:23

Odp: TheSims Online
 
Szkoda, chociaż i tak nie byłam jakąś wielką fanką TSO

legolas 11.09.2008 15:42

Odp: TheSims Online
 
Cicho cicho Pirackiej wersjii moze nie zamkną :D SUPER by było!!

Caesum 11.09.2008 17:53

Odp: TheSims Online
 
Tzn. może nie że piracka, ale, że wykorzystująca wykupione TSO, jednakże problem jest taki, że chyba jakoś nie da się go kupić ;/

EDIT: http://tsoserver0.googlepages.com/ nyo.

legolas 12.09.2008 17:18

Odp: TheSims Online
 
Podno Już wyłączyli a Mi wersja "spiracona'' działa

Caesum 13.09.2008 17:37

Odp: TheSims Online
 
Wtajemnicz nas w tą starożytną magię, żebyśmy mogli i my pograć ;333

legolas 14.09.2008 12:06

Odp: TheSims Online
 
Ta magia polega na tym ,nie odinastaowywujesz gry musisz pobrac Cracka wczyta wtedy to jako pirat grasz za darmoche!
Starorzytna Magia Elfów :D

Caesum 14.09.2008 12:55

Odp: TheSims Online
 
Fajnie by było, gdyby ta starożytna magia była przekazywana z pokolenia na pokolenie w formie linku(czyt. podaj link), i żeby była tłumaczona z staro-elfickiego na nowy(czyt. rób mniej błędów, używaj firefoxa)

PS - Kto wie, że jestem podobny z wyglądu do pana Le-Golasa? : DDDD

legolas 15.09.2008 15:54

Odp: TheSims Online
 
Caesum a Ja mam taką fryzure jak on czasem i co?? :D Zadrosny ??z wyglądu tez jestem podobny ::P:P :P :P :P :P

Caesum 15.09.2008 16:31

Odp: TheSims Online
 
Nie jestem zazdrosny, bo nie chciałbym wyglądać jak on.

Lepiej podaj tego całego cracka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023