TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Ulubiona miejscowość wakacyjna (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38444)

Stokrotka 08.09.2007 09:50

Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
Jaka jest wasza ulubiona miejscowość wakacyjna?
Moja to wyspaTwikki, ze względu na morze, które bardzo mi się podoba.

mario 08.09.2007 11:11

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
W Wiosce Takemizu jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, ale z tych dwóch (czyli Trzech Jezior i Wypsy Twikkii) bardziej spodobała mi się oczywiście Wyspa. Te Trzy Jeziora wg mnie są słabe, nie czuć klimatu lasu, obozu i gór. Trochę bez sensu. :con:

pocia 08.09.2007 12:49

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
ja narazie odwiedziłam tylko wyspę Takemizu, dzisiaj mam zamiar zobaczyć, co fajnego jest w twikki;). ale i tak azja wygrywa:P.

ToLaoi 08.09.2007 14:06

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
dokladnie tzry jeziora sa nie trafione bym to tak okresila :P heh ..a co do ulubionej to wyspy twikkii sa the best morze hula hula :D idealnie

Kasiek13 08.09.2007 18:28

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
Ja uwielbiam Twikkii;)Bo ma "to coś".Takemizu nie podoba mi się ani trochę.Jest takie...eee...zwykłe??Jak dla mnie.W Trzech "Bajorkach"* ( ;P ) jeszcze nie bylam to nie wiem jakie są. Ogólnie...to...myślałam, że będzie lepiej. Przynajmniej z tym Takemizu.





*Błąd przemyślany i zamierzony :P

Camerio 08.09.2007 19:46

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
Zdecydowanie Takemizu. Pozostałe 2 miejsca są po prostu nudne... ;)

The FerG 08.09.2007 20:04

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
Wioska Takemizu ponieważ fajnych rzeczy sie można nauczyc jak teleportacja która jest strasznie przydatna i legenda o smoku która ułatwia przyjaźnie.
I ogólnie w Takemizu poczułem najlepszy klimat moją simką tzn miałem normalną simke blondynke w spodniach i koszulce ,a wróciła z tamtąd jako chińska wiedźma w chińskim ubranku która sie teleportuje ,opowiada legende i wykonuje tai chi.Tak się zamieniła przypadkiem,wcale nie myślałem o zrobieniu takiej simki :O
W trzech jeziorach to tylko jej się przydał ''gest'' jej stwór ''Wielka stopa'' i troche ten taniec.
Na wyspie jeszcze nią nie byłem ,ale poprzednia simka mi tam umarła ;(

Dlatego Takemizu :smirk:

Ylva 08.09.2007 20:55

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
Byłam narazie w Takemizu i na wyspie Twikki. I wolę Twikki :)

Todd 08.09.2007 21:00

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
twikki rządzi! :D takemizu też jest świetne. jutro sprawdzę jak to z tymi jeziorami jest. ;)

Lilith 09.09.2007 09:02

Odp: Ulubiona miejscowość wakacyjna
 
Wioska Takemizu - bo ma takie coś co mnie przyciąga ;)
Wyspa Twikki - morze :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023