TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims Fotostory (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Pierścień (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62184)

Scheiße 22.11.2011 19:15

Pierścień
 
- To tutaj.
Dwóch mężczyzn przystanęło nad skrajem przepaści. Pierwszy - młody i umięśniony brunet - spojrzał na drugiego pytająco. Drugi - przygarbiony, brodaty starzec trzymający w lewym ręku sakiewkę, patrzył w dół. Stali tak jakieś 10 minut, aż wreszcie podniósł głowę do góry i wyciągnął z woreczka małe, srebrne kółeczko. Zamyślił się na chwilę, a potem wyciągnął rękę zaciśniętą w pięść przed siebie. Wiedział co straci, jeśli otworzy ją. Ale było to konieczne.
Zrobił to.
Jego uszy usłyszały cichutki świst, a potem tylko ciszę którą nagle przerwało niecierpliwe stukanie butem. Odeszli więc, spowrotem do wioski. Musieli przekazać ludowi, że misja została wykonana.

podziękowania dla Rosari, która mnie wspierała i pomagała mi : )

Rosari 22.11.2011 19:32

Odp: Pierścień
 
Tam powinno być, która poganiała lenia, który użalał się, że nic nie dochodzi do skutku :D
A tak wgl to bez przesady, aż tak zarypiście nie pomagałam xD
Ale dzięki. :*

No przyznam, że przypomina mi to Władcę pierścieni. Ale ciekawie się zapowiada. Tylko to zdjęcie trochę marnie zmontowane :D
Nie widzę literówek ani żadnych innych błędów.Zapewne dlatego, ze nigdy nie zwracam na to uwagi. Chyba, że błąd jest taki, że ślepy by zauważył xD
Ale ogólnie ciekawie się zapowiada !
I miło mi, że to wkońcu dodałeś, bo myślałam, że uschnę w oczekiwaniu.
Dodawaj szybko pierwszy odcinek, bo będziesz mnie musiał reanimować ;)

I troszkę za mało tekstu... ale znając cię, rozkręci się później :3

Norellia 22.11.2011 20:41

Odp: Pierścień
 
No, no. Ładnie ładnie. Powiem to co Rosari - jakbym czytała Władcę Pierścieni xd Tekst trochę krótki, zdjęcie nie przedstawia nic, prócz butów. A propo, ładne buty! Można dużo o nich powiedzieć xd Wrócili do wioski? Do wioski, do wioski i co? Będzie melanż? :D . Dawaj dalej, chętnie poczytam :*

Mroczny Pan Skromności 23.11.2011 06:19

Odp: Pierścień
 
Na razie nie jestem w stanie nic stwierdzić, więc wypowiem się po przeczytaniu pierwszego odcinka. Większych błędów nie wypatrzyłem, jedynie parę powtórzeń i przecinki w złych miejscach. Ten pierścień na pewno zmieścił się w jego pięści :D?
Zajrzę tu jeszcze i ocenię ;).

Searle 23.11.2011 09:40

Odp: Pierścień
 
Tajemniczo :) Oczywiste skojarzenie z pewnym kultowym filmem :) Mam nadzieję, że w tej kwestii nie będzie powtórki z rozrywki :)

Scheiße 23.11.2011 11:55

Odp: Pierścień
 
Och dziękuje wam : )))))
Chrupek, chciałem przerobić zdjęcie tak, że niby oni są w oddali, ale się nie udało :(
A powtórki z rozrywki nie będzie, na 100 % ;D

neville 23.11.2011 14:55

Odp: Pierścień
 
eee no ee jest nieźle, ogólnie to nie jest tematyka komediowego Ruika, ale jest ok. Prolog jest króóóótki! jest nieźle, są błędy oczywiście ale po co na to patrzeć? :|

pracuj młody

Kethael 24.11.2011 11:45

Odp: Pierścień
 
No no, zapowiada się dość fajne fs :D Chociaż tekstu jest mało, to muszę powiedzieć, że podoba mi się ;)
No nic. Wstawiaj szybko pierwszy odcinek, a wtedy skomentuję już tak ''naprawdę''.

Powodzenia w pisaniu ;)

hellraiser 24.11.2011 13:44

Odp: Pierścień
 
Bardzo krótko :( Mogłeś się wyprodukować bardziej xD
Ale trzeba przyznać, że ciekawi mnie to. Czekam na 1 odcinek :)

Scheiße 24.11.2011 14:38

Odp: Pierścień
 
Tak, tak, tak, wiem że krótko. Odcinek będzie dłuższy, postaram się ;>
Cieszę się, że Was ciekawi ; ))


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023