TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Księga Skarg i Zażaleń (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65363)

Björk 04.07.2013 20:20

Księga Skarg i Zażaleń
 
Tutaj możesz dyskutować na publicznym forum o decyzji administratorów/moderatorów, jeżeli uważasz, że jest ona niesłuszna.

Alcioo :33 28.07.2013 22:23

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
O bardzo fajnie. :)
Pokłóciłem się z pewnym userem, o zwykłą drobnostkę.
Pomijając fakt, że zaczął mnie wyzywać, i przeklinać do mnie, ja odpisywałem mu spokojne :)
Jednak..
Wtrącił się motyka.
Bez żadnych konkretnych podstaw wlepił mi warna, i powiedział, ze czeka na zakończenie kłótni.
Napisał mi tylko, że chodzi o tę kłótnię, nic więcej.
Chciałbym wyjaśnić tą sytuację.

motyka 28.07.2013 22:35

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
oboje się bezsensownie obrażaliście nawzajem i oboje dostaliście warny. przykład? pierwszy z brzegu:
Cytat:

Napisał Maqrƴǁ
wiesz co?
śmieszna to Ty jesteś, i twój wygląd, ach :3

tyle z mojej strony

Alcioo :33 28.07.2013 22:36

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
Ok, napisałem to, bo napisał pierwszy do mnie, obraźliwy tekst, tak?
Rozumiem, ale on nie tyle co wyzywał, to spamił, bo na 8 wiadomości ode mnie dostałem strony odpowiedzi od niego, a co lepsze. z 3/4 tych wiadomości mógłby zrobić 1 wiadomość...
A nie zapominajmy, o jego wulgaryzmach do mnie

motyka 28.07.2013 22:37

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
czyli "to nie ja zacząłem, czemu mi się oberwało???" - wybacz, ale śmierdzi przedszkolem

Alcioo :33 28.07.2013 22:40

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
wybacz, ale czy ja tak napisałem?
to był jeden z trzech napisanych do mnie powodów. A w tym, mianowicie chodzi mi oto, że ewidentnie chciał znaleźć dziury w całym.
Proszę, znajdź INTELIGENTNĄ odpowiedź na pozostałe dwa zastrzeżenia

motyka 28.07.2013 22:44

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
obraziłeś usera, co implikuje warna. dojrzałością nie jest odpowiedzenie ciosem na cios, tylko wręcz nastawienie policzka. całą argumentację napisałem wyżej, dla mnie jest ona wystarczająca

Alcioo :33 28.07.2013 22:47

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
tak? Zamiatasz sprawę pod dywan, miło.
Powiedz mi..
Nie można dać zwykłego ostrzeżenia?
Wielkie przepraszam, ale nigdy, powtarzam nigdy nie dostałem od Ciebie zwykłego ostrzeżenia, w sumie tak jak znajomi z którymi gadam.
Coś jeszcze. Dalej bd walczył o wyprostowanie sprawy.
Powiesz mi. Prawda jest obrazą? Przepraszam :C
Powiesz coś jeszcze? Dlaczego on dostał warna tylko za to co ja?
Przekleństwa? Spam? Proszę Cię administratorze, miałem Cię za dojrzałego człowieka T_T

motyka 28.07.2013 22:54

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
nie zamiatam żadnych spraw pod dywan, dla mnie sytuacja jest jasna, dla Ciebie nie, poczekajmy, aż inni się wypowiedzą, bo mi ręce opadają.
dostajesz punktowane ostrzeżenia, bo to nie jest pierwszy raz, gdy zachowujesz się w podobny sposób. skoro wcześniej Cię to niczego nie nauczyło, czas sięgać po mocniejsze środki. nie życzę sobie takiego typu zachowania na tym forum.

Cytat:

Powiesz mi. Prawda jest obrazą? Przepraszam :C
- czasami po prostu lepiej zamilknąć niż mówić, co ślina na język przyniesie, nie uważasz?

αγάπη 28.07.2013 22:59

Odp: Księga Skarg i Zażaleń
 
Maqryll jeśli obraziłeś innego usera to warn Ci się należał i nie ważne kto zaczął. Trzeba było to zgłosić administracji i nie masz tu o czym z Motyką dyskutować. A poza tym przeżywasz tego warna jak...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023