TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Zniekształcone zwierzaki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=68681)

Angela550 03.10.2016 17:32

Zniekształcone zwierzaki
 
Otóż, posiadam podstawę i dodatek zwierzaki.
Wszystko działa super, mogę grać na naprawdę wysokich ustawieniach graficznych...problem pojawia się przy zwierzakach. Mianowicie - są porozciągane, zniekształcone, ogółem paskudne.
Czytałam gdzieś, że można pobrać jakieś usprawnienie które rozwiązuje ten problem. Wie ktoś może jakie ?:)

srokv 08.10.2016 12:44

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Ja kupiłam nową kartę graficzną, wtedy wszystko się naprawiło i zwierzaki były "normalne". Możesz też spróbować dać mniejsze ustawienia graficzne, lecz tego nie próbowałam.

Angela550 10.10.2016 06:27

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Zmieniałam ustawienia na najniższe, niestety nic to nie daje :/

Hebe 10.10.2016 14:15

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Na początek proponuję zaktualizować sterowniki karty graficznej. A jeśli chodzi o ustawienia graficzne, to ich nie zmniejszaj, za to zaznacz obie opcje po prawej stronie w "ustawieniach grafiki" jeśli nie masz przy nich tzw. ptaszków.

Jeśli to nie pomoże, to sprawdź czy twoja karta graficzna spełnia wymagania do The Sims 3 - jeśli nie, to pozostaje ci tylko kupić nowy komputer lub wymienić kartę graficzną.

Angela550 13.10.2016 07:56

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Hmmm, moja karta graficzna nie jest jakaś świetna. Zintegrowana, intel coś tam family(wybacz, nie pamiętam totalnie). Zbyt dobra ona nie jest, jednak to że mogę ustawić ustawienia graficzne na najwyższe, gra działa płynnie, wszystko pięknie(no prócz zwierzaków) mnie zdziwiło.
Mój chłopak stwierdził że nie ma już nowszych aktualizacji do mojej karty, chyba że powiedział to celowo, żebym nie gniła cały dzień przed simsami :D

Hebe 13.10.2016 13:13

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Jeśli masz zintegrowaną kartę graficzną, to znajdź na stronie producenta sterowniki do dokładnie twojego komputera. Sterowniki o zintegrowanych kart mają to do siebie, że mogą działać nieprawidłowo jeśli są instalowane oddzielnie.

A co do karty w ogóle, to nie chodzi tylko o specyfikacje. Każda gra ma listę konkretnych modeli, z którymi działa poprawnie. To, że gra odpala na karcie graf. X nie znaczy, że ta karta znajduje się na tej liście.

Angela550 13.10.2016 16:14

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Moja karta graficzna to intel g33/g31 express chipset family
Cóż, pojawia mi się, że mam aktualne sterowniki :/
Sprawdziłam sobie taką dość znaną stronką czy sims 3 zwierzaki śmigałby mi na kompie, karta graficzna przeszła wszystko na plus, w zasadzie wszystko spełnia wymagania prócz systemu operacyjnego. Mam ósemkę, czy to może stanowić jakiś problem ?:>

Hebe 14.10.2016 20:45

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Więc masz pecha, bo Intel G33/G31 to jeden z układów graficznych, z którymi "Zwierzaki" nie są kompatybilne (tutaj lista). Zostaje ci tylko wymienić sprzęt.

Angela550 15.10.2016 13:56

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Nie ma jakiejś łatki która by pomogła ?
Czytałam gdzieś na zagranicznej stronce, że takowa istnieje i rozwiązuje ten problem.

Hebe 15.10.2016 15:55

Odp: Zniekształcone zwierzaki
 
Jeśli się upierasz przy tej "łatce", to proponuję, żebyś wyguglowała sobie "deformed pets fix sims 3" i przejrzała wyniki, może trafisz na coś wartościowego. Ale osobiście wątpię, że można coś zdziałać na komputerze, który nie nadaje się do gier ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023