TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Jak oceniasz TS2:NS (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15459)

Thorin 11.03.2005 15:47

Jak oceniasz TS2:NS
 
W skali 1 to 10 (gdzie 1 to beznadziejny a 10 to genaialny), na ile oceniasz pierwszy dodatek do The Sims 2 (The Sims 2: Na Studiach).

[Trusk_edit: tematy zostaly polaczone, oceniacie wedlug powyzszej sondy. bez zadnych liczb, z regulaminowymi 6 slowami i uzasadnieniem.]

R@fcio 11.03.2005 18:10

A ja oceniam na 9. Brakuje mi paru interakcji między simami i większej liczby mebli, ale ogólnie są OK.

Shèène 11.03.2005 18:16

7/10 Schematycznośc gry bardzo nudzi i po paru godzinach mamy już dośc. Ciągle śniadanie, wykład, obiad, praca domowa i potem sen i znowu od początku I chociaż jest mnóstwo simów, to towarzyskośc masz na b. niskim poziomie, bo nie ma czasu nawet pogadac :confuseda:

R@fcio 11.03.2005 18:47

Cytat:

Napisał Hakerka
7/10 Schematycznośc gry bardzo nudzi i po paru godzinach mamy już dośc. Ciągle śniadanie, wykład, obiad, praca domowa i potem sen i znowu od początku I chociaż jest mnóstwo simów, to towarzyskośc masz na b. niskim poziomie, bo nie ma czasu nawet pogadac :confuseda:

Masz rację. Ja narazie nie potrafię zdobyć 2 przyjaciół, aby podwyższyć poziom wskaźnika reputacji :(

berata 11.03.2005 19:10

Cytat:

Napisał Hakerka
7/10 Schematycznośc gry bardzo nudzi i po paru godzinach mamy już dośc. Ciągle śniadanie, wykład, obiad, praca domowa i potem sen i znowu od początku I chociaż jest mnóstwo simów, to towarzyskośc masz na b. niskim poziomie, bo nie ma czasu nawet pogadac :confuseda:

U mnie towarzystwo jest wciąż na maxa. :O Przecież to tylko i wyłącznie od nas zależy jak potoczy się ich życie. Dni moich simów nie są wcale schematyczne. :D

madziaaaaaaa 11.03.2005 19:28

3/10
 
The Sims University nie mam i raczej nie chcę ich mieć... Jak znam życie po jakimś czasie one mi się znudzą i tylko pieniądze wywalone w błoto... Również nie podnieca mnie tak bardzo życie studenckie wystarczy, że mam na codzień szkołę... Jednak ta ocena 3/10 to ze względu na ładne meble, ale nic poza tym... Mam nadzieję, że innym się spodobają, ale mi od razu nie przypadły do gustu... MAXIS przećwiczył mnie już na dodatkach do TS1 i mam już tego dość... Wystarczy, że nie odkryłam zalet TS2... Jeżeli z MAXIS'a postarają się wydac jakiś ciekawszy dodatek to na pewno pójdę go kupić, ale teraz wzięłam się na wstrzymanie... I tak nie mam czasu na granie...


pozdrawiam

*apple* 11.03.2005 19:37

Jak zwykle trochę się ładowało ale potem weszłam do gry i super!! rozczarowała mnie mała ilość dodatków (ubrania, fryzury) i wybrałam akademik! JHakiś piętrowy ale miałam oddzielny pokój , co mnie dziwiło ponieważ czytałam że mieszka się z kimś! Ale potem grałam i mnie wciągneło jestem wysoko w towarzystwie i mogę innych wykorzystywać, jestem na 2 roku studiów i mam już miłość i mam średnia 5,0!!

Kokolino123 11.03.2005 19:42

mi sie napoczątku zpodobało że musze zrobić na to to to żeby mieć od kąca życia platynowy pasek aspiracji na brak przedmiotów nie nażekam gra ok aha a ja studiuje biologie i jestem w tajnym stowarzyszeniu

ReGiNa 11.03.2005 19:46

Jest cudowna!
Jak dobrze że mam the sims 2
i the sims 2: Na studiach:D
To jest suupeerrrrrr=]=]

Karo 11.03.2005 19:50

Na razie trudno mi ocenić , bo jeszcze się nie wczułam w grę,ale myślę że jest ok. Początki sa trAudne a potem już z górki.Ale i tak się cieszę ,że ją mam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023