TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   występy w dzielnicy showbiznesu (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=41157)

bosklaczyk 22.01.2008 21:21

występy w dzielnicy showbiznesu
 
sluchajcie!!! mam do was pytanko!! od niedawna mam the sims gwiazda i mam problem z wystepami w dzielnicy showbiznesu!! :con: caly czas mi nie wychodzi np. jak sie kreci teledysk to sa 3 warianty np. deszcz, grzmot...itd i nigdy nie moge trafic na wlasciwy wariant!! czy jest na to jakis sposob?? albo moze jakis mod do gry pliss pomocy!!! :gu: ;(

Raven 22.01.2008 21:55

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
jedyny sposób to po prostu mieć szczęście. Każdemu zdarzają się wzloty i upadki.

są jakieś hacki ale tylko odnośnie przyjaciół w showbiznesie i stopnia kariery.

lusi 24.01.2008 12:46

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
a więc to zalezy od tego ile masz gwiazdek:
jesli np zaspiewasz na te scenie masz poł gwiazdki itd... o tym przeczytasz na instrukcji ktora jest zasze dolaczana do orgialnych simsów natomiast jesli chcesz kozystać ze wszystkich zeczy pokazmody itp.. musisz miec WSZYSTKIE GWIAZDKI pozdro:)

bosklaczyk 25.01.2008 09:59

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
To ja wiem!! Ja już mam 4,5 gwiazdki bo uzylem takiego czaru!! ale caly czas nie moge zdobyc 5 gwiazdek bo nigdy mi nie wychodzi krecenie teledyskow, pokazy mody itp. Najbardziej zalezy mi na jakims modzie do gry!! niedawno na jakims forum znalazlem link do trainera dzieki ktoremu wystepy w dzielnicy showbiznesu zawsze wychodza ale niestety trzeba za niego bylo zaplacic w dolarach ;(

bosklaczyk 08.02.2008 13:31

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
Ej hellow może mi ktos odpowiedziec czy nie???? ;/

qdamn 08.02.2008 14:37

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
bosklaczyk, na co? mamy ci napisać 'to może ja ci to dam za darmo?'? bo nie rozumiem. jest płatne, to to kup bo ta wypowiedź wygląda na jakieś bezprawne żebranie ; )

patryk100 08.02.2008 14:57

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
Nie martw się napiszę ci jak to zrobić za darmo .Jak kręcisz coś co ma 3 chmurki prowadzącego zrób najpierw tak 3 razy pierwszy wariant jeżeli zawuażmy że pierwszym razem się udało drugim też a trzecim razem nie udało się więc wybierasz warianty 1 , 1 , i jakiś inny oprócz 1 kolejnym razem prowadzącej prowadzącemu spodonają się dwa pierwsze dobre warianty za tamtym razem czyli wygląda to tak 1 , 1 ,2 jeżeli wszystko się spodoba to wygrywasz jeżeli za ostatnim razem się nie spodoba wybierasz 1 , 1 , 3 i teraz maż zagwarantowane że wygrasz . Pozdrawiam

lafilette 08.02.2008 15:06

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
na początku, kiedy za pierwszym razem wybierasz warianty, musisz strzelać. zapamiętaj jednak, co wybrałeś i podczas teledysku patrz na reżysera.nad jego głową trzy razy wyświetli się w dymce twarz twojego sima. jeśli nie bedzie przekreślona, oznacza to, że podczas następnego wyboru w tym samym momencie masz wybrać identyczny wariant. jeżeli głowa będzie przekreślona - w tym samym miejscu wybierasz inny wariant.

bosklaczyk 10.02.2008 08:55

Odp: występy w dzielnicy showbiznesu
 
Dzieki!!! moze teraz uda mi sie zdobyc 5 gwiazdek!! ;D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023