TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   4 Pory Roku - wrażenia z gry. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63844)

Björk 13.08.2012 15:41

4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
Podzielcie się proszę wrażeniami z nowego dodatku.

Lady88 13.11.2012 09:41

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
Nie pograłam zbyt wiele ale to co zauważyłam, to że:
- musiałam wywalić większość packages żeby nie wywalało mi gry z komunikatem, że program przestał działać
- grałam w zimie (tak sobie ustawiłam za pomocą kodu testingcheatsenabled true, bo byłam ciekawa). Fajnie że szyby w oknach są zaszronione. Można patrzeć przez okno na pogodę. Czasami pada silniejszy śnieg, a czasami słabszy. Dzień jest krótszy, jest już ciemno z tego co pamiętam to o 17, albo o 18. Kiedy zaczyna się festiwal, to park w danym mieście sam jakby dekoruje się. To jest fajne, bo już nie trzeba stawiać rampy do snowboardu czy lodowiska. Fajnie tez wygląda wolny taniec :)
Fajna jest opcja z randkami online. Aczkolwiek jeden sim napisał do mojej simki, później ona chciała się z nim umówić, to ok ale nie przybywał na miejsce spotkania.
- dziwne jest to, że jak jest zima to inni simowie z miasta chodzą w ubraniu letnim. Czyżby trzeba było przebierać każdego sima z osobna? bez sensu ;/
- bardzo ładne są meble, ubrania. Później wrzucę zdjęcia.
- moja simka miała pragnienie, żeby przyozdobić dom lampkami, ale nigdzie nie znalazłam jak to zrobić :/ może ktoś z was to odkryje jak już będziecie mieli dodatek
- zauważyłam dwie cechy - Lubi zimno i Lubi upał - można wybrać obydwie na raz i wtedy w czasie lata czy zimy sim może dłużej zostać na zewnątrz niż inni simowie, jest mniej narażony na zamarznięcie czy poparzenia słoneczne.

Na razie to tyle, później jeszcze więcej napiszę.

Deer 13.11.2012 16:45

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
@up Jeszcze nie grałem, dopiero jutro zaczne, ale z tego co się orientuje to dom przyozdabia się almpkami poprzez kliknięcie na drzwi frontwoe i tam jest dana opcja :3

Ilona 13.11.2012 20:12

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
porę roku można zmienić kodem testingcheatsenabled true i z wciśniętym shift kliknąć na ziemi

Kicaj 13.11.2012 21:35

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
- Duży plus za realizm pór roku. Widać nawet kręgi na kałużach.
- Moi państwo, są choroby. Na razie obczaiłam alergie (2 doby sinmowe), którą można pokonać szczepionką przeciwalergiczną w szpitalu. Jest też przeziębienie (też dwie doby; nastrójnik - rozsiewa zarazki). Sim chodzi i kicha i pociera nos.
- Jest (przynajmniej w lecie) jeden dzień nazwany "Dniem Wypoczynku", kiedy to mają wszyscy wolne, nawet dzieciaki w szkole.

anie_1981 13.11.2012 22:26

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
Pisałam gdzieś, że Merlin wysyła przedpremierowe Simsy dosyć sprawnie, tak więc ja będę miała grę... jutro! :D Dostałam maila z Merlina, że już wysłali. Od teraz będę zawsze kupowała gry na Merlinie, jest dosyć tanio i bardzo sprawnie. U mnie w mieście też płacę za duży dodatek koło 100 zł. a mi jest wygodniej dostać grę Pocztą\kurierem niż biegać za nią po mieście.

Ogromnie mi się podobają zdjęcia pejzażowe w temacie ze zdjęciami, zwłaszcza zima i te burze w tropikach... Coś czuję, że będzie mi się przyjemniej grało... :P Ja obczaiłam sposób na instalację dodatków\akcesoriów\łatek tak, by nie trzeba było instalować całej serii od nowa. Dla zainteresowanych: Krótki poradnik o instalacji dodatków\akcesoriów\łatek.

Off-top:

Ta urocza Nimfa na moim avku, to moje nowe zwierzątko, ma na imię Kacperek :P

Sqiera 13.11.2012 22:49

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
to ciekawe kiedy ja będę miała z Empiku. w sumie to też dostałam newsa że już wysłali, ale zaznaczyłam odbiór w salonie, więc sama jestem ciekawa. mam nadzieję, że jutro już będzie !!! :)

Lady88 14.11.2012 06:29

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
pojawiły się nowe rodzaje przyjęć. Np w lecie jest Przyjęcie na basenie - wtedy goście spędzają głównie czas w basenie i jacuzzi. To jest fajne, ponieważ wcześniej jak robiło się imprezę i by się chciało aby była przy basenie, to goście rozchodzili się po domu :/ Są jeszcze: Biesiada, Maskarada i Przyjęcie z prezentami. Łatwo się domyśleć, że ta ostatnia związana jest z zimą. Dwie pozostałe z jesienią i wiosną, zapewne Maskarada to jesień, prawda? :) Póki co miałam okazję urządzić Przyjęcie na basenie.

vivien 14.11.2012 06:53

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
Cóż, nie miałam czasu dłużej pograć, ale na pewno lepsze niż cztery pory roku do dwójki ;)

ShiinaLP 14.11.2012 12:50

Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.
 
Ja powiem Wam, że póki co najbardziej zachwyciła mnie jesień- ulewy, burze, szalony wiatr (mojemu simowi aż połamało parasolkę). Na podglądzie miasta wygląda to rewelacyjnie- ogarniczona widoczność, deszcz leje jak szalony, ogromne kałuże. Smaczku dodają dźwięki- deszcz uderzający o dach w nocy, gdy simowie śpią, pioruny walące raz po raz, szum wiatru... Naprawdę wieelki plus za jezienną szarugę!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023