TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=89)
-   -   5 Gwiazdek... czy to sława czy nie? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=517)

Fushma 10.06.2003 13:50

Zastanawiam się, czy 5 gwiazdek to na pewno gwiazda... ponieważ wielbiciele bardzo żadko krzyczą z radości, po za tym reżyserowie czy inni powinni się cieszyć z Twojego powodu, no nie??? :roll:

Justa 10.06.2003 17:32

Majac piec gwiazdek jestes gwiazda!
Jedno mnie zdenerwowalo bedac gwiazda liczac simowe dni jakies moze z 6 moja simka (gwiazda)pojechala jak codzien do centrum showbiznesu i co sie okazalo nikt jej nie sluchal gdy koncertowala nawet nie prosili o autograf komunikat- musisz postarac sie o to aby cie sluchali Myslalam ze szlag mnie trafi wkoncu jest gwiazda wszyscy powinni szalec kiedy gwiazda jest w centrum hmm nie wiem ale to mi sie nie spodobalo wszystko bylo pieknie a tu prosze olewaja gwiazde z gory na dol :twisted: :wink:

Pozdrowionka :)

sephora 11.06.2003 20:13

Coz ja mam narazie cztery gwiazdki i zadko ktos prosi mnie o autograf...oczywiscie bardzo chcialam spelniac ich prosby..itd. ale zawsze wtedy cos robie i jak skresle ze niec chce tego robic...to on juz nie chce autografu:( mam jednego natretnego fana....przynosi nawet do mnie do domu...czekoladki, kwaity na grob. jak tylko wyjde z domu robi mi zdjecia. a w centrum szaleje na moj widok, a w dzielnicy show....nie. wogole tez mnie olewaja:( pod moj dom przyjezdzaja wycieczki i tez mi robia zdjecia....to dobijajace....caluje sie a ci robia zdjecie:(

Blinka 11.06.2003 21:30

Super!

Guralka 12.06.2003 07:40

Justa, najlepiej jak postawisz scenę do śpiewania w pomieszczeniu, gdzie jest stół z jedzeniem. Aby simy mogły słuchać, to muszą być w tym samym pomieszczeniu. A nie ma nic lepszego na ich przyciągnięcie jak żarcie :P

sephora 12.06.2003 12:40

masz racje na zarcie sie lapia....przy mnie na jak jestem na scenie najwiecej bylo 17 osob:P

Fushma 12.06.2003 16:49

Ja jeszcze nie próbowam takiego sposobu... aha, na forum cybermychy dawali jakieś informacje... coś o the sims Spinndebollund.... oj, jak to było! Nie pamiętam ale to jakiś nowy dodatek jeszcze przed online i the sims 2... a może to po online będzie... nie wiadomo co wymyślą :P.

Jacky 12.06.2003 18:54

Ja znam trochę inny sposób na ściągnięcie słuchaczy (trochę prymitywny ten sposóB), najpierw witam się z kimś, idę śpiewać i każę mu słuchać (klikając na niego i dając polecenie :wink: ). Wiem że głupi sposób ale skuteczny zwłaszcza na początku :wink: .

Mikołaj 13.06.2003 16:18

Tina - naprawdę prymitywny sposób! A może postawić scenę na dworze to będzie więcej ludzi?

Fushma 13.06.2003 16:25

bardzo wątpie... mimo że na podwórku, to i tak trzeba mieć sposób... bo ja na podwórku postawiłam i przyszły tylko 2 simy ;P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023