TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53001)

claudia_o 26.11.2009 20:37

Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.
 
Od jakiegoś czasu nie grałam w simsy ,ael ostatnio poczułam nagłą ochotę ;)
Zainstalowałam łatkę i teraz mam wersję 1.7.11.002002

No i... nie mogę uruchomić gry. Wyskakuje mi takie oto okienko:

mod edit: Za duży obraz. Rozwalał forum

Co mam zrobić? ;)

Wielebny 27.11.2009 21:46

Odp: Nie mogę uruchomić gry
 
Trudno na takie błędy zaradzić . Najlepszym sposobem jest niestety jedynie reinstalacja gry .

gawron 17.12.2009 12:30

Sims 3 - uruchamianie.
 
Witam wszystkich

Przejdę do rzeczy. Mam problem z odpaleniem TS3. A dokładnie - po włączeniu,
czy to przez Launchera, czy bezpośrednio przez TS3.exe (co chyba ma małe znaczenie), ekran na chwilę ciemnieje, po czym znowu wywala mi do pulpitu, a tapeta zmienia kolor na biały. A Simsów jak nie było, tak nie ma.
Z początku myślałem iż to wina sprzętu, lecz mój mieści się w wymaganiach,
może jedynie z wyjątkiem procesora (1.6GHz), przy wymaganiach 2.0 GHz, -
choć Wiedźmin, który ma jeszcze wyższe wymagania, działał u mnie bez większych problemów. W czym może być problem?

Za wszelkie odpowiedzi i sugestie dziękuję już teraz
Pozdrawiam
Gawron

pasqudka 17.12.2009 13:21

Odp: Sims 3 - uruchamianie.
 
Cześć. Też tak miałam :) U mnie problem leżał w sterownikach do karty graficznej- jeśli Twoja karta jest Nvidii, ściągnij starsze sterowniki, najlepiej z lipca- sierpnia, bo te nowsze są niekompatybilne z wszystkimi grami EA.

gawron 17.12.2009 16:16

Odp: Sims 3 - uruchamianie.
 
Instalacja lipcowych pomogła. Dziękuję ;]]

Temat do zamknięcia.

Magda1845 24.12.2009 09:23

Nie mogę uruchomic gry
 
Może zacznę od początku, więc tak:
Zaraz po premierze kupiła The Sims 3, zainstalowałam i wszystko działało bez zarzutów. Gra się nie zacinała itp. Gdy powstała pierwsza aktualizacja - zainstalowałam ją, jednak tych, które powstały później (tych kolejnych) już nie instalowałam. Jednak raz postanowiłam ją zaktualizować (niedawno), tzn. chciałam zainstalować tą najnowsza aktualizację. I gdy ty zrobiłam, po włączeniu programy startu The Sims 3, nie mogłam uruchomić gry, bo pojawiał się błąd 'Wystąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku.' Odinstalowałam grę i problem znikł (jednak nie instalowałam już tej aktualizacji, zostawiłam grę tak jak była na początku, bez aktualizacji). Lecz kilka dni temu kupiłam The Sims 3 Wymarzone Podróże. A, aby zainstalować ten dodatek, ta najnowsza aktualizacja jest wymagana, więc zainstalowałam ją. I gdy gra się zainstalowała znowu wyskoczył ten błąd co ostatnio... Nie wiem co zrobić. Pomocy! :(

Próbowałam odinstalowywać TS3 i WP i instalować ponownie, ale ciągle to samo..

Björk 24.12.2009 09:26

Odp: Problem...
 
Nie!!!!!!!!
Święta idą, a Ty mi tutaj wyskakujesz z tematem o nazwie "Problem..."
Wiem, ze problem, ale jeżeli ktoś kiedyś by miał podobny, to po nazwie tematu nie dojdzie do tego, nawet jeżeli "problem" Twój zostanie rozwiązany :)
Zapoznaj się proszę z regulaminem forum, a jako, że wigilia dzisiaj, to Ci nie dam ostrzeżenia ;)

Magda1845 24.12.2009 09:30

Odp: Nie mogę uruchomic gry
 
Jej, przepraszam :P
A powracając do tematu...
Ktoś wie jak mi pomóc? :(

Nieidealna 24.12.2009 11:58

Odp: Nie mogę uruchomic gry
 
Cytat:

Napisał Magda1845 (Post 1175914)
Może zacznę od początku, więc tak:
Zaraz po premierze kupiła The Sims 3, zainstalowałam i wszystko działało bez zarzutów. Gra się nie zacinała itp. Gdy powstała pierwsza aktualizacja - zainstalowałam ją, jednak tych, które powstały później (tych kolejnych) już nie instalowałam. Jednak raz postanowiłam ją zaktualizować (niedawno), tzn. chciałam zainstalować tą najnowsza aktualizację. I gdy ty zrobiłam, po włączeniu programy startu The Sims 3, nie mogłam uruchomić gry, bo pojawiał się błąd 'Wystąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku.' Odinstalowałam grę i problem znikł (jednak nie instalowałam już tej aktualizacji, zostawiłam grę tak jak była na początku, bez aktualizacji). Lecz kilka dni temu kupiłam The Sims 3 Wymarzone Podróże. A, aby zainstalować ten dodatek, ta najnowsza aktualizacja jest wymagana, więc zainstalowałam ją. I gdy gra się zainstalowała znowu wyskoczył ten błąd co ostatnio... Nie wiem co zrobić. Pomocy! :(

Próbowałam odinstalowywać TS3 i WP i instalować ponownie, ale ciągle to samo..

Miałam taki problem, że mi się gra nie chciała zaktualizować i bałam się, czy zainstaluje mi się WP. Przy instalacji tego dodatku samo mi wyskoczyło okienko, że muszę zaktualizować grę i czy chcę zrobić to teraz. Ja kliknęłam na "Tak" i się wszystko bez problemów zaktualizowało i gra działa dobrze. Może musisz zaktualizować grę dopiero przy instalacji dodatku, tak jak ja? ;)

Magda1845 24.12.2009 12:14

Odp: Nie mogę uruchomic gry
 
Robiłam już tak.. i błąd nadal wyskakiwał :(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023