![]() |
"Aktualizacja gry"-wystąpił błąd podczas instalowania??
sciagnelam sobie tzw kopie bezpieczenstwa. i w pewnym momencie jak probuje ja wgrac-wyskakuje mi okienko-wystapil blad podczas instalowania!!
dodam tylko ze mam orginalne simsy i pozatym ostatnio przy kazdej juz rodzince wyskakuje mi podczas gry:aplikacja zostanie zamknieta.... moze ktos ma na to rade????? |
Cytat:
Cytat:
|
Hej.............
.............Nie rozumiem ciebie jak możesz mieć kopie bezpieczeństwa i orginalne simsy, nie rozumiem nistety................ wiec pomóc nie mogę... napiosz prawde: albo jedno albo drugie, bo jak masz orginalne to po co ci kopia bezpieczeństwa?
|
SORRRYYYYYYYYY- POMYLILAM DWA POMIECIA. SCIAGNELAM AKTUALIZACJE GRY!!! i niechce mi sie ona zainstalowac. chcialam ja zainstalowac w nadzieji ze moze ramka"Aplikacja zostanie zamknieta" ze ten problem tez przez to sie moze rozwiaze.
zaczyna mnie to juz powoli wkurzac-zrozumialabym te problemy gdybym miala pirata... |
jak aktualizacja sie nie chce instalnac, to najczesciej chodzi o to ze masz jakiegos nudepatcha wgranego. albo cos co zmienilo plik sims2.exe.
na plycie nr 4. jest ten plik w katalogu tsbin. wgraj go na normalny. powinno sie zainstalowac. co do Twojego drugiego problemu to masz http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12130 tam sa linki do takich tematow. |
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023