TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z gr± (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Problem ze ¶lubem ! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=18461)

aanulkaa 17.05.2005 16:14

Problem ze ¶lubem !
 
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wzi±¶ć z nim ¶lubu. Jak mam wzi±¶ć z nim ¶lub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(

ReGiNa 17.05.2005 16:54

Cytat:

Napisał aanulkaa
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wzi±¶ć z nim ¶lubu. Jak mam wzi±¶ć z nim ¶lub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(

Musi zamieszkać w Weronie.

taga91 17.05.2005 16:58

Cytat:

Napisał sliczna
Musi zamieszkać w Weronie.

I musi także skończyć studia lub je rzucić ...

aanulkaa 17.05.2005 17:25

.......
 
ale on jest kierowany przez komputer;/ a może jaki¶ kod jest czy co¶?:>

myszka95 17.05.2005 17:35

Więc
 
Cytat:

Napisał aanulkaa
ale on jest kierowany przez komputer;/ a może jaki¶ kod jest czy co¶?:>

Z tego co zrozumiałam, to twoja simka jest na univerku w Wernonie, zaręczyła sie z Maksem. A więc, żeby wzięła ¶lub musi być DOROSŁA! czyli musi skończyć studia, zamieszkac w domku, zaprosic Maksa, klikn±ć na telefon, wybraćurz±dĽ przyjęcie:przyjęcie weselne kupić taki łuk z kwiatami jak sie przyjęcie zacznie to na ten łuk kliknij i wybierz: weĽ ¶lub. I juz :)
Pozdrawiam
Myszka96

aanulkaa 17.05.2005 17:58

:(((((((((((
 
ale ona już dorosła i mieszka w domku w weronie(a nie w univerku) a maks jest kierowany przez komputer i on jest jeszcze studentem;/ i co mam zorbic żeby dorósł żebym mogła wzi±¶ć z nim ¶lub? albo nie musi dorastać ale chce wzi±¶ć z nim ¶lub!!!!!!!(a zaręczyłam sie z nim na univerku ale wtedy ¶lubu nie dalo sie wzi±¶ć;/)

simka~gu¶ka 17.05.2005 18:03

Cytat:

Napisał aanulkaa
Na studiach poznałam sie z takim Maksem i zaręczyłam sie z nim. Kiedy moja już ukończyła studia i przeniosła się do zwykłego miasteczka (Werony) to nie moge wzi±¶ć z nim ¶lubu. Jak mam wzi±¶ć z nim ¶lub??????????????????????????????? prosze o pomoc ! ;(

Zaproponuj: "wprowdĽ się " i on wtedy doro¶nie!! :D ;P

aanulkaa 17.05.2005 18:07

ale nie ma opcji "wprowadĽ się" :( mi chodzi o co¶ takiego co doł±czyło by go do rodziny i by dorósł dam albo jaki¶ plik że moge sie z nim ożenić;/

ReGiNa 17.05.2005 18:18

to musisz poczekać aż skończy te studnia.
RAZ SIE ZYJE! :P

aanulkaa 17.05.2005 18:21

ale on jest w takim dresie z lam± i ja go poznałam bo dzowniła z opcji : zadzwoń>uczelnia>katalog uczelni> maks ... A ci kierowani przez kompa nie dorastaj±;(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023