TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   nie zapisuja sie ustawienia (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=25439)

bela 14.12.2005 12:25

nie zapisuja sie ustawienia
 
Witam wszystkich :)
Moj problem polega na tym, ze nie zapisuja mi sie ustawienia, tzn. kiedy pozmieniam wszystko w opcjach grafiki itd. to po ponownym wlaczeniu gry wszystko wraca do pierwotnych ustawien. Denerwuje mnie to, bo znika odbicie w lustrze, swiatlo wpadajace przez okno itp. Ponadto, bardzo czesto w momencie kiedy na nowo zmieniam ustawienia i zaznaczam "zastosuj" siada mi gra, wlacza sie meldunek " aplikacja zostala zaklocona" dlatego juz przestalam to ustawiac, ale wtedy gra nie wyglada tak ciekawie :(
Za wszelka pomoc z gory dziekuje :D

Margierytka 14.12.2005 13:30

Cytat:

Napisał bela
Ponadto, bardzo czesto w momencie kiedy na nowo zmieniam ustawienia i zaznaczam "zastosuj" siada mi gra, wlacza sie meldunek " aplikacja zostala zaklocona" dlatego juz przestalam to ustawiac, ale wtedy gra nie wyglada tak ciekawie :(
Za wszelka pomoc z gory dziekuje :D

Własnie dlatego się nie zapisują. Bo aplikacja nie została prawidlowo zamknięta.
Powodów może być kilka:
- główny - jakieś niewłaściwe stery do grafiki.
- poboczny - zbyt wyśrubowane wymagania w stosunku do karty graficznej.
Albo oba powody na raz.

Trzeci najmniej prawdopodobny - jakiś dodatek chlewi w grze.

Co zrobić? Ze strony producenta sciągnąć najnowsze sterowniki do karty graficznej i sprawdzić czy są kompatybilne z systemem operacyjnym który posiadasz.
Zainstalować o ile są kompatybilne, wejść w grę i sprawdzić czy funguje. Jak nie - daj znać pomyślimy dalej.

lay 14.12.2005 14:06

Jeżeli zaś gra się nie wyłącza, a ustawienia nie chcą się zapisać, to spróbuj pojedyńczo je zmieniać... Tzn nie wszystkie na raz... Gdy tez nie chciały mi się zapisać, to tak zrobiłam i się jakoś udało... I więcej z nimi się nie bawiłam :).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023