TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Cele (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=26163)

*Linka* 01.01.2006 10:31

Cele
 
Jak często spełniasz cel życiowy? Nie wiem czy taki temat już był, bo wyszukiwarka nie działa jak zwykle. Odfpowiedzcie w sondzie.

Lea 03.01.2006 11:24

U mnie simy nie używają eliksiru życia, więc jeśli nie jest to jakiś wydumany cel życiowy zawsze go spełniam. Na 20 kochanków i 20 różynych simów do bara-bara szkoda mi czasu :D

*Linka* 03.01.2006 15:23

No a jakbyś miała zjeść 200 tostów z serem? Niezła jazda. Coprawda takie bara-bara z dwudziestoma rożnymi to nudne. Ej, a czy można się ruchac z dwoma naraz?

Lea 03.01.2006 19:04

Hihihi Niezłe rzeczy chodzą Ci po głowie :D W grze jest to niemożliwe, pewnie dlatego że byliby o siebie zazdrośni :)

*Linka* 04.01.2006 18:15

a jakby tak wejść w trzech do budki a foty? Mogłoby się udać. Alemiałam ostatnio fajną randke jak byłam u Dolores. Nasz vampirka poszła z hrabią na kolacje a potem wyruchali się w budce na fotki zlecieli się simowie zaczęli gwizdać i klaskac, a randka wskoczyła na rankę marzen. Ale było git :DD

x_tina 05.01.2006 19:03

Nie uwazam, ze jestem idealna bo rowniez przeklinam, ale wydaje mi sie, ze na forum nie przystoi.

A co do celu zycia, to spelniam tylko jezeli nie jest trudny do spelnienia.
Cel : Zarobic 100000$ jest na tyle latwy, ze zawsze staram sie go spelniac.

smart_blonde 05.01.2006 21:35

najlatwiejszy jest rozwinac w pelni 7 umiejetnosci, a ostatnio jestem w trakcie spelniania bara-bara z 20 roznymi simami, no niestety momentami nudne...moja simka ma juz 16, wiec zostalo jeszcze czterech...:)

ja zawsze spelniam moim simom cele zyciowe, bo chce zeby wszyscy mieli zlote groby.hehe:)

Królik 06.01.2006 16:18

Ja zazwyczaj nie spełniam simom tyvh celi bo np. taka jedna moja simka ma cel życiowy "zostać kuchmistrzem" a ja chce żeby została artystką, więc jak mam to spełnić? Albo poprostu nie chce żeby mój sim był w takim zawodzie (zazwyczaj moje simy mają marzenie osiągnięcie ostatniego szczebla jakiejś kariery) itp.

Lea 06.01.2006 22:53

Cytat:

Napisał Królik
Ja zazwyczaj nie spełniam simom tyvh celi bo np. taka jedna moja simka ma cel życiowy "zostać kuchmistrzem" a ja chce żeby została artystką, więc jak mam to spełnić? Albo poprostu nie chce żeby mój sim był w takim zawodzie (zazwyczaj moje simy mają marzenie osiągnięcie ostatniego szczebla jakiejś kariery) itp.

Ja w takiej sytuacji odwalam tego kuchmistrza a potem zmieniam jej zawod na artystke. Po studiach to latwe i szybkie :D Mozna nawet kilka zawodow przeleciec bez picia eliksira zycia i bez wypijania innych simow. Trzeba tylko skonczyc studia :D

Chocolatté 14.01.2006 16:00

Ja zawsze robię tak: wpisuję kod boolProp testingCheatsEnabled true, klikam na skrzynkę, wybieram Make all happy, z powrotem na skrzynkę i Make A Static czy jakoś tak. Wtedy potrzeby 'stoją' (bez skojarzeń ^^') w miejscu, a ja mojej Simce/Simowi uzupełniam logikę, gotowanie i te wszystkie. Zajmuje to na ogól 10 dni. Jak już będzie mieć na maxa rozwinięte umiejętności, to biorę mu pracę (najczęściej chce być Dyrektorem Szkoły, lub Ordynatorem), więc wybieram pracę Medycynę, lub Nauczyciela (tą robotę sobie ściągnęłam ^^'). I wtedy uzupełniam tylko przyjaciół i nie muszę się bawić w jakieś logiki, nie logiki. Mój Sim ma cel osiągnięty, a ja oddycham z ulgą :).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023