TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=89)
-   -   Gdzie i w jaki sposb mozna dostac te czerwone roze????????? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=31856)

Madia 12.06.2006 11:04

Gdzie i w jaki sposb mozna dostac te czerwone roze?????????
 
Gdzie i w jaki sposb mozna dostac te czerwone roze?????????

Zdaje mi sie ze jak kiedys gralam i bylam gwiazda to ten zbzikowany Fanatyczny wielbiciel mi polozyl na ziemi, ale w tym czasie moja postac spala i rano jak chcialam je wziac to nie moglam bo moj kretynski Kamerdyner je posprzatal. :wacko:
Ale chyba nie trzeba byc gwiazda zeby je zdobyc prawda?????????? :O

mario800 12.06.2006 12:32

według mnie trzeba

Madia 12.06.2006 16:49

Cytat:

Napisał mario800
według mnie trzeba

Jestes jakis dziwny, albo troche nienormalny!!!!!!!!!!!
:wacko: :con:

pocia 12.06.2006 17:34

kiedys jak gralam w simy 1 to moja simka miala chyba 2 gwiazdki. potem robilam jej wielki ogrod i patrze a tu na ziemi cos czerwonego - roza;p. wiec chyba trzeba... P.S. a po co ci ona?

Madia 12.06.2006 23:20

Cytat:

Napisał pocia
kiedys jak gralam w simy 1 to moja simka miala chyba 2 gwiazdki. potem robilam jej wielki ogrod i patrze a tu na ziemi cos czerwonego - roza;p. wiec chyba trzeba... P.S. a po co ci ona?


Potrzebuje do czaru!!!! ;)

Enid 04.07.2006 18:35

Czewone Róże?
 
Co prawda już nie gram w simy 1 ale wie jak zdobyc róże... wystarczy że pojedziesz do centrum i tam powinno być stoisko z kwiatami. Kupujesz czerwone róże lub złotą róże. I tak to chyb jest, a jeśli dla czaru no to kup też naszyjnik lub pierścionek z brylantem :D

Madizorek 25.07.2006 14:56

A więc. Jeśli twoja gwiazda jest sławna, przychodzi Fanatyczny Wielbiciel. Ale to już wiesz.
Tylko w taki sposób można je zdobyc. Najlepiej na okres kiedy chcesz miec te róże, zwolnij kamerdynera. Inaczej nie da rady. On traktuje czarne róże jak śmiec.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023