![]() |
Nie wiem co zrobić żeby moje simy mogły odwiedzać sąsiadów
Co zrobić aby udać się z wizytą o sąsiadów? :gu:
|
Nie można odwiedzać swoich sąsiadów. Możesz ich zaprosić lub oni przyjdą do ciebie z własnej woli, ale ty do nich nie możesz. Szkoda, bo fajnie byłoby odwiedzić sąsiada. ;)
|
Tak , nie można odwiedzać sąsiadów. Mam nadzieję, że w The Sims 3 ( o ile ta gra w ogóle będzie) naprawią, ten wielki błąd .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiecie ale nie wiadomo (a mam nadzieje że nie) czy nie będą od 18 lat :(
|
A ja gdzieś przeczytałem że jest taki kod że jak jesteś u sąsiada to norzesz zmieniać swoje umiejępności i potrzeby. Komu wierzyć? :wacko:
|
Cytat:
|
jee to super :D Ciekawe jak to bedzie wyglądać .. ;)))
Cytat:
|
Cytat:
Nie powinny byc od 18, bo to przecież nie jest gra erotyczna, tylko ogólna symulacja życia, przemocy też raczej nie będzie, aż tak wiele, a nawet gdyby była to gra byłaby od 16,a nie osiemnastu, więc to już lepiej :) W razie co to się wyśle starszą siostrę, albo znajomą/znajomego do sklepu i po problemie :P |
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023