TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   2 Problemy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=37344)

tysiacpostaci 15.07.2007 21:57

2 Problemy
 
CZESC jestem nowa, i czytałam już prawie całe forum ale tego nie znalazłam mam 2 pytania
1. mam problem jeśli chodzi o śmierć. mój dziadek Król Edwardo umiera ze starości koło niego stoi jego ukochana żona, zaprzyjaźniony syn i dwa wnuki z którymi też ma super kontakty, jednak NIE DA sie "błagać o litość" czy jakoś tak nigdy tego nie widziałam wiem tylko że można tak robić od koleżanki. gdy klikam na korsiarza to w ogóle nie ma żadnej opcji, nic. :con: co mam zrobić?
2. czytałam gdzieś że porwania przez ufo automatycznie powodują ciąze i ze czasami rodzi sie ufoludek. czy ufo porywa tylko w dziwnowie? bo ja siedze w miłowie przerobionym na inne miasto i weronika juz 10 wpatruje sie w nocy przez teleskop i ma juz 7 punktow logiki a nie porywaja jej :wacko: co mam zrobic zeby ja porwali? :)

Nasti 16.07.2007 08:34

Odp: 2 Problemy
 
1. Kiedy sim umiera ze starości to nie da się błagać śmierci o jego życie, tylko w przypadku gdyby umierał np. z głodu, porażenia prądem itp.
2. Na to pytanie odpowiedziałam ci w temacie o Dziwnowie :D

Eámanë 16.07.2007 09:49

Odp: 2 Problemy
 
Nawet jeśli porwą Twoją Weronikę, to i tak nie zajdzie ona w ciążę - UFO zapładnia tylko mężczyzn :P Porwania nie zależą jednak od otoczenia, w jakim jesteś. Jeśli chcesz, żeby Twój sim został porwany od razu, wpisz kod boolprop testingcheatsenabled true, kliknij na teleskop trzymając Shift i wybierz opcję, która tam się pojawi ;)

Rocket 16.07.2007 14:26

Odp: 2 Problemy
 
Dzidziuś-
1. Nie pisz dwóch postów pod rząd- jest opcja edytuj
2. Ten kod o którym mówisz brzmi unlockCareerRewards i działa dopiero od Nocnego Życia. Telefon do śmierci pojawia się dopiero w Na Studiach.
3. Może bliżej co z tym telefonem- jeśli umrze Ci jakiś lubiany sim możesz zadzwonić do śmierci i zapłacić za jego wskrzeszenie. Jeżeli zapłacisz za mało Twój wskrzeszony sim będzie zombie. Pamiętaj aby dzwoniąc do śmierci mieć minimum złotą aspirację. Jest wiele sposobów aby ją podnieść.
Edit: A i jeszcze jedna ważna uwaga- gdy zrobisz z teleskopem to o czym pisała Eamane pojawią się dwie opcje- NIGDY nie wybieraj Force error

tysiacpostaci 16.07.2007 21:10

Odp: 2 Problemy
 
a mi sim utonął a i tak się nie dało...

Rocket 16.07.2007 21:25

Odp: 2 Problemy
 
Cytat:

Napisał tysiacpostaci
a mi sim utonął a i tak się nie dało...

Nie dało sie wskrzesić czy prosić?
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się że podczas utonięcia sima też nie można błagać o litość. Zobacz czy w przypadku innych śmierci (np. z głodu) możesz to robić. Jeżeli nie to to jakiś błąd w grze.

tysiacpostaci 17.07.2007 09:43

Odp: 2 Problemy
 
ten sposob z kodem na kosmitów nie działa. wpisuje. klikam z shiftem na teleskop a wdciaz jest "patrz w gwiazdy".

Lilith 17.07.2007 09:55

Odp: 2 Problemy
 
Cytat:

Napisał tysiacpostaci
ten sposob z kodem na kosmitów nie działa. wpisuje. klikam z shiftem na teleskop a wdciaz jest "patrz w gwiazdy".

Spokojnie. Musisz sims aktualnie nie może wykonywać innej czyności a gra nie może być zapauzowana. Otwórz okienko do kodów i wpisz: boolProp TestingCheatsEnabled true
(Wielkość liter też ma znaczenie!) Kliknij trzymając shift i Wybierz Get... (nie pamiętam dokładnie :) ) Nie wybieraj FORCE ERROR (czy jakoś tak) i gotowe!

mabda 17.07.2007 14:25

Odp: 2 Problemy
 
kod najlepiej wpisac w okolicy, zanim sie wejdzie do konkretnej rodzinki

tysiacpostaci 17.07.2007 14:35

Odp: 2 Problemy
 
dzieki za rade jeszcze dzisiaj to wypróbuje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023