![]() |
konto na sims3.com - zapomniałam hasła i...
Otóż miałam sobie konto na sims3 - mogłam korzystać ze store itd. Jakiś czas temu zmieniłam email i zapomniałam zmienić go w danych konta.
A więc mam konto, do którego nie pamietam hasła. Nie mogę go zmienić, bo przyjdzie na email stary, którego już nie ma. Nie mogę też zarejestrować tej samej gry o tym samym kodzie. Co zrobić, do kogo się zwrócić żeby znów móc korzystać z sims3.com? ;( Sorry ,jeśli zły dział... |
Odp: konto na sims3.com - zapomniałam hasła i...
Spróbuj napisać maila do centrum pomocy technicznej EA, może coś poradzą, albo powiedzą jak zlikwidować stare konto i założyć nowe z tymi samymi numerami seryjnymi gier. Będzie z tym mały problem, bo gdy piszesz do pomocy technicznej, oni Ci się karzą zalogować, a Ty nie masz hasła. A może stare konto E-mail jeszcze działa?
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023