TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=58459)

Levkoni 25.11.2010 19:56

Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
Zobaczcie na co trafiłem: http://www.drpepper.com/promotions/ea/prizes/sims3/

Nie widzę takiego tematu na stronie jeszcze. Jest jakaś promocja, niestety nie w Polsce, za punkty z tego napoju można otrzymać nowe obiekty do TS3, łącznie z nowymi budynkami takimi jak stadion i teatr! Normalnie zdziwiłem się jak zobaczyłem, spójrzcie jak dużo różnych obiektów i ubrań tutaj jest! Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat jakiejś polskiej promocji z tymi obiektami, nawet na stronie simów, a szkoda bo jest ich na prawdę cała masa, szczególnie podoba mi się właśnie ten teatr i stadion. Co o tym sądzicie? A może wiecie coś na temat polskiej edycji?

Ilona 25.11.2010 22:05

Odp: Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
te produkty sa dostepne tylko w Ameryce i nigdzie indziej,a pobrac je mozna tylko "nieoficjalnie"

Chryzantem Złocisty 25.11.2010 22:09

Odp: Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
e.ja mam te rzeczy od jakiegoś miesiąca w grze :>
mam telewizor i resztę mebli,koszulki,ubrania,makijaż twarzy,budynków nie sprawdzałam bo mnie nie interesują.

Levkoni 26.11.2010 12:34

Odp: Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
Super, a myślałem, że odkryłem Amerykę :) Muszę chyba się rozejrzeć za tymi obiektami...

hellraiser 26.11.2010 12:39

Odp: Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
Bardzo fajne te obiekty, ale nie wiem jak to pobrać. Niby robię z instrukcją, ale nie widzę opcji Download. Pobawię się nad tym później.

Chryzantem Złocisty 26.11.2010 12:43

Odp: Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
wystarczy popiracić trochę,ludzie,ta wasza uczciwość jak widać nie wychodzi na dobre :P

hellraiser 26.11.2010 13:59

Odp: Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
Chryzantemie, ja nawet muszę popiracić, żeby to mieć, bo przez launcher mi nie pobiera :P zaraz poszukam tych rzeczy w necie. Ten TV mi się podoba ;) Mam nadzieję że te auta to nie ozdoby a normalne, jeżdżące pojazdy.

Levkoni 27.11.2010 13:32

Odp: Nowe obiekty i "królicze dziury" w promocji Dr. Pepper !!!
 
Hmmm mi osobiście ciężko stwierdzić czy to takie na 100% piracenie, w końcu w Polsce tych obiektów nie ma, więc jak inaczej je zdobyć? ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023