![]() |
Odp: Buduoire by Jin.
Projekt jest świetny. Strasznie zazdroszczę tym którzy umieją coś zbudować w trójce.
Tyle razy już próbowałem i nic. :D Za domek dziesiątka P.S : świetny avatar :D |
Odp: Buduoire by Jin.
Hej. :) Nie podoba mi się dobór kolorów bryły, za to jej otoczenie jest śliczne! Dużo kwiatów, które bardzo lubię. ;) Podoba mi się dobór kolorów w domku, jest przytulnie, elegancko, ale bez natłoku. Salon jest cudowny, bardzo podoba mi się ta ceglana ściana, gdzie stoi telewizor. Kuchnia jest taka przestronna, swietna jest ta tapeta w kuchni. Sypialnia - nic dodać nic ująć. :D W łazience jest imo trochę za pusto. Najbardziej spodobała mi się sypialnia, sama chciałabym taką mieć. :> Te dwa projekty, których zdjęcia dałeś zapowiadają się obiecująco. Nie znam się, ale dla mnie jest prawie idealnie, więc jak najbardziej 10. :)
|
Odp: Buduoire by Jin.
Dziękuję za komentarze.
Rosemarie - rzeczywiście, teraz dopiero zauważyłem, że łazienka jest za pusta :) Cieszę się, że domek przypadł wam do gustu :3 Może ktoś jeszcze? |
Odp: Buduoire by Jin.
Zwykle frontowa część powinna być najbardziej reprezentacyjną częścią domu więc zarzucę Ci zrobienie dużego błędu. :P Dużo lepiej wyglądałoby gdyby bryła w tej części posiadała jakieś okna i dom ozdabiałaby większa ilość roślin. Brak ogrodzenia też na minus.
Reszta podoba mi się. :) |
Odp: Buduoire by Jin.
Ogółem bryła dziwna, ale spoko, front faktycznie zwaliłeś. Taki bez wyrazu jest. Za to tył domu bardzo fajnie wyszedł ;p Kolory bryły też takie nijakie są.
Wnętrza fajnie wyszły, ale kolorystyka kuchni nie pasuje mi jakoś do reszty domu. Zdecydowanie moim faworytem jest sypialnia, fajne kolory i meble (zaiste łóżko btw ;)) Poprzednicy wspominali o zbyt pustej łazience - zgodzę się z tym. Mimo wszystko powrót uważam za udany i czekam na jeszcze więcej projektów spod Twojej ręki :) |
Odp: Buduoire by Jin.
Na pierwszym zdjeciu, ma sie wrazenie, jakbys zle zagospodarowal ogrod. Kolory bryly, nie podobaja mi sie. Spodobala mi sie sypialnia, natomiast lazienka strasznie pusta. Reszta moze byc ;)
|
Odp: Buduoire by Jin.
Z zewnątrz taki mało oryginalny, ale w środku jest po prostu g e n i a l n y :D
Nie mam Ci nic do zarzucenia :) Może tylko to, że jesteś zbyt dobrym projektantem :P Moja ocena: nieskończoność/10. |
Odp: Buduoire by Jin.
Jin, Jin, Jin. Widzisz, mówiłem Ci że skomentuję i oto jestem >D
Więc nie trzymam Cię już w napięciu, odrzuca mnie trochę bryła, ma ładny ostry kształt, jednak jak to ktoś już wspomniał, front domu powinien być reprezentacyjny, jak na moje powinny się tam znaleźć jakieś okna. Podoba mi się ogród, ładnie się wszystko z bryłą komponuje + za basen, którego ja zrobić nie umiem ;d Co do wnętrz, najbardziej podoba mi się sypialnia i kuchnia, reszta jest trochę ze pusta, nie wiem czy o to Ci chodziło, miał być to dom do mieszkania, czy do pokazania ? Natomiast łazienka wypada dość słabo jak na Ciebie, próbowałeś eksperymentować, wyszło co wyszło, jest taka pusta, surowa no nie wiem no. Właściwie mam wrażenie że temu domowi brakuje takiego dopieszczenia :) Dom jest ładny, ale moim zdaniem stać cię na więcej, czekam na pozostałe projekty :3 Dobra, to na tyle, przepraszam że w takim chaosie to wszystko, ale ja już nie myślę nad poprawnością językową. |
Odp: Buduoire by Jin.
Cóż.
Ogólnie nie przepadam za modernami, jednak ten dom podoba mi się ze względu na swą minimalistyczną formę. Ale jak już aniołek zauważyła, frontowa część domu jest ciut niedopracowana. W ogrodzie nie ma nic specjalnego, co przykuło moją uwagę, oprócz genialnie zrealizowanej części basenowej - pomysł wyśmienity. Jednak tył domu trochę za pusty. Wnętrze za to zachwyca. Sypialnia i kuchnia to moje ulubione pomieszczenia, szczególnie to drugie. I powiem, ze ciekawie zapowiada się ten kolejny projekt. |
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023