View Single Post
stare 23.05.2009, 09:40   #10
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Wady:
- Przede wszystkim bardzo mała ilość schodów. Jak to zobaczyłam naprawdę byłam zawiedziona, ale pomyślałam, że pewnie da się zmieniać im kolor. Okazało się że nie, co jest jeszcze większą wadą niż ich mała ilość. Nie można też zmieniać koloru balustrad.
- Rośliny podwórkowe i domowe, same w sobie są ładne, ale dlaczego w większości (albo u wszystkich) kolor kwiatów jest tylko jeden i nie da się go zmienić? Tym również jestem zawiedziona. Ogólnie nie jest tego dużo, więc mogli dodać po kilka kolorków.
- Nie ma możliwości ustawiania parcel w dowolnym miejscu w okolicy, co również uważam za wadę.
- Odkryłam także, że nie da się wyprowadzić członka rodziny akurat grając tą rodziną, gdyż nie można podzielić funduszy rodziny. Musiałam zaznaczyć opcję "wyrzuć" aby simka, mając 0 simlleonów na swoim osobistym koncie, mogła trafić do przypadkowo wylosowanego domu. I niby ok, ale okazało się, że trafiła do bardzo drogiego domu co było zupełnie bez sensu, bo normalnie nie stać by jej było na taki dom. Nie sprawdzałam jeszcze opcji "rozdziel rodzinę" dostępnej z widoku okolicy. Mam nadzieję, że będzie lepsza.
- Brak regulacji grubości brwi w kreatorze tworzenia sima.
- Brak regulacji nachylenia poszczególnych elementów dachu (zrobienie sensownego dachu na nietypowej budowli to po prostu koszmar).

Zalety wymieniłam tutaj.
Dodam jeszcze, że bardzo cieszę się z możliwości regulacji długości simowego życia.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 23.05.2009 - 12:22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem