View Single Post
stare 07.06.2009, 19:22   #9
Pisarz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims Ultimate

Wielbicielsimów (czy tam wielbicielka) - Tobie chodziło o paczkę z mebelkami, mi chodzi o coś innego
bla - tego z miastem się nie da zrobić bez posiadania kodu źródłowego, rekompilowania itp.

Tłumaczę teraz na czym by polegało to:
1 - Nowe mebelki - szukamy ciekawych mebelków, nie wymagających żadnych dodatków do TS1, ściągamy na dysk, potem wysyłamy w zipie (nie wypakowane) na mojego maila, a ja to wszystko złożę w logiczną całość
Autorów dodatków (strony skąd pobraliśmy, nicki autorów czy coś) umieszczamy w pliku txt, który będzie w przesłanym do mnie zipie
2 - Nowe ubrania - szukamy ciekawych ubrań, nie wymagających żadnych dodatków do TS1, dalej to samo jak powyżej
3 - Nowe twarze - szukamy ciekawych twarzy, nie wymagających żadnych dodatków do TS1, również pakujemy do zipa i umieszczamy informację o autorach jak powyżej
4 - Nowy, ładniejszy wygląd interfejsu - za jakiś czas dam w temacie zip z oryginalnym interfejsem TS1 (i kursorami). Po pobraniu, przerabiamy oryginalne grafiki (inne kolory, kształt musi być conajmniej podobny), zipujemy i wysyłamy do mnie
5 - Nowe kariery, poprawiona grafika niektórych elementów gry - tutaj już potrzebny będzie edytor karier (już nie pamiętam jak się zwał) i Transmogrifier. Po przerobieniu wysyłamy do mnie. Najlepiej jakiś recolor ognia dać, jakąś przezroczystość do tego.
6 - Nowy ekran wczytywania - pobieramy plik z oryginalnym ekranem startowym, recolor dajemy, dopisujemy Ultimate czy coś,
7 - The Sims Portablier (program do instalacji TS1 na pendrivie, jak się ruszymy z tym to go zrobię) - tym ja się zajmę później, ale wytłumaczę już jego działanie. Program ten kopiowałby folder TS1 na pendrive (z uruchamiaczem pendrivowym). Potem włączamy uruchamiacz pendrivowy, który dodałby klucze rejestru do komputera nie posiadającego TS1, by było możliwe uruchomienie TS1 z pendriwa.

Gdy dostanę pięć w miarę dobrych interfejsów opublikuję screeny z TS1 z tymi interfejsami i ocenicie który dać w packu. Najlepiej by interfejs przypominał TS2. Mebelki sprawdzę jak działają (i czy działają), te z którymi nie ma problemów zostaną, tak samo twarze i ubrania.
Gdy dostanę pięć ekranów startowych umieszczę screeny z nich na forum i wybierzecie który najładniejszy, tak samo z poprawionymi obiektami.
Co do karier, wybrane zostaną najlepsze/najśmieszniejsze.

Dodatkowe informacje podam później (tak samo zip z interfejsem itp.)
  Odpowiedź z Cytatem