Temat
:
Skiny i oczy z podstawy gry
View Single Post
20.06.2009, 13:03
#
1
Alisha
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: >London<
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 605
Reputacja: 10
Odp: Skiny i oczy z podstawy gry
Dzieki.
Aha, i zanim nie popsul mi sie komp (tak, podczas bana, i stracilam wszystko) to mialam pewien problem z defaultowymi oczami i nie moglam ich usunac.
Teraz sie ustatkowalam i juz nie mam zadnych problemów, choc stracilam 5GB Downloads...
Prosze o oczy!
__________________
Pomóż głodnym dzieciom!
Kto mnie jeszcze pamięta?
[img]http://i42.************/2u6cs4z.jpg[/img]
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Alisha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Alisha
Odwiedź stronę domową Alisha
Znajdz więcej postów napisanych przez Alisha