Temat
:
Sposób na przyjęcie.
View Single Post
24.06.2009, 23:48
#
1
sephora
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Odp: Sposób na przyjęcie.
a u mnie nic sie nie dzieje nigdy i zawsze jest fantastyczne, znaczy wlaczam radio a zarcie oni sami przynosza wiec problemu z tym nie mam.. moze warto zapracowac na nagrode 'super gospodarz' czy jak to sie tam zwie xD
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
sephora
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika sephora
Znajdz więcej postów napisanych przez sephora