View Single Post
stare 24.06.2009, 23:56   #1
rm133
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sposób na przyjęcie.

ja miałem ostatnio super przyjęcie sim miał urodziny z dziecka na nastolatka i przyszedł facet dorosły ze starą żoną i ta żona umarła mi jak ten dzieciak zdmuchnął świeczki, wicie o co chodzi z czymś takim czy to zbieg okoliczności?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.