Temat
:
Najgorszy z dodatków SONDA
View Single Post
04.07.2009, 20:58
#
11
jekyll
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 764
Reputacja: 10
Odp: Najgorszy z dodatków SONDA
Dla mnie najnudniejszym dodatkiem jest dodatek Na Studiach. Oo Jest głupi, po prostu.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
jekyll
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika jekyll
Znajdz więcej postów napisanych przez jekyll