View Single Post
stare 11.08.2009, 12:37   #1
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Renowcacja "Mały domek"

No,ladnie.
Imo w kuchni powinna byc inna tapeta,a w sypialni rodzicow inna podloga,tak to wiekszych zastrzezen brak ;p
Bryla,ogrod - fajne.
8/10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.